• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a skusila si ist aj do agenturry?
15. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dzou, velmi to nechcem riesit cez agenturu, pozeram si zatial sama..uvidime kedy a kde skoncim
..chcela by som uz nejaku serioznejsiu pracu, we'll see
15. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ta konverzacia s umelou ancou a smajlom mi unikla, ale mohlo mi napadnut ze to vyslo zo Shaarky :grinning: :grinning: ach Shaarka, ty detailstka :grinning:

Slni dakujem... Ale prisaaaaam, fakt dementiem :slight_smile: uz si musim pisat, zabudam normalne a nedochadza mi casto, a to som si myslela ze som relativne inteligentny tvor :grinning: :grinning: ja len pevne verim ze vsetko to ide do malej, a nie do luftu :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne cez agenturu najdes len nieco take v sklade alebo take ako mam ja :unamused: .... ale ja uz nechcem odchadzat uz som tam 3 roky tak snad coskoro pojdem odtial na matersku :wink: ak nie tak ked sa celkom zlepsi ekonom. situacia tak budem hladat tiez nieco lepsie
tak drzim palce aby si si coskoro nasla nieco dobre
15. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: ja som celý čas rozmýšľala, čo mi to pripomína (ale len tak podvedome) :grinning: :grinning: Rozoberali sme, že tie ksichty sú tu dosť úbohé.
slni a čo si robila predtým?
15. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja v teba verim Vavi, teda ak ti to postaci...si inteligentny tvor :slight_smile: len mala s maternicou ti trosku odkrvuju mozog :wink:
..si zo Siou pisete IPcky? ci si si sikovne precitala spatne kto to ma za lubom, haaa?
15. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko, nepíšeme, ja so, shaarku natrela sem :grinning:
15. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee nepiseme, ale sak teraz siou pisala ze to je shaarkina robota - :slight_smile: slni necitas pozorne :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, kamoska si cez agenturu nasla aj miesto uctovnicky, bolo to sice v Londyne, ale aj take moznosti su
..mozno to budem riesit tak isto neskor, ale dakujem ti za drzanie prstekov :dizzy_face:
siou sak ja som akurat v inej teme pisala asi 2 dni dozadu ze smajliky by mohli dat nove... ze su o nicom... take dogforum ma super smajliky a tu take o nicom....
prepacte, som nepozornik :angry: ved ppisem, to ta nurse ma na svedomi :grinning:
15. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, chodíš ma dogfórum?? :confused: :grinning:
15. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chodila ked bol mrnus stena :wink: som potrebovaa nejake rady no teraz uz ani nie.... nie je tolko casu a zatial ani nemam tolko problemov s nim :wink: a ty chodis?
15. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné :grinning: :grinning: ale ja len väčšinou do témy o BARF.
15. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako musim povedat ze som sa az tak dobre necitila na tom fore.... to o konikovi nemozem povedat.... :grinning: tu som velmi skoro ''zapadla'' no na dogfore sa mi to videlo take ze si pisali len ludia co sa poznaju a stretavaju a uz novym len tak odpisali... teda aspon mne to tak prislo.....
15. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pojdem do dogfora ked budem mat hava :slight_smile:
A dzou mam zalusk na takeho, ako mas ty :sweat_smile: ale ja som uplny zaciatocnik, co sa psov tyka, viem ich len lubit, zatial nic viac :sweat_smile: :sweat_smile: ale to ma este cas, to az ked raz domceku budeme....
15. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mm stryko ma madarsku vyzlu...ja toho psa milujeeeem..nas Otik, normalne mi je za nim smutno ked sme tu a on na SVK
15. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ale bacha lebo russelovia su veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi energicky :grinning: my sme si uz zvykli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som presne takeho saleneho psa chcela lebo ja som tiez taka salena :grinning:
a siou co je to BARF... ( sak pisem ze sa pripajam k vavuske s tou demenciou :grinning: ) ja som teda na tom fore uz dost dlho nebola.....
15. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni madarske vyzli sa mi velmi pacia.... ale to by sme museli mat vacsi dom.... keby som mala velky dom tak mam aspo 3 psov :grinning:
15. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, vyžličiek máme veľa kamarátov a kamarátok :wink:

džou, ja tam tiež chodím skôr z praktických dôvodov, spomínaá téma vznikla asi pol roka po tom, čo sme prešli na spomínaný spôsob kŕmenia a tak som tam párkrát prispela nejakými radami. Teraz si tam občas tiež niečo prečítam, človek sa cleý život učí :grinning: .

vav, dovtedy máš čas si čo najviac naštudovať :grinning:
15. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, to je krḿenie mäsom, másovými kosťami a zeleninou. Strašne veľa ľudí tak kŕmi aj u vás, v UK :wink:
15. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou teraz studujem ako sa postarat o malu Vandu, medzitym vyberam okna na stavbu a uz sa chystam ze zacnem pisat tu posr....u rigorozku :slight_smile: este aj toto mam riesit?? sak nestiihaammm..... :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš fakt časuuuu. Jasné, Vanduška je prvá :wink: a rigorózku...super!!! :grinning: dúfam, že aj ja budem mať možnosť (a najlepšie oba prípady :grinning: ).
15. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to je ta surova strava..... no ja som tam chodila lebo peso vela hnackoval a potom mal problem s packami sa mu krivili :unamused: .... ale uz je dobre :wink: sak uz ma aj skoro 2 roky
a inac moja naj kamoska mala rr... nejaka jej kolegyna ho nasla chudacika.... maly ho skoro rok... a potom zacal byt vonku velmi agresivny na ludi aj psov... a potom raz bola u nej jej sestra. 2 hodky vsetko v pohode a ked prisla kamoska ako panicka psa davala mu zrat a zrazu z nicoho nic skocil tej jej segre do ruky tak ze jej to museli zasivat :unamused:tak uz aj rozmyslali ze ho utratia :frowning2: ale nastastie sa ho ujala nejaka cvicitelka ktora ma voac rr... chudacik peso aj bohvie co mu robili ked bol steniatko lebo aj vet povedal ze to sa spraval tak preto ze si ich branil... ale oni ho museli dat prec lebo nikto ku nim ani prist nemohol .... a bol to ich prvy pes a nevedeli si s nim dat rady :unamused:
15. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo,to je tak keď sa takýto peso dostane k ľuďom, ktorí nemajú páru... Nič v zlom, ale ešteže to dobre dopadlo. Pre obidve strany... :pensive:
15. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase blbec.... co je to rigorozka :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak len ta jej kolegyna ho nasla.... a chcela ho dat do utulku... a kamoska ma velky dom tak sa ho ujali.... som jej aj potom pisala ze nech si zaobstaraju mensie plemeno a od malicka aby si ho sami vychovali
15. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vavi, super, ze rigorozka..ja sa rozhodujem ci ano alebo nie....a v tomto stave som uz rok :unamused:
..ja tu vyzlu fakt milujem, on je take nase mile trdielko, miluje vodu, ked sme pri Dunaji, on z neho ani nevylezie a este sa hneva ked mu nikto nechce hadzat kamene do vody, aby ich mohol nahanat a je straasne pazravy..
15. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem z mužíka spraviť vyholenca, možno ešte dobehnem. čaute zatiaľ :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pri doktoráte sa píše rigorózna práca :grinning: jak pri II. stupni diplomovka :grinning:
15. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok