• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ani moj drahy to neznasa... :grinning: :grinning: :grinning:

no kedze mamina bujony nemoze /kôli celiakii/ tak ona to tak zabari horucou vodou a podusi to spolu s vegetou a potom prida mrazeny hrasok a mrkvu a potom to klasicky zahustila slahackovou smotanou a rozpustila v tom nivu.. mnaaam :dizzy_face: :dizzy_face:

a tiez to varievame len ked drahy neni doma lebo by ho vykotilo :grinning: :grinning: :grinning: ze on nie je sliepka aby jedol napoptnane zmesky. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabobtnane nie napoptnane :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som neodpovedala chrobi - hej MM je momentalne na ceste ze UK...
19. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta velmi nemusi mrziet ten tvoj vylet do BA :wink:
kde budete spat - nechcem prist, neboj, len sa pytam :wink:

a dakujem za tie sojove veci... ja to asi bujonom zalejem...
19. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul mne by nevadilo keby ma prides pozriet.. :grinning: :grinning:

hej skus to s tym bujonom tym nic nepokazis.. :wink:
19. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer želám :slight_smile: Pozdravujem vás s hruškovým džúsom, hrachovou polievkou v bruchu a sardinkovou nátierkou pripravenou ku konzumácii :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo siou...
na chvilku som tu.
ja mam v sebe zeleninovu polievku na stiplavo a uvarena je sosovicova kysla.
a idem dojest cesnakovu pomazanku :wink:

a asi dopijem cervene... zo vcera. sme nasavali, kedze sme boli darovat krv...
19. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau upírka :grinning: tak čo, ideme zajtra za slečnou júliou? :wink: :grinning: Keby si dala tie modré šaty, hneď by sme ju spoznali, ani by sme sa nemuseli priznať :grinning: :grinning: a inak nel, neopováž meniť foto! :grinning: :grinning:

Chrob, tak reportujem- slniečko tu nebola už pár dní, vavenka iba dnes. Včera večer tu bola celkom vtipná debata o všetkom možnom (keby si nemala čo robiť). Shaarka ma opraté veci pre baboška, vytriedený celý byt a opäť mali realitnú návštevu. Bibi a nel spolu krámajú (veeeľmi čudne :grinning: ), začala opňť chodiť aj nelynka, lenočka sa klasicky sem-tam ozve, lenuška od piatku nebola. A ani flam. Anax má peknú fotku. A zistili sme, že sme všetky krásne.
19. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ano, aj pri hanke som mala epi a velmi si pochvalujem - spokojnost MAXIMALNA

a my sme prave dovecerali - super zdrava vecera - domaci maxihamburger....mnaaaam
...ale aj sojove kocky lubim, uz sme davno nemali a jeden balik sa mi vala v spajzke, tak asi vo stvrtok padne za obet :grinning: ...ale u nas bez bujonu ...s ryzou a zeleninkou na sposob rizota :dizzy_face: ...a aj dobre nellie, ze drahy to neje - to by chlapi ani nemali :grinning:
19. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a pipi konzumuje býčie gule v mede a potom na druhý deň grcia :grinning:
jeeeejjjj, dakujem siou, tak som si to nejak predstavovala.
mozme ju zajtra niekde spehovat - pod ruskom tmy :wink:
ale zase... neviem, ci by sa s nami sla niekam strieskat - kedze nepije...
mam pocit, ze len my tu poslopkavame po veceroch a drzime slovensky priemer :grinning:
..ahojteee :grinning:
..sa hlasim dos luzby, posledne dni som pomahala mmrobit nejake statistiky na prednasku, ale uz som pri vas
..este spm dicitavala, ste mi dali,a le zabrat dievcata :wink: ale zato som sa pobavila xixi
..nellie, veru nemen foto..je prekrasna
..a ja si idem zohriat polievocku, o chvilocku som spat :slight_smile:
19. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning: to si vystihla! aj keď sa musím priznať, že som nič nemala od Sivestra! :confused: :confused: :confused: Ale zajtra idem s kamoškou na stríčky, takže sa polepším :wink: :grinning:
19. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - ako si mohla??? takto ma sklamat a nechat v tom samu? :wink:

takze zajtra budes niekde na stryckoch, ano?
tak kde ta mame s nellie hladat? :grinning:
19. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ja milujem tie tvoje reporty.. :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

no baby myslim, ze mna by ste veru neprehliadli (181 cm je 181cm :grinning: :grinning: :grinning: ) ani modru suknu by nebolo treba.. :grinning:
no veru nepijem a preto ma teda neberiete do partie?? :grinning: :grinning: ts ts ts taka diskriminacia

jej a dakujem vam za pochvalu foto.. (cervenajuci smajlik) :-

monky takze uz vlastne vies do co ho ides.. :wink: a ja som si povedala ze bez epi ma rodit nikto neprinuti :grinning:
19. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ze ste to vy s vami by som si mozno aj ten striček praskla :grinning: :grinning: :grinning:
len ktovie ake by to malo ucinky - otrava alkoholom a mna by ste vy dve fifiny daleko neodniesli :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obchodnej :grinning: :grinning:

neviem, čo sa to porobilo a to som vôbec nebola nejako strieskaná na toho Silvestra. Iba s miniopičkou, fakt :grinning: Nejako sa mi nechcelo na doma kupovať, niekedy som aj nadávala, že by som si dala k dobrému jedlu a nebolo. A potom ma prepadla podobná chuť na hruškový džús. ale ani ten som si nekúpila. Až dnes :grinning:

monky, chlapi môžu, len to netreba preháňať :grinning: :wink:
19. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FIFINY???
mojka zlata, neviem ako siou, ale ja nie som z tych liliputiek rachitickych :wink:
a ver mi, ze by som si s tebou poradila.
ved by sme ta daleko nevlacili :grinning:
mozno :grinning:
19. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, moje nervy, to si uz ozaj nemohla lepsiu lokalizaciu napisat?
to keby mam prejst vsetky putiky tam, a vsade si dat maly strEk, v polovici som na dratky :wink:
19. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob tvoju druhú vetu nekomentujem :grinning: :grinning: :grinning:

uff, nell, ale mi odľahlo po tvojom druhom príspevku. Už som chcela napísať, že ty nepiješ, iba sem-tam hulíš :grinning: :grinning:
liliputky rachitickeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj chrobul takze ty si typ zeny-Xeny??? prehodis ma cez plece a ideme??? :grinning: :grinning:

siou aj ja mam hruskovy dzus kupeny dnes na mna žmurkal z regala :grinning: :grinning: spomenula som si na teba a zlutovala som sa nad nim :grinning: :grinning:
sou, teraz neviem z ktoreho prispevku :wink:
19. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob, ja viem, že strek, ale je to také nechutné slovo. stríčok je milé (prebrala som od stríčkovej kamarátky zo starých čias).
a čo vymýšľaš, s vami by som dohodla na konkrétnom mieste, ale vy také husté určite nebudete :grinning: :grinning: :wink:
chrobi myslim ze asi myslela tu liliputku .. :grinning: :grinning:

no ona je take fifidlo 15 kilove aj s topankami :grinning: :grinning:
z hruskoveho dzusu by som mala akurat tak... sak viete... :wink:
ale s hruskou je faaaaaajn :wink:

hej, som taky typ... Aretha Franklin - aj hlasom... Ako chlap :grinning:
19. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou sa naserem a fakt s vami ten prvy striček v zivote vychloncem :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite, nellie ma na mna kontakte, dohodnite sa a budem tam...
po praci samozrejme nejak...
19. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame stretko? pijeme? kedy a kde? :grinning: :grinning:

siu, k tvojmu reportu, flam vedla v teme babam vysvetluje, ako sa maju skamaratit s vlastnym krckom. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za ten strek som ti nevycitala, ja len, som to zdoraznila, lebo je to nechutne :wink:
ako si aj ty pisala, ale je to spisovne...
asi tak, ako vodzka pre psa :wink:
hahaha, ja mám väčšinu kamošiek takých obrýň ako ste vy, tak už som si zvykla :angry: :grinning: :grinning:

no a nel, ja ke som hľadala v regáloch, tiež som si spomenula na teba :grinning: :wink: O koľkej si bola v obchode? :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok