• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jupiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm ehm... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co nellie co? :grinning:
19. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo co to tu dnes je? ziadne strany popisane? nejake citoslovce? no sa mozete hanbit :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou bejbe :slight_smile:
...nellie,ja zas obdivujem vas denny rezim :grinning:

shari,dohodnute,idem dnes na navstevu do babatkova oproti optime :dizzy_face:
19. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivate niektora kozmetiku od dermacolu?
19. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko pipi :grinning:

anax hej mam daco aj z dermacolu.. co konkretne? ja mam skôr dekorativnu od nich - korektor a nejake tiene a podkladovu bazu pod makeup...
19. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam make up dermacol ale nerobi mi dobre ta znacka..
19. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden som si kupila casopis emma a bolo tam telove mlieko slim and tan..tak som sa s nim zacala mazat a dnes som si uz objednala dalsiu flasku :sweat_smile: plus riasenku, aby som mala postovne zdarma:slight_smile:)

bezne pouzivam nivea ale nemam rada ich dekarotivnu kozmetiku, tak furt hladam "tu svoju" uvidim...ale to telove mlieko ma nadchlo... :dizzy_face:
19. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dik,ale ja som hore uz od pol jedenastej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa nevedela dockat dnesnych ranajok :grinning:

anax,ja nie ja pouzivam secko od mary kay :wink:
19. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, tak ja sa pridavam az teraz, skor sa nedalo, pracovne povinnosti :unamused:

A viete, ze som si vas pri po obednajsom odpocinku docitala? A musim sa smiat, krasna plodna debata :grinning: Skoda, ze som tu nebola...
19. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely co ti sposobuje? nejake vyrazky alebo len sa necitis pohodlne?
19. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipi a bibi, vase nicky krasne ladia :dizzy_face:
19. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dnes neranajkujes nejake bycie gule v karameli??? :grinning: :grinning:

anax ja som mala z dermacolu aj odlicovacie mlieko hypoalergenne a to bolo fajn a ja som mala tiez raz vzorku v casopise taky hydratacny krem na tvar a ten bol prekvapivo fakt dobry... :slight_smile:
no ja mam fakt problem najst kozmetiku co mi sadne a viem ze dermacol minejak neublizil.. a mam rada od nich dekorativnu kozmetku... :slight_smile:

ahoj bibi :slight_smile:
19. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bibi :slight_smile:

nellie,po vcerajsu som na sucharoch a nesladenom caji s ciernym uhlim :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: reacia na tie bycie gule

Anax, ja tuto znacku nepouzivam, takze sa neviem vyjadrit...Ale vidis, prave som si spomenula, ze raz som mala od nich mlieko, ci krem prosti celulitide - a nieze by nejak extra zaberalo, ale krasne vonalo, dobre sa roztieralo a mozno aj trolilinka zaberalo :wink:

inak, teraz som objavila telove mlieko Neutrogena a to je fakt, ze super, bodaj by aj viac pripravkov z tejto znacky k nam prislo...
19. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vedia preco davaju take veci do casopisov...ale inak toto co bolo v emme nebola len vzorka ale normalne cele telove mlieko co som teraz kupovala za 8,63 €, no nekup taky casak :grinning: :grinning:

pipi co mas taku dietu? pokazeny zaludok?
19. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to telove mlieko som tiez mala, to bolo vyborne, na to som zabudla..
19. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som tu taaak vybuchla na tej tvojej diete, bud rada ze som dnes sama v kancli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

anax ved po vcerajsej pecenej klobase v mede a s prilohou sardinkova slahacka ci co to bolo sa jej ani necuduj, ze sa ide vysrat z podoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak hej niekedy davaju take prilohy do casopisov, ze nechapem.. ja som si tak raz kupila 3 Emmy alebo Evy uz neviem, lebo v nich bola ta micelarna voda od Biodermy co stoji okolo 400 SKK a daju to do 2 Euroveho casopisu, no nekup to.. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, neboj parádne sa im to oplatí :wink:
19. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning:
19. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: musim ta poopravit sardinkove pire so slahackou :grinning: existuje vobec take pire? :grinning:

anax,len sa zdzubujeme po vcerajsku :wink: :wink: ja mam len alergiu jak svina,kycham soplim,svrbi ma krk aj chrbat,des a hruza :fearful: ale tak kcela som prerabat byt tak tu to mam...ako vsetko je uz hotove,ale toho prachu sa neda tak lahko zbavit :unamused:
19. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jA som kde bola ked taketo casopisy predavali??? :astonished: :astonished:
19. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anča, anča :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nemtusim kde si bola, ale je to januarove cislo emmy tak mozno niekde by si este nan natrafila
19. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,no v anči som urcite nebola :grinning:
19. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je jasné, len keby som nezareagovala, by si sa čudovala, kde trčím... :grinning:
19. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,aha no sak kuknem :wink: ty mas nove foto,teraz som vsimla,aj ta prva bola ciernobiela ze?ale tato je lepsia :wink:
19. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi hej mam novu fotku, nie je uplne ciernobiela ale skoro...ale to na tom krpatom obrazku nevidno...a dakujem za pochvalu som rada ze sa pozdava:slight_smile:)

co je to anca? :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,pravda :grinning: co si ranajkovala?
19. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok