• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak ked 88 tak ja prvačka... :grinning:
18. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning: mozno uz aj ja, ja som bola vyspela :grinning:
18. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, a jeden starsi pan na film namiesto sci-fi ze "fifi". :grinning:
18. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, ako? :grinning:
to zas ja nie ja som zacala kramovat v prvej triede na strednej :sweat_smile:

ale moja kamoska chudatko dostala uz v 10 rokoch si pametam ako sme gumu skakali a jej to tam šuchotalo ako skakala a ja som nechapala co to :grinning: :grinning: :grinning:
a byvala kolegyna madarskej narodnosti, ked este boli diskety, tak mi hovori ze "nahraj mi to na flopiho". :grinning: :grinning:
vavi, čo? tak skoro? :grinning:
18. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dobra je aj moja teta - minuly tyzden ked vedela ze je tu segra s notebookom tak volala mojej mame ze zapnite si skype (citaj ako pocujes) no ja som sa skoro usulala :grinning: :grinning: :grinning:

ale nic neprekona moju blondinu svagrinu ako si myslela ze oslavuje sviatok 6 svatych namiesto vsech svatych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, som myslela, ze to si akoze teraz zistila, ze si akoze po kramoch. no som to nepochopila zase raz. :grinning: :grinning:
ja som bola pri lambade ze druhacka na strednej. som tu najstarsia, kurňa. vykajte mi! :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, to čo máš v rodine? (myslím švagrinú) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teta floskul ako chcete.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flos siou myslela na margo tej diskusie k lambade, ze daktore este ani v plane nemali a siou uz menstruovala :slight_smile:
Siou ja som v 12tich dostala, takze v 89tom, :grinning: a ktovie, mozno az vtedy dorazila lambada k nam, vtedy bol spomalenejsi tok :grinning:
18. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, to nič, ja som myslela, že som to nepochopila ja :wink:
siou ona je ina pripadka... :grinning: :grinning: :grinning:
ona ma take hlody ze ja nemozem.... :grinning: :grinning: :grinning:

raz sme si kupovali kebab a ujo sa jej pyta ze ako to chce (myslel ci zemla alebo arabsky chleba) a ona ze do ruky :grinning: :grinning: :grinning:
tak my sme tu chytali orf a vo wurlitzeri fičala hneď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ja som zabudla, že ty si len o dva roky mladšia :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a ked si pamatate pesnicku od milli vanilli - girl im gonna miss you, my sme so sesterkou svorne bliakali kolomono mijuuuuuuu :grinning:
18. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dooosť ja tu prasknem :grinning: :grinning: :grinning:

nellie, tuším si to sem už raz aj o nej písala, ale znova ma to rozosmialo :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj mili vanilli - "do nich" som bola :grinning: :grinning: :grinning:
ale pred nimi som bola to Vinetoua... :grinning: :grinning: :grinning: ja si pametam ako som chytila zachvat placu ked ho prvy krat pred mojimi ocami zabili, ze mama ma nakoniec zbila aby som mala dôvod revat... :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, tak o Vinetouovi nezačínajme, to je pre mňa vážna téma :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som tiez tak orevala aj Korada Kataniho ci ako sa to pise.... :grinning: :grinning: :grinning:
ale potom som zrazu zanevrela a dlheeee roky ma nic nerozrevalo ale fakt dlhe roky.. mama mi spôsobila blok :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola do milli vanilli aj do brosakov :slight_smile:

inak mam kamosku, ktora sci-fi normalne seriozne vazne cita a vyslovuje ski fi :slight_smile:
18. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, ja keď som sa niekedy rozplakala a nevedela alebo nechcela som to vysvetliť, povedala som, že kvôli Vinetuovi :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ski fi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam dost... :grinning: :grinning: :grinning:

inak priznam sa ze aj ja niektore citam tak ako sa pisu napr. notebook znacka Acer som citala ako Acer a ked mi kolega zapotil ze Ejser skoro som sa usulala :grinning:
18. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ejser je dosť špecifické slovo :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou dobry dôvod na plac :grinning: :grinning: :grinning:

a este ma napadlo, ked to vypukol ten skandal s tym rakusakom co v pivnici mal tie svoje dcery a dost sa o tom hovorilo a ja som dosla ku svokre a ona mi ze no a teraz tomu Fritzovi ci jak sa volal idu robit tie testy dny a potom zistia ci mal s nimi deti.. a ja ze co im idu robit?? a ona ze testy dny.. namiesto DNA :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s dnou by mohol byť tato hocikto :grinning: :zipper_mouth: čierny humor, viem :grinning:
18. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: aj taky obcas treba :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer slecny a teta floskula :grinning: ..uz hodinu sa kcem pridat ale nem mam sancu,len citam a smejem a citam :grinning:
l
18. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šmíračka sa pri nás naraňajkovala, že je tak v obraze? :grinning:
18. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok