• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ten Fapooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne az slzy striekajuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, neviem citat :wink: sorry
19. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul to fakt boli kamosi???? :grinning: :grinning: :grinning:
a ja ze harvepino bola ina relacia... :grinning: :grinning: :grinning:

ta zelena prisera Harvepino s preťatou hlavou na polovicu na youtube neni... :cry: :cry:

ale nasla som toto.... http://www.youtube.com/watch?v=_4kWox2CJFc&feature=related :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja najmilovanejsia pesničkaaaaaaaaaa z detstvaaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=Cj0ZCrKwqHY&feature=related

ja som budik budicek šala la la la la... :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellieeee, ja to dodnes spievam od roztopaše, keď mám dobrú náladu :grinning: :grinning:

... budiť je môj koníček... len čo stíchnem trošička, usnú všetky očičká :grinning: :grinning: len už neviem, či je to moje destvo (a tvoje v repríze :grinning: ), ale bratove, ale to je fuk :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne ho nenaslooooooo jeeeeeeeeeeej preťata hlava na polovicuuuuu - to toto nam tlacili do hlav.. ach my chudatka...

helou čildren :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja často vyspevujem budička... :grinning: :grinning: :grinning:
" no ked stichnem trošíííčka už su všetky očičkaaaaa" :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, detstvo...
toto s tym nic nema, ale ked je zle, tak mam vystaraaaano: http://www.youtube.com/watch?v=HdUeVAkzEas
19. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vidim, ze sa tu nostalgicky spomina na detstvo :wink:
..monki aj ja prudko uvazujem nad epiduralkou ked to bude realne..tak drzim prst nech vyjde vsetko ako ma :dizzy_face:
..len ja sa bojim injekcii ''ako cert kriza'' ale myslim, ze pod tlakom bolesti sa dam ukecat :grinning: teba to nebolelo ked ti ju zavadzali?
19. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul jeeeeeeeej diky to som sto rokov nepocula... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

slni no troska sme si zaspominali :grinning: polievka zjedena? :wink:
19. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak som sa preorientovala na mm privarok z mungo fazuliek..som si sla zohrievat polievku a mm hodil na mna smutne oci, ci neochutnam jeho dielo :grinning: a neolutovala som, bolo to vyborne...nakoniec ako vsetko co zatial uvaril :wink:
19. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul jak som cakala kedy to sem tasnes.. ale fakt... :grinning: :grinning: :grinning:

slni - ja ani neviem ako mungo fazulky chutia.. :sweat_smile: tvoj drahy aky kuchar, fiiha.. to ti uprimne zavidim, moj vie navarit akurat tak salamovy chleba... :sweat_smile:
19. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chrobul ahoj... :wink: aj tebe krasny zvysok vecera... :slight_smile:
19. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob papa a pekný večer :slight_smile:
19. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ani neviem k comu by som ich prirovnala, no urobil z nich privarok a chuti mi ako sosovicovy, ale zalezi ako ich ochutis..ja to nevarievam, manzo zvykne
..ja som nikdy nemala rada ryzu, ale od mm rizoto milujem a uz aj ryzu ako prilohu...robime len hnedu mnaaaam..ale pochvalim sa, minule som urobila take vyborne rizoto ako manzel :grinning: ale velmi mi chudi aj wild rise, vyzera inac ako normalan, ale ma trosku inu chut
..pa chrobi
19. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo bry vecer:slight_smile:))
19. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som este hnedu ryzu nikdy nejedla.. :sweat_smile:
my len klasiku robievame... ale mozno zaexperimentujem ked uz budem vyvarat v mojej novej kuchyni :sunglasses:

baby verili by ste ze ti nasi susedia este stale tu kupelku nedorobili???? :sweat_smile:
2 tyzdne buchotania..minule chnapali este o 23,00 :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, no jake vy ste tu dnes rozsafne :grinning: :grinning: :grinning:

slniecko, nebolelo, alebo aspon nie tak velmi, kedze si to nepamatam....a to mi pichali na 5x, lebo vraj mam trosku krivu chrbticu...ale bolo to super, sedela som na posteli, nohy spustene dole, od seba a medzi nimi mi stala jedna sestricka, o kt. som sa opierala, vlastne som na nej ako keby lezala a zozadu sa mi to doktorka pokusala pichnut......ale aspon ja mam taku skusenost, ze anesteziologa si treba vybavit dopredu....mna pri prvom tehu doktorka sledovala mesiac a kazdu zmenu som jej musela hlasit...teraz mi doki nic take nespominal, len mi dal na seba kontakt a ze sa tesi na spolupracu :grinning:
slni, aj ja robím len hnedú ryžu. ale nikto ani nezbadá, že nie je "normálna". je perfektná a rizoto z nej... celé to má jedinú chybu, že varím len ja nie m. sa máš :grinning:
ahoj Anax... :slight_smile:
som dneska taaku mnamku upiekla:slight_smile:)) listkove stvorceky plnene tvarohom a celym jablkom:slight_smile:)))

nell cestujes na dolniaky? moj muz bol dnes pre firmu stavat stanok na vystavisku
19. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda pekny vecer prajem, ideme pracovat na dalsich krizikoch do grafu :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, neprovokuj, lebo aj ja budem musieť :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax mnaaam.. to by som si teraz dala.... :grinning:
ja to chcem a hned!

hej cestujem na dolniaky.. :grinning: :grinning: prave mam dilemu, co nabuchat do tasky.. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..sa to tu nejak rozkrizikovalo :grinning: len tak dalej
..svagrina raz povedala, ze ona hnedu ryzu nema rada, ja jej na to, ze vsak hnedu ryzu jedava u nas a ako ju chvali :grinning: a to je dost casto
.mnaaam anax by som si veru dala, no nesmiem byt pazrava vzhladom k vahe u ukecanej nurse :wink:
..monki, ja presne viem ako ta ihla vypada...mozno preto ten strach :sweat_smile: ale ako hovorim, radsej ihla ako bolest
19. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, kde budete ubytovaní? aspoň z toho niečo budeš mať, že sa tam musíš trepať?
19. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky za chvíli vyrážím s mužíkem na avatar už se těším :wink:
19. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy, tak pekný večer, myslím, že sa vám bude celkom páčiť. :wink:
19. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok