• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
no já ji právě užívám a zkouším jestli to funguje právě probíhá druhá fáze. Nejprve je nutné vyčistit tělo to už mám za sebou a teď by se mělo tělo nastartovat aby správně fungovalo. taky mám od mudry utrogestan tak uvidíme jen jsem chtěla vědět jestli tu není některá která má nějakou zkušenost s tím
19. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou ako si to myslela rano aj vecer? :slight_smile: tak tak ako vidis v grafe tak bolo :grinning:
19. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kristy ja som tiez cinsku medicunu este neskusala takze v tom neporadim... :sweat_smile:
ale utrogestan som tiez bravala..
19. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anaxamonovci sa veru posnazili - nahodili kraličie tempo.. to je iny plodiaci ritual :grinning: :grinning:
anax,to ja som napisala,som nejaka mudra ze?.. teraz ked sa nam to takto podarilo jeden krat vecer a potom rano :sweat_smile:

.bibi asi dva roky,ale nemame kontrolny spg,takze neviem co sa stalo :slight_smile:
medicunu :grinning: :grinning:
jaaaaaaj nell sak sa mi blizia tie narodky tak pracujem(e) na darceku :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..lucim sa s vami pre zatial :sunglasses: pockajte ma tu do vecera dobre? :grinning:
19. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj prepac pipi sa mi dajako pokrizili oci a prsty, som siou priradila nieco co nenapisala...

pipi tak uvidime ci ten vas zarucene uspesny postup bude platit aj u nas :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax, ja som ti písala, že sme v rovnakej fáze cyklu :grinning: :grinning: zaujímavé aj vzhľadom na ostatné okolnosti, nie? :grinning:

pipi, ja tiež dovarím a utečiem, tak možno večer pa.
19. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sioux,mne dnes navarila svokra :slight_smile: tak pa
19. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja by som od mojej svokry nedala do huby nič :grinning:
19. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha Pipi, 3 mesiace su teda malo...odkazem drahemu, ze nech sa este buchne po vacku a dokupi si dalsie :grinning:

No, my momentalne nemame plodiace obdobie, ja mam stale tie divne kramy...akoze neviem co sa im nepaci tento mesiac :angry: Kaslat na ne.

Ale mali by sme sa posnazit buduci mesiac, bude februar a drahy mi asi pred pol rokom oznamil, ze vtedy otehotniem :grinning: Takze uz sa tesim...idem sa na to pripravovat, bo februar sa blizi :wink: to je super, aspon budeme naraz tehotne, ze? :grinning:
19. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou hej ty si pisala o rovnakom cykle:slight_smile:)

pipi papa a pekny vecer ci poobedie prajem
19. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi kupovat profertil je zbytocne drahe, ja som svojho manazela zasobila vitaminmi ktore profertil obsahuje, je to neporovnatelne lacnejsie a myslim ze aj vysledok bude stat za to, lebo sice kontrolny spg. nemame ale ma uplne uzastne vysledky z krvi, skoro uplne v norme a to mal cholesterol taky ze volali z labaku ci ten clovek este zije :wink:

ak chces hodim ti zoznam tych vitaminov
19. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi stale mas take slabe??? inak aj ja mam tento mesiac nejake dost slabe... to asi nejaka konstalacia hviezd zasa či čo.. :grinning: :grinning:
ja som mala normalne len v sobotu a potom uz len take sem tam frcky...

bibi kolky si DC? ja 5... ked uz su anax a siou sparene tak reku sparime sa aj my rovnakou fazou cyklu :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Anax, vidis, mas pravdu, tentokrat to mozeme skusat s nakombinovanymi vitaminmo :wink: Zlozenie viem, dakujem :wink:

Nell, no ja ti neviem, nieco je vo vzduchu, alebo co :grinning: Hej, slabe, uplne divne, nechapem :confused: Ja som tiez 5 dc, ak ratam, ze toto co mam su uz kramy :grinning: Paradoxne, ja mam mozno dnes najsilnejsie a aj to je bieda :grinning:
19. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi aj tak som ten zoznam dakam zalozila a neviemkam
19. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute dievcata dnes rano som si robila tehu test menzes mi este meska asi len jeden den co je este v norme ..rano som si na teste nic nevsimla tak som to tak nechala a isla do prace s tym ze nevadi bude dalsi cyklus..ked som sa teraz poobede nan pozrela nasla som tam taku slabulinkatuuuu ciarocku fakt musim si to pod svetlom pozret aby som to videla ale je tam ..myslite ze je to tehu??? :fearful:
19. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, ze "pipi papa" :grinning: :grinning: :grinning:
a ten profertil sme aj my tak riesili, ze som pokupila arzenal seckych veci, co ten uzasny zazracny profertil obsahuje. a vyslo to na polovicu :grinning:

nellie, ty prosim ta nemen foto, taku mas krasnu, ze az!!! obcas si ju len tak pozeram... :sweat_smile: :sweat_smile:
19. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kraska najkrajsia, no to my nevieme, ale drzime palce! :dizzy_face: treba odfotit a podelit sa.
ale ked je ciarocka ruzovkasta, tak je to nadejne...
i ked: ak ti MS uz meska, tak ciarocka by mala byt isto volne viditelna, - cize bud to nie je tehu, alebo si mala oneskorenu ovu a si este malo DPO :wink:
19. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka ake pekne tt vedla teba :slight_smile: ale to leti čo? a uz aj meno vybrate?
19. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tini, no ty mi nieco hovor o tom, ako to leti!! :grinning:
no meno vybrate. ale nepokutujte ma prosim, ak v rodnom liste bude mat zapisane ine :sweat_smile: :sweat_smile: uvidime.

joj ale zavidim ze uz mas po! (po porode myslim) ma to strasi a desi a tlaci ako napr. matura, statnice... fuj fuj fuj. strasne debilny pocit. som myslela, ze to uz nikdy nezazijem :pensive: ja sa tak bojiiiiiiiiim!!!

no co, kedy zacnete vyrabat dalsie? :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, tini, Patrik ma cochvila 2 mesiace??? boze, ako to leti

shaarka, pokuta ta neminie :grinning:

ja som dnes zazila sok, volal mi moj kamos, kt. som minule spominala, ci nepozna nejakeho anesteziologa, ze budem chciet k porodu...a dnes telefon, ze pockaj, dam ti pana doktora....normalne mi volal sam primar ohl. epiduralky...bol velmi mily a aj sme sa dohodli :grinning:
19. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning: :grinning:

som tu zas... Shaari tak ze si to ty tak tu foto nevymenim... :wink: som myslela ze uz je opozerana... :grinning:

joj baby ja idem zajtra na tu sluzobku, takze do piatku sa neuvidime... :cry: :cry:
ani balit sa mi nechce.... nemam na to chut (grcajuuuci smajlos)

a teraz sa este chytam dorabat celorocne tabulky za minuly rok lebo zajtra ich musim odovzdat a rano pojdem do kanclu len na skok... :unamused:

shaar to ti inak verim, aj ja by som mala traumu z pôrodu... :sweat_smile:
fuj ja ked si predstavim ako ma od puberty matala maturita a potom dlho dlho nic az ten pôrod (ak nejaky teda bude) mi hrozi a potom sa este strasne bojim ze co bude ked umrem :sweat_smile: to su ine fobie toto, co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monky vau ty mas ine protekcie povybavovane :grinning:
a ty si mala aj pri Hanke epiduralku?
19. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nemam cas docitavat. v skratke mi mozte zrekapitulovat co nove...

shaar, odpadavam, ze mate meno, dost skoro, nie? :grinning:

ja som v krci, ani sem velmi nechodim, aj v robote pozehnane a doma asi najhorsi tyzden zatial...
preto vam nechcem kazit naladu.
ale myslim na vas :wink:
19. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, ides do ba na tu vystavu ci co to je?
zastav sa :wink:

chlapa mas na cestach?
19. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chrobul ahojky... :dizzy_face: :dizzy_face:
hej hej idem na vystavu do BA.. nastastie si to sefka rozmyslela a nebudem tam az do nedele ale vypada to tak ze uz vo stvrtok pojdem domov... :sunglasses:

a nove co tu je?? no na reporty je skvela siouxie ale asi ani nic take svetoborne, teda okrem toho ze Vavi a Shaar maju jasno v menach...a to uz vies :grinning:

ozaj mama varila sojove kocky tak s mrkovou a hraskom so smotanovo-nivovou omackou a ku tomu cestovinku, som sa az za usami oblizovala.. :grinning: :grinning: teraz to dorazam tycinkou Kitkat :grinning:
19. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, popis lepsie tie sohove kocky, lebo ja mam v plane sojove rezance na zajtra a k tomu cous cous...
draheho asi otoci medzi dverami, ale nevadi :wink:

v com tu sojovu zalezistost "namacate"???
staci vyvar?
19. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok