• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
siu, ja mam rada aj hruskovy kompot domaci, mama takaj klinceky vzdy pridala a to tak krasne vonia. inak ja som tiez v obchode niekedy lakoma na veci, ze vsak na co mi to bude. ze nemusim mat vsetko. lebo proste niektore veci mi pridu drahe aj keby som mala plat 100-tisic.
18. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou este stale som sa nikde nepodpisovala
a mam sa fajn, gulatime sa
18. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie ahoj

vav ziadna zmena, akurat ze mi manzelsky sex nejako viac zachutil :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja hlavne väčšinou mávam pocit, že iba vymýšľam a preto to nekúpim :grinning: a obča ľutujem, ako teraz :grinning: :grinning:

leni, to je ako možné, že si sa ešte nemusela podpísať? Banka, úrady...? nič? :confused: :sweat_smile:
18. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenoc to preto ze uz mas na to sexovanie papier :grinning: :grinning: :grinning:

joooooj taky hruskovy kompot mnam aj moja mama dava klinceky a hrusky bez supy lebo so supa ma drhne na zavaranych a zevraj sa z nej moc prdi... :grinning:

inak ja som si na svoje nove priezvisko nenormalne rychlo zvykla a len raz sa mi stalo ze som isla pri podpisovani davat zaciatocne pismeno Z namiesto B :grinning: :grinning: ale inak som sa zžila prekvapivo rychlo s nim...
18. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou este nemam doklady, takze cakam stale
ale tak podpis nemenim, ostava rovnaky, kedze je len z inicialov, LK
ale ked volam tak si davam pozor ake meno poviem, a zatial mam dojem ze nejake cudzie hovorim ked poviem to nove
18. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak aj ja som taka ze niekedy som lakoma si daco kupit ale zas inokedy som mrhaňa mrhacka a pokupim aj co netreba... :grinning: :grinning:
naposledy som bola taka lakoma na chipsy Pringles ale uz ked sa mi snivalo a normalne som v ustach citila ako ich prezuvam tak som si na druhy den kupila rovno troje :grinning: :grinning:

inak baby aj vam sa zda ze v eurach ovela viac minate??? :confused: ja ked som mala kedysi v penazenke 500-vku tak som to brala ako velikansky peniaz a teraz 20 eur roztrieskam ako keby nic... :sweat_smile:
18. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani mne sa iniciály nezmenili, dokonca aj podpisovať som se vedela rýchlo. Ale asi po dvoch rokoch mi to prestalo ísť a teraz sa už vôbec nedokážem poriadne podpísať a už vôbec nie dvakrát rovnako. Tak neviem, čo mi kto chce naznačiť. Ale je fakt, že to priezvisko dosť neznášam :grinning:
18. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne sa páči, zbavila som sa slovenskeho ova na konci, ale zatial to este nejako neevidujem
18. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, presne tak, aj mne sa to takto zafixuje, potom ľutujem a slintám a potom to kúpim pre istotu aj do rezervy. :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou tebe sa nepaci toto nove pri-vydate priezvisko????
ak mam byt uprimna ani mne sa toto moje nove nepaci.. to pôvodne tak krasne znelo ku môjmu menu a toto je take obycajnacke.... :sweat_smile: a nam vymrel rod.. moje rodne priezvisko uz maju iba segra a mamina a ked sa vyda aj segra tak kaput nas rod vymrel.. :unamused:
len co uz ked drahy nechcel prijat moje priezvisko... :grinning: :grinning: pritom tohto jeho priezviska je tu u nas plna
riť.. :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte holky :slight_smile:

chcela som sa opýtať , keď sa do mňa drahý urobká tak mám chvíľku ležať alebo netreba :unamused: možno blbá otazka ale neviem ju...
ďakujem
18. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, absolútne. A nikdy sa mi nepáčilo, hoci nejako som sa s ním zmierila. A vadí mi možno aj preto, že už nie je také nové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi naj je ked ano
u nas stacilo par sekund :wink: :wink:

nellie az take rozsirene priezvisko mas?
ako to nase tu tiez, kedze svokor je zo 7 mich bratov :grinning:
18. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi ahoj.... no ja mam taku teoriu,ze ked ma zena otehotniet, tak otehotnie aj na stojaka v sprche :grinning:
takze fakt sa tymto netrap... :wink:

ale hej odporuca sa zevraj polezat aspon pol hodinku po plodeni nech mrsky dojdu kam treba... :slight_smile:
a este su vseliake finty fň - podlozit pod zadok vankus alebo vylozit hore nohy...
18. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som tak minule presne sze zmrzlina... A potom sama sebe pri boxe: netreba ti, naco, sak si kup horalku....
A uz dva dni skucim hercovi, tak tak ci tak dnes dotrepal vienetu :slight_smile:

Ja sa podpisujem normalne citatelne ze pismenko z krstneho. priezvisko, pekne pisanym, ako na zakladnej skole :slight_smile: a moje sa mi viac pac iako hercovo :confounded:

Nellie no ja mne sa ani nezzda ze minam viac... Je pravda ze psychologicky - co je to dvacka, vsakze :slight_smile: a patstovka bola peniaz, ale nemam pocit ze by sa mi dvacka skor roztrusila :slight_smile: len nemam az taky problem ju vytiahnut a rozmenit :wink:
18. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenocka84 - ďakujem ti :slight_smile:
18. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenoc hej tu u nas v dedine je ich fakt vela - a svokor je zo 7 deti tiez, bratov ma tusim ale 4 a oni maju tiez kazdy synov takze fakt je nas tu ako maku :grinning:

siou zeby to bolo tym ze uz ho mame stare??? no ja uz treti rok s nim beham :grinning: :grinning:
tak co ked nas omrzi - vymenime chlapov a je to.. :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, ja som to tu už omieľala párkrát, ale začala som s ním druhú desiatku :grinning: ale mám v ňom všelijaké škaredé veci ako dĺžne, bodky... veľmi náročné na jemnú motoriku pri písaní a ešte aby aj človek rozmýšľal, či nič nezabudol a v správnom poradí. :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juuj jak trdlo som to napisala, ale snad ste ma pochopili :slight_smile:
a viete co mi vadilo najviac?? ze stare priezvisko som napisala jednym tahom - nema ziadne makcene a toto nove ma makcen a tym padom ked sa podpisem tak sa musim vratit a dat na s makcen :grinning:
a to je fakt ze od ruky... :sweat_smile:

joj ale mame my problemy co??? :grinning: :grinning: :grinning:
vavi jasne ze chapeme.. :wink:

siou aka telepatia naraz sme sa stazovali na to iste -makcene :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellieeee, presne! to je môj najväčší problém! :grinning: :grinning: maximálne ťa chápem a súcitím :grinning: ono je to aj dosť nepríjemné, keď niekde čakajú na môj podpis a ja robím divné nekoordinované pohyby a ešte na to aj čumím a kontrolujem ako sprostá :grinning:
18. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeej aj ten moj ma take priezvisko ze na dvoch slabikach dva makcene, bodka a aj dlzen :grinning: a kebyze je k tomu este aj ová, tak to uz je cisty konec :grinning:
18. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasneeeee makcene, to bude len problem, este ze v podpise ho nepouzivam, ale normal v mene ho teraz mam
ale to sa nejako utrasie
18. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vav, to si píš! teba tiež nič dobré nečaká! :grinning: :grinning: :grinning:

iba lenočka je novopečená optimistka :grinning: :wink:
18. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi no vidis to??? takze uz zacni pre kazdy pripad trenovat.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa zo zaciatku tak debilne podpisovala ze som hodila iba muzsky tvar toho priezviska a drahy sa mi rehotal aj ked som mu ukazala vodicak ze preco sa podpisujem ako chlap :grinning: tak teraz robim este taku kudrlinku co je akoze ova.. lebo mne sa to nechce cele vypisovat... :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja? optimistka?
uvidime dokedy :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som feministka, ja si tam to ová dám aj keby mi to malo trvať týždeň :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, možno dovtedy, kým nebudú chcieť v banke tvoj podpis na trikrát, ako odo mňa :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok