• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no uz som zvolnila tempo trocha.. takze teraz sa mi uz bude dat aj sem preklikavat... :slight_smile:

ja som zvedava ako dnes svagrina dopadne na poradni, ci ju pojdu zasivat alebo nie... :sweat_smile:
aj pri Tobim to tak mala ze musela 2 mesiace do porodu lezat v nemocnici lebo sa jej zacali kontrakcie a otvarala sa, ale ze teraz ked ma maleho tak ze ju radsej zasiju a nebude musiet tolko byt v nemocnici.. tak som zvedava...

joj ale ten maly hned by som si ho zobrala.. :grinning: :grinning: :grinning: vcera som sa bala ked vstal ze aka bude reakcia, som za nim dosla do izby, tak vstal a pozeral ze kto to je a vravim ze ci ho vezmem von z postielky tak ze ano, vytiahla som ho nakukol do obyvacky a ze " kde je mamina" a to bolo vsekto viac si na nu nespomenul a bol fakt zlatucky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa mi paci ako ich pekne vola, mamina a ocino.. ziadne mama a tata.. :grinning:
18. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu aj jaaa, tiez som pracovala a porada a tak...A uz som aj napapana, som taku dobrotu robila cez vikend. Bravcova panenka, zemiakove pyre a k tomu tekvicova omacka z oranzovej tekvice, mnam. Ja srasne lubim tekvicu, ale viem, ze vela ludi nie..aj ked to podla mna nikdy neochutnali.

Nellie, ano, vonku je nadherne, teraz byt tak niekde v lese, alebo na nejakej chate :dizzy_face:

A kolko ma ten maly Tobi rokov? Ja sa takto vytesujem, ked chodime k svagrinej, ale nas maly Matej ma len 9 mesiacov :slight_smile:
18. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez akurat dumem co navarit....
nejake masko a ryzu by som si dala... idem cosi na nete pohladat :slight_smile:
18. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som inak robila aj ten salat s porom, jablkami, mrkvou, atd. co ste tu nedavno davali recept a bol fajny :wink:

A Flam, robila som aj to z Telerana, ta zapecena kapusta s pyre a tiez to bolo mnam :slight_smile:

No, mne uz sa nechce pracovat :grinning: Ja sa urcite zabijem, kym dojdem na tu taliancinu v tom pocasi :grinning:
18. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes nebrala obed, ja zohrievane pecene kura nemozem jest - lebo mi to nenormalne smrdi :sweat_smile:
uz od decka ma to napinalo ked som to zacitila.. kazdy sa mi smeje ale hold nepomozem si - nedam to do seba ani keby mi na krk stupili :grinning: :grinning:

takze dnes si daco rychle aj ja zbucham ked dojdem domov.. mozno len nejaku cestovinu, kedze MM nie je doma tak nemusim nic zlozite vymyslat... :slight_smile:

Bibi Tobias mal teraz v januari 2 roky.. :slight_smile: je to fakt take najkajsie obdobie dietata uz je s nim taka sranda a to ako rozprava ma vzd dostane.. :dizzy_face: :dizzy_face:
aj vcera som ho obliekala, dala som mu pancusky, a on uz dopredu hovoril - teraz gateeee, a bundu a papiču... :grinning: :grinning: :grinning:
on inak hovori dost čisto pochomolene slova ma len - "ention" televizor, Ila-Julia a "domdom" - domov.. inak hovori vsetko uplne cisto.. :grinning:
18. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ani mne sa uz nechce nic robit.. prekvapivo som vsetko postihala a taka som bola nejaka nabudena ze som si zhanala skatule po kancloch ze idem velice triedit sanony a vyhodit co nepotrebujem, lebo tu toho mam naskreckovaneho jak trafena... ale nejak ma uz prechadza chut ked tak na to pozeram.. :grinning:

Vavi si naburana na Mimibazare? :wink: to je moja naj stranka na recepty.. ja ani kucharske knihy nemienim kupovat vzdy odtial cerpam inspiration.. :grinning:
18. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tak to je krasne s takym babom :grinning: Uz sa tesim, ked aj nase krstna bude v takomto veku :wink: teraz toho este moc nenakeca, jedine mamamamam :grinning:

Ja inak vo vseobecnosti az tak nemam rada zohrievane jedla, ale tak niekedy sa neda, ked treba podojedat.
18. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, ste tu nejake vymrete za posledne hodiny...ste sa sli zapadniarky hrudovat a vyhodnarky co ineho? :slight_smile:)))))))))))))))))

aku mate temu?
18. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie nejak som sa zapozerala do fotiek na fb kamosovych, tam vycapil fotose svojho 9 mesacneho syna, tak som sa nevedela vynadivat :slight_smile:
Az som maso zabudla vybrat :grinning:
No idem na to......
18. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze ste pri vareni tak pridam aj ja kusocek:slight_smile:

cez vikend sme si z muzom rozdelili variace dni, on varil v sobotu ja va nedelu:slight_smile:

on spravil zapekane rybie file s besamelom, syrom a dusenou zeleninou a ja klasicku slepaciu polievku a peceneho zajacika, ktory ale potrebuje este upravit na salat s bulgarom a zeleninou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, no vy ste jaki gurmani! :dizzy_face:

inak dobry den :slight_smile: KE hlasia zas sychravo, tak jesenne... rano poletovali nejake biele veci, ale len tak, aby sa nepovedalo :slight_smile: som bola na krvi, u vavy, na endoske, v tescu a som hotova. taaaaaka prechadzka! :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to si nevedela? :grinning: sak ja temer furt len o jedle vypisujem, ked vypisujem

ja sa musim objednat na diabetologiu len neviem na nete najist cislo do pk na diabetologiu a tak som nasla dajaku dr. v ba a som zvedava ze az tam zavolam na kedy ma objedna.. :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ahoj :wink:

bibi to si potom jak ja s tymi ohrievancami :grinning: :grinning:

vavi, to chces varit obed v noci ako pipi? :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi pozeram ti do pasu, zeby uz meno definitivne rozhodnute?

awoj nel :dizzy_face:
18. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :slight_smile: sak ten moj aj tak skor ako o piatej nedojde, takze pohoda... Aj ked hovadzinka sa dlho robi... Ale sak co, ma tam este karfiol, kebyze nevydrzi :sweat_smile: :sweat_smile:

Anax no je tam to "zatial", ale uz ju tak obaja volame.... Sice - tak 3 tyzdne dozadu sme ju volali Gretka :grinning: uvidime ako sa to nakoniec vyvinie :slight_smile:

Cau shaar :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka a 1/2-čný shaarko... :sunglasses: ci este len 1/4-ový? :grinning: :grinning:

a ja uz mam 2 plne skatule papieru vytriedene... :grinning: :grinning: hyperaktivna som jak diva svina volaka.. :grinning: :grinning: :grinning:
rozmyslam co budem dnes robit.. som sama doma asi sa pridem sem vyskytovat a stiahnem si nejaky film alebo co... teraz vecer nejak skapal pes v telke.. mam asi deficit po Panelaku :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, Vanduska je velmi pekne, nechajte si uz toto meno :dizzy_face: :slight_smile:

A snezi a snezi a snezi...od vcera vecera :slight_smile:
18. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do paze..uz pol roka skumam kde v okoli ba je automat na mlieko a dnes zistim ze je uz par mesiacov v trnave a ako naprotiven sme v trnave v sobotu boli :angry:
18. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám ide ten kôň tak pomaly? :angry: :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam veru veru aj nam a to rano nesiel voobec :confounded:
18. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to kto ma mat na to trpezlivost?
aspon mam spravenu manikuru, ale uz mi dochadzaju nervy na MK :angry:
18. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka mne už došli, ale nudím sa.... ale dvíha mi to tlak toto :grinning:
18. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte zienky, ako sa mavate?
aj mne ide kon strasne pomali a stve ma to kuaaa :astonished:
18. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno uz tajne prechadzame na novu verziu :grinning:
a ja som to nejak nepostrehla ze to ide pomaly... :sweat_smile:

anax to by si si kupila to mlieko??? ja teda nie... :confounded: :confounded: moj svokor robi na druzstve a nosieva to mlieko surove domov a ja len to zacitim hned ma napina.. ja by som to veru pit nemohla...take neosetrene... :sweat_smile:
ja som zastanca uz tepelne upraveneho mlieka ja by som sa take nedonutila vypit...
a inak aj my tu v meste ho mame.. sme mali prvi na slovensku ten automat na mlieko :grinning:
a mate vy pravdu, aj mne to ide pomaly... :sweat_smile:
no idem asi zasa pokracovat v triedeni sanonov... :grinning:
18. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell si pis zeby som si kupila, setkymi desiatimi, mne cerstve surove kravske mlieko strasne chyba...to z krabice mi coraz viac prestava chutit..vies ja som vyrastala na gazdovskom dvore, minimalne jedna krava v staji..chyba mi to a moc.. :sweat_smile:

a teraz uz viem od kial si :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, aj mne ide, no otras :angry:

Nell, ja som vcera pozerala Sedem zivotov s Willom Smithom...strasne smutny film, som plakala ako male dieta na konci :cry:
18. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak ked si na to zvyknuta tak pohoda... :slight_smile:
aj MM to vzdy sloprnďa ked sme u svokrovcov, to len mne sa smeju aka som fajinova... :grinning:
a keby viete ako trpim ked svokor dojde z roboty a smrdi prascami a kravami to len sa modlim v duchu nech sa idem poumyvat a poprezliekat.... na toto som veru fajinova... :sweat_smile:
hold nevonia mi to veru... :grinning:

anax to je mi jasne ze uz vies... :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi hej to je smutny film ale super bol aj ked tak smutne skoncil... :frowning2:
Wilko Smith je dobry herec... :slight_smile:
ja som vcera pozerala Nezvratny osud 4 - dobra pakaren... :angry:
a inak odporucam vam film Orphan, dobry napinak... :grinning:
18. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok