• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som lietala vo veku, kedy ma museli v lietadle ešte prebaľovať, tak snáď nebudem lietať do veku, kedy ma budúv lietadle prebalovať znova :grinning: :grinning:
ale je fakt, že tak lety do 6 hodín... :grinning:

pipi nejdem, musela by som zajtra variť ďalšiu :grinning: zalepila som bruch sardinkovou nátierkou :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som natlacila mandariny na oplatky sa nedam nahovorit to je sladke a ja potrebujem kyslee :sweat_smile:

..ja som v lietadle nikdy nebola,mozno raz pojdem ked uz mi bude secko sumafuk :grinning:
20. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..teraz ma drzi Rim, ale tam sa asi tak skoro nedostaneme..manzo nejak nema momentalne volno z prace
..naposledy ked sme leteli mi bolo dost blbo, este ze to bol nocny let, tych 8 hodin pri som pri plnom vedomi nevydrzala (grcajuci smajlik)
..Siou to znie zaujimavo, a kde ste v takej ranej dobe ceskoslovenskeho letectva lietavali?
20. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, keď ťa budú prebaľovať :grinning:
20. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..alebo po urcitom mnozstve borovicky :grinning:
..pipi, nahodou lietanie je prijemne..nasim sa velmi pacilo ked leteli po prvy krat
20. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, ja som raz nad Viedňou zažila také pristátie, na dva razy, strašne fučalo, už nad Nemeckom balili jedlo a letušky zeleneli, to bola celkom sranda :grinning:
no naši lietali do školy (s občasným medzipristátím v Helsinkách :wink: ), a keď došli prachy, chodili sme vlakom :grinning: . bolo to dosť na východ od košecov :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ..podla mna uz do vtedy vymyslia ultra moderne nocniky na bezne nosenie,velmi rychlo ide doba dopredu :grinning:
...chcem daco fajnee,ten tehotensky caj co teraz pijem je taky onicom :unamused:
20. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti treba, pipi... nemôžeš furt tlačiť len samé dobré veci :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... to by nebola rovnováha :grinning:
20. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hm...tak tu krajinu tiez tuzim spoznat..teda ak predpokladam spravne..fascinujem ma jej velkost a megalomania, ktora sa odzrkadluje vsade v krajine
..ja odporucam Havanu..ale asi to nie je pre vsetkych, velmi zalezi co od toho clovek ocakava :wink:
20. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vsak ona nepotrebuje rovnovahu, teda predpokladam, ze nebude to lietadlo pilotovat :grinning:
20. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najprv si ma zmiatla, že si sa nechala zmiatnuť helsinkami, ale potom som pochopila, že asi nie. a ešte sa aj jedná o jedno veľmi netypické mesto a podľa mňa jedno z najkrajších na svete (hoci najmenej typických pre tú krajinu... no ale vlastne... ako sa to vezme :grinning: :grinning: :grinning: ).
Kubu by som aj ja rada, ocino bol a veľa o tom aj písal :wink:
20. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja pomaly pôjdem, nech si nedo... biorytmus, už bývam na jeden bok vyspatá. a zajtra má byť krásne, takže ideme do lesaaaa :grinning: dnes bolo nádherne, nech už je ráno! :grinning:

dobrú, pekne sme potiahli :grinning:
20. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vsak som na predchadzajucej strane pisala, ze Havana je jedna z mojich oblubenych miest
..ak od Kuby neocakavas super kvalitny servis, zlate klucky na dverach v hoteloch a pod..co predpokladam,ze nie..urcite sa tam chodte pozriet...aj ked tej krajine je velmi ublizene...moj skromny nazor: ked sa tam zmeni system bude omnoho horsie :frowning2:
..no, ale teraz si ma zmiatla, ktore mesto mas na mysli...nenaznacis trosku viac?
20. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :sunglasses: ...ja tu este sem tam nakuknem,keby ze niekto potrebuje dolezitu radu :grinning: ..idem ja si citat aprilovky,kcem byt predsa najlepsiou mamickou,takze sa ucim :sweat_smile: ..sioux,som pozerala obycajne plienky v obchode,ale to je taka nekvalita,to prepisa aj keby som mu 5 ks naraz dala :grinning:
20. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak ..bru noc dievcata :slight_smile:
..neboj Pipi, budes najlepsia mamina na svete..ved ho budes milovat :dizzy_face:
20. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,tak tak :sweat_smile:
20. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko :slight_smile:
na margo vava fotiek chcem povedat, ze vave sa velmi pacia, zlata kocka :dizzy_face: ale ja som to brala ako skusobne fotenie vo velmi tazkych podmienkach (u nej v obyvke = malo miesta, ziadne svetlo!, obmedzeny cas a zabudla som si sosovky :( ) takze fotky su len do domaceho albumu a nie na chvalenie. vzhladom na to, ze vavu nepresvedcim, aby ich nedavala na net, musela som toto napisat. :frowning2: ale poucila som sa, mala som vediet, ze to takto dopadne :grinning: :grinning: :grinning: ze vraj aj zla reklama je reklama, ale z tohto nemam dobry pocit :unamused:

no. inak mam vela prace, nic nestiham, unavena som nonstop a nervozna, ze maly malo kope. dnes mam v plane internetovat (v ramci moznosti, lebo sa mi nejako zle sedi) a zafarbit si vlasy aaaa uvarit hraskovu polievku a podvecer ideme na obhliadku jedneho bytu. zatial tolko, cakam, kto sa ku mne rano pripoji :slight_smile:

pipi, a s tebou pokecam o plienkach, ked sa tu stretneme :wink:
21. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :wink: tak uz ste sa presunuli do neskorych vecernych hodin, kedy ja uz spim pred telkou??? No kamosky ste veru...dufam, ze dnes tu bude niekto aj cez den...hm???
21. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:

bubli, tak mne slnko zrušili, sneží tu ako besná sviňa a čo je horšie je -6. Takže to na dlhú prechádzku nevidím :unamused: a budem asi väčšinu dňa sedieť a písať prácu, takže aj nakúkať sem :grinning: .

pipi, viem, že je tu dosť veľká debata (na koňovi) o plienkach, objednávajú ich z netu, dokonca za veľmi dobré ceny z Anglicka (a Čiech). Je ich veľa, veľa druhov a typov, nemám v tom prehľad, hzávisí od veľkosti a váhy bábätka... Nemyslím, že by ich používali, keby boli zlé...
21. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som... veľmi dnes držím palce všetkým, ktorým som to sľúbila :wink: :slight_smile:
21. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
komu drzime palce?
21. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sioux dnes sa nieco deje? Ked sa drzia palce? Aj ja sa chcem pripojit :wink:
A veru, aj tu uzasne snezi...musim chodit von ometat :angry:
21. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napríklad vavenka včera večer odchádzala s tým, aby sme jej držali palce... :grinning:
a preventívne môžeme držať možno aj viacerým :grinning: :grinning: :grinning: napríklad nellie, aby sa šťastne vrátila v tomto počasí. a možno aj ďalším :wink: :grinning:
21. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak drzime drzime...
Mne budete drzat az vo februari, ja teraz moc nepotrebujem :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som tu :slight_smile:

Presne, vy tu vzdy kecate takto na vecer...to ja vzdy mam nejaky iny program, nie som na nete. Vcera konkretne to bola taliancina, potom hor sa domov, pripravit nejaku veceru (mimochodom, vcera bola avokadova natierka :slight_smile: ) a potom sme sa balili, bo dnes odchadzame do tatier :slight_smile: tesim tesim :sunglasses:

shaar, som zvedava na tie foto a budem brat do uvahy podmienky fotenia :wink:

Inak, u nas opat snezi....kto ste z inych kutov slovenska, tak aj u vas? Nemuselo by vzhladom na tu dlhu cestu, co nas caka :unamused:

ahoj bubli...
ahojte zienky
ako sa mavate?
bubli, čítala som, čítala :grinning: :grinning: a budeme, budeme :grinning:

bibi sa máš... :grinning:

lenočka, výborne, a ty? :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, kym som napisala moj dlhociznyyyy prispevok, kolko sa vas pripojilo...takze zdravim aj ostatne :wink:
Dobre, tak drzte tie palcoky aj mne, nech stastne dojdeme na ten takmer daleky vychod :slight_smile: Ale to staci az poobede...

Siou, u nas bolo rano -8 st. :wink:
21. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a comu vdacis za tak dobru naladu? porad

ja nic moc, ticha domacnost
21. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok