• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
siou a ako sa vola ta kniha predcitavac v anglictine nevies? ja inac o takom filme pocujem prvykrat :sweat_smile: ale knihu by som precitala :wink: ak by som nasla...
15. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni dakujem za pochvalu za kociar, ja som sa do tych srdiecok zamilovala :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja mam v albume presne ten isty kocik co vavus len ina farebna kombinacia... kuk
15. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou kniha by sa mala volat reader, tak ako film..po slovensky prelozene Predcitac :grinning: ..mna fascinuju slovenske preklady :grinning:
..divala som sa ti do albumu...mne sa velmi pacia tie farebne kombinacie..take su vesele :slight_smile:
..ja som dnes bola u nurse, tak sme pokecali ... ale vaha ma zabila..som si asi dost fandila..no mam predsavzatie, do leta 5 kil doluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ..som na seba velmo zvedava heheh
.. a to som zajtra chcela robit segedin, uvidime co zvitazi, ci zle svedomie alebo chutove pohariky, ktore ma trapia segedinom uz 1,5 tyzdna :wink:
15. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni no a ako dlho so bola dnu? myslim na prehliadke...
ved to ze mne sa aj preto paci ten kocik lebo si mozes vybrat zo straaaaaaaaaaaaaaaaaasne vela fareb.komb.
15. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ani neviem, ale udialo sa presne co som predpokladala..bolo to tych 10-15 min, nurse bola unesena z mm anglictiny..tak som sa na tom zabavala..z mojej az tak nebola :astonished:
..siou kde si??? anca, anca xixi
15. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni ale prosim ta, do leta je este dalekooo :slight_smile: minimalne januar si nekaz :wink: a segedin je uplne skvele jedlo, skoda ze moj drahy nelubi kyslu kapustu :confounded:
15. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to take o nicom.... myslim ta prehliadka....
15. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou...ale robila rozbor mocu :grinning:
vavi..ved moj to tiez ofrfle, ze ake nezdrave..ale zje, uz ho na to par dni pripravujem xixi
15. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj no asi ked zozeniem kapustu tak spravim aj ja v nedelu... ste my spravili chutke :grinning:
15. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky:_(Som strasne nestastna :frowning2: Dnes som bola u dokiho,lebo som v 7tt a povedal mi,ze plod sa mi dalej nevyvija,ze len ta dutinka sa zväcsila.Dal tomu tyzden a ked sa nic neudeje,tak pojdem na zakrok:frowning2:Minuly tyzden som tam bola,bola tam dutinka avnutri zlcovy vacok a teraz nic.je tam este nejaka sanca,alebo nie?uplne mi je nanic
15. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, je to The Reader :grinning:

vavi a ten film sa u nás volal Núdzový východ ( :rolling_eyes: ).

slni, anča :astonished:
15. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o ake ance to trepete? zase som nejak mimo :confused: :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skippy je mi luto co sa ti stalo, ale v 7tt by uz malo byt srdiecko....
Ten tyzden cakania ti nezavidim... Ale zivot ide dalej a radsej teraz ako neskor, priroda vie co robi...

Hej hej, co za Anca? kua..... :grinning: :grinning:

Siou ten film o tych zenskych myslis?
15. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou kukni emotikon, pochopis :grinning:
..ved sme vcera s kamoskou rozoberali mailom film, ja Revolutionary Road a ona Nudzovy vychod...a az potom sme zistili, ze tocime o tom istom :grinning: ale zaver bol, ze sa nam obom pacil
..prepac skipppy, ale v tomto ti skutocne neviem poradit, skus inu temu, ale najlespie sa je o tom porozpravat so svojim lekarom :frowning2:
15. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..takze slava slovenskym prekladom :grinning:
..vavi..no predsa :astonished: anca, anca...nepripomina ti ju..tak trosku? :grinning:
15. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
h? ja som nempochopila :sweat_smile: :sweat_smile:
a co je zase ten emotikon?ja som asi vazne blba... :sweat_smile:
emotikon je smajlik :wink:
15. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj akoze ta rozkosna roztvorena papulka? :grinning: :grinning: co si ju sem tam chlapci akoze z hroznej srandy kupuju na 30tky, resp rozlucky so slobodou? :slight_smile: tak uz mi to je jasne potom :wink:
15. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.noooooooooo :wink: ale ja nic, ja muzikant..to Siou xixi
15. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz chnaaaaaaaaaaaaaaaaapem......... boze a este som aj kukala na smajliky ze co to s tym ma a som nechapala ze reku asi to bude nieco ine :sweat_smile: ... asi mi zase pes stal na kabli :grinning:
15. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu vtedy neboli, ale shaarka zapotila, že toto :astonished: jej pripomína nafukovaciu anču. a ja som konečne prišla na to, že mi to pripomína to isté. Odvtedy ak to niekto použije, zakaždým reagujem :grinning:

Vavi myslela som ten film s capriom a winsletkou.
15. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..to je v poho dzou :wink:
15. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni tak ok :slight_smile: :slight_smile:
aa uz som to pochopila aj s tym nudzovym vychodom :grinning: :grinning:

Kokso dnes si cely den pripadam jak polodement, nezapina mi absolutne :sweat_smile:
15. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi vitaj v klube :grinning:
15. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Vavi teba ospravedlnuje ''tehitenska demencia''
..ale sa ospravedlnujem, pisem pomalsie kao premyslam :grinning: to som vyexcitovana z tej nurse
15. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni a uz mas aj robotu?
15. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak diky baby.pa pa
15. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vela stastia skipppy
..dzou, este nie :angry: a uz ma to stve
15. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok