• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no ja si niekedy myslim ze asi pazravejsi pes ako nas neexistuje :grinning: ja mam pocit ze raz zozerie aj nas :grinning:
15. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni no ja som v stave ze "trebalo by" uz 5 rokov :slight_smile: ale minuly rok som bola za docentkou, vypisali sme temu, uz len sa do toho pustit :slight_smile: najrpv som mala vyhovorku ze reku sak do prace chodim, ze ked budem na rizikovom tak to napisem :slight_smile: a uz som v 6tom mesiaci a nemam este ani riadok !!!

Dzou rigorozka je v podstate skoro to iste ako diplomovka :wink:
15. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaa no zase som o nieco mudrejsia dnes :sweat_smile: :grinning:
a inac k tym smajlikom ja som uz davnejsie nad tym rozmyslala ze keby sme napisali adminom... alebo nieco take ako peticiu aby dali krajsie... neslo by to?co myslite ....
15. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemysleli ste dizertačku? :confused: :grinning:
15. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ja nem, ja len rigorosku, to je ked koncis ako mgr a potom ti treba na ten dany titul spravit ako keby este jednu statnicu - pravnici na judr, ja na rndr atd atd..... V podstate mozes si to spravit kedykolvek - napises pracu - u nas okolo 50 stran , mozes nadviazat/rozsirit diplomovku a ides normalne zostatnicovat z dvoch predmetov + obhajoba..... nemusis predtym robit ziadne skusky, chodit do skoly, nic... len odovzdas pracu a daju ti termin na statnicu....
15. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a co mas vystudovane ked budes mat rndr?
15. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou prirodne vedy tu v Kosiciach.....
15. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kazdopadne drzim prst k vykopaniu sa k rigorozke Vavi :wink:
..a neviete kde mame Shaarku? ci este stale triedi skrine? :grinning: a nellie tiez zanedbava, pipi uz nesluzi nocne.. cccccc
15. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to vie, doma mám právnika :grinning: Len som sa chcela uistiť, či ste nemysleli dizertačku :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi som si myslelaaaaaaaaaaaaa.... sak aj ja som studovala biolu-enviro ucitelstvo.... a aky mas odbor?
15. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som vedec - chemik :grinning: :grinning:
siou tak potom si rozumieme :slight_smile:
Shaarka tusim dnes pokracuje s pripravami, myslim ze zacala prat male veci :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej no chemie sme si tiez uzili dost... :confounded: ale ja som ju mala celkom rada.... no skoda ze som skolu nedokoncila .... ale to tu nechcem riesit....
15. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, idem pozrieme 13. komnatu a možno Krausa, ak niečo iné nenájdeme :grinning: Pekný večer a dobrú :dizzy_face:
Dievčatá, idem ja, pozrieme 13. komnatu a možno Krausa, ak niečo iné nenájdeme :grinning: Pekný večer a dobrú :dizzy_face:
siou tak aj tebe pekny vecer :wink:
15. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čože som to ja porobila? :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..prijemny vecer Siou :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevim :sweat_smile:
15. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem pod sprchu a tiez sa trochu vyvalim - mala Vanda dnes vobec nespi! v noci kopala, cely den kope, tak neviem co to to... Asi fakt spln :confused:
15. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz vsetky valite? no mne by mala prist za chvilu kamoska .... ale boh vie kedy :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dala nam dvojitu informaciu xixi Siou, ale nie si rozdvojrna osobnost..vsak neee? :wink:
..Vavi, aj tebe pekne vecer v trojke :dizzy_face:
15. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer, ze sa vam zacnelo po mne :grinning:
ja som prisla len vypnut komp, som totalne vypluta... trosku som stahovala nabytok :grinning: triedila veci, namakala som sa jak robos :grinning: ale skrina na detske paksamety stoji na cestnom mieste, 2 varky bieleho vyprate, susia sa. takze som bola veeeelmi akcna a som zmordovana jak po narocnom vylete.
bru nocku :dizzy_face:
15. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer,prepacte ze meskam do roboty :grinning: aa slniecko,vcera som mala volno :grinning:
takze ako za kazdym aj dnes sa pochvalim,ze som prave dovecerala zeleninovu polievku s haluskami :slight_smile: a inac sa mam celkom fajn az na to,ze mam zas bakkterie tam dole a teraz bola nadielka stedra mam az dve tu slavnu moju kamosku e.coli a nejaku enterokokus fekalis ci co za guta..takze ako vzdy macmiror,kedze moj dr.nic ine predpisat nevie :rolling_eyes:

vidim vavi,ze sa ti zapacilo zehlenie,ja este nemam co zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
shaarka ato ty si posuvala nabytok? :astonished: :astonished: :astonished:

sluzim priblizne do tretej ,keby nahodou ze sa koli mne kce niekto zobudit :sunglasses:
16. jan 2010 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej pipi :grinning: :grinning: aka bola nocna zmena? :wink:
No tie bakterius ti nezavidim, ale myslim ze nemas nic vynimocne, standardne "ritkove" bakterie, a macmiror je myslim na to fajn... Beries nejake probiotika?
Mna rano herec prepadol zo zadu v posteli :grinning: :grinning: a tiez som sa pre istotu teraz natrela canestenom, lebo dajak ma to tam postipkava ... A mam aj candida cipky este, co som dostala k atb, tak si jeden supnem, ale to az na noc....

Co mate dnes v plane dievcata? My ideme vecer na zurku :sweat_smile: kamoska oslavuje 30tku, v podstate ta ista partia co sme boli v tatrach, este by som chcela teraz doobedu skocit na trh pozriet aj postielky - minule som uz nestihla (mozno sa prida aj shaarkes) a potom sa musim poludstit, uz mam mastniaciky :sweat_smile: :sweat_smile:

A na ranajky som sprasila 2 velke krajce chleba s maslom, fajnou salamkou, syrom a kyslou uhorkou :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ranajky boli uz ani nepamatam, vcera som kupila karfiol, tak z neho idem nieco vykuzlit :slight_smile:

A sak spokojne, ja si rada pokecam sama so sebou, ved coby nie :slight_smile: Na trh som sa nakoniec nevytrepala, sa mi nechcelo, ale aj trochu lutujem, lebo vonku je nadcherne :slight_smile:
16. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau vave, zas kecas sama so sebou? Ale jasne, pohoda, dnes to uz inak nevidim... A aky mas den?
Aaale da sa, vyprazila som ten karfiol, uz sme ho aj spucili, idem teraz do vane... Ale je dnes vonku kraasne, vsak?
Ok, tak ja zas idem :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ze ritkovee :grinning: neberiem probiotika,ale dobre ze si povedala zacnem ich brat,mam doma :wink:
a ten prepad ti zavidim :sweat_smile: ..to svrbenie uz menej :unamused:
na ranajky som mala tuniakovu natierku s cerstvou zeleninou a vajickom :dizzy_face: ..lutujem,ze som taka leniva,ze si take vselijake natierky nerobim castejsie..
..ja sa chystam robit plnene papriky s paradajkovou omackou a knedlikom(prvy krat)len nemam otuknuty recept,keby ze niekto ma, moze mi ho kludne poskytnut :slight_smile: s masom viem co robit,lem tu omacku:confused:
16. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caau pipi :slight_smile:
takze ranajocky? :slight_smile: :slight_smile: no pekne.... Aj ja mam v chladnicke tuniaka, mozno zajtra nieco spacham :wink:
stipanie ustupilo, hehe, som sa smiala ze uz suska nespoznala navstevnika, ked tam chodi uz len sporadicky a zacala sa branit :grinning: :grinning:
juj tak tie masove gulky v paradajkovej omacke su uplne ze mnam, a nejedla som to mozno uz aj 10 rokov!
Ani ja som este nikdy nerobila paradajkovu omacku :confounded:

Inak som uz okupana, prales zhodeny :grinning: idem si natocit vlasy, nech som caja na oslave :sweat_smile:
16. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,dlho som tu nebola tak vas vsetky zdravim :slight_smile:.... meska mi MRCHA 3den a na testiku druha ciarocka taka slabunka,ale je tam :wink: Vavenka,Pipimiska tesim sa s Vami a blahozelam k tehu :slight_smile:
16. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj miru tak to je skvela sprava, uz tu davno nebola ziadna cerstva tehula, tak gratulujeem a drzim palec nech je vsetko v poriadku :slight_smile:
16. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok