• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
hehehe :grinning:
tak moj sa nikdy este neozral, ale teraz mi vadi aj ked je pripity, ale to suvisi skor aj s inymi vecami, ktore sa netykaju jeho :unamused: a do krcmy ho neposielam, lebo ja sa potom doma nejako neviem bavit a zeru ma mrle, ci co. asi je to o zvyku :grinning:

monky, prosim ta, nenapisala by si mi recept?
ja sa zmozem akurat tak na jablkovu strudlu 1x do roka a este na piskotovu tortu...
21. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No inak pekne davam tomu slovencinovi...ze do krcmi :grinning: :grinning: :grinning:
Tak moj nepije casto a ked hej, tak zlato brble vtedy...ked pijem aj ja, nejako mi to extra nevadi, tak ale divaj sa na to vsetko triezvymi ockami :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - tomu sa hovori, ze "su uz v inom leveli" a ja to poznam, tiez robievam sofera :wink:
21. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru veru...a ten iny level je niekedy dost nudny...hlavne, ked nerozumiem ich stylu humoru :grinning:
21. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, jasne, toto mas lavou zadnou - zmiesas hrncek hrubej muky, hrncek krupice, hrncek cukru a 1 prasok do peciva - toť cesto
a ukladas na vymasteny a struhankou vysypany plech - 1/3 cesta, na to nastruhane jablka, 1/2 skoricoveho cukru, 1/2 vanilkoveho cukru, zase 1/3 cesta, skoricovy, vanilkovy a nakoniec cesto. Na to nastruhas al. nakrajas Heru a supnes do rury upiect - musi mat zlatistu farbu a kraaaasne vonat :wink: ...nakoniec posypes vanilkovym cukrom a papas a olizujes sa az za usami
21. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky tak toto môže byť strašne mňaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkyyyyyy hned cez vikend peciem...recept je na strane 1144. To si musim zapamatat :wink:
21. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hlasim, ze moj drahy manzel nechodi nejak extra sam von, to mozno tak 2krat za rok. Vacisinou chodime spolu. A mne nevadi, ked si vypije, aspon je s nim vacsia zabava :slight_smile:

Ale urcite by som nezniesla, kebyze chodi kazdy druhy, treti vecer niekde do krcmy s kamaratmi a ja sedim sama doma...a este by sa vracal opity, alebo pripity, to by som ho zabila :sunglasses:
21. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminenky, zabudla som na jablkaaaaa......na druhu tretinu cesta idu este jablkaaaaa...nezabudnite na to :grinning: ....a cukor davam krystal......a inak ja uz mlsam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, fakt to vyzera super :sunglasses:
len ja tepsa citam tie ingrediencie na cesto, citam... v hlave to presne tak robim (sa vidim v kuchyni ako miesam hrnceky) a nakoniec mam v mise len sypku zmes, ktoru asi teda na plech veru nepoukladam :grinning: :grinning: :grinning: cize ja sa spytam ako debil - to mam zaliat vodou? studenou? teplou? kolko? alebo olej? vajicko? ci?
21. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie shaarka, ta zmes na cesto ma byt sypka
tym ze tam das nastruhane jablka - tie trochu pustia stavu a navrch naukladas Heru na platky, vsetko sa ti krasne spoji....nedavas tam nic tekute - ani vajicko
21. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok Ti donesiem koštovku - ideme do KE :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to akoze vazne??? tu suchu zmes vysypem na plech??? a na to poukladam struhane jablka? a to sa mi akoze z toho spravi jednoliate cesto??

a do pondelka mi ostanu isto len nejake suche kraje :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus to najprv na mensi plech - a na spodok nemusi ista AZ jedna tretina - moze aj trosku menej tej sypkej zmesi, len dobre vymasti plech, aby sa aj spodok zvlacnil ... niekedy sa stane, ze ked je kolac vyssi, nepusti to stavu az na spodok plechu.......zatial sa kazdemu podaril...az na jednu moju kamosku, ktora mi volala, ze teda sa nehnevaj, ale nechapem, ako si ty toto mohla upiect :grinning: :grinning: :grinning:...ze jej to nevyslo....ja sa nehnevam :grinning: :grinning: :grinning:, to je moja sikovnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....on ked je teply, je taky velmi krehky, jes ho na tanieriku s vidlickou, ale na druhy den uz drzi pokope :wink: ..a pecie sa cca pol hodinku, stredny stupen...musi vonat a byt zlatistej farby
21. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky moja kamoska ho uz piekla a musim potvrdit, ze to ide aj z tej sypkej zmesky :wink:
21. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: ok
21. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemam jablkaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry:
21. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, ide :slight_smile: , ja ho peciem uz roky rokuce - bol to hadam moj prvy kolac.....ale nemali sme ho uz snad aj rok, lebo stale skusam nieco nove
21. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, este jedna prosba - nemate niekto tip na dobru tortu? moze byt aj poschodova, ale najradsej nejaku vyskusanu - prip. aspon ochutnanu......potrebujem nieco najst do 8.2. a spichnut :confused:
21. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, s tymto nepomozem, iba keby som z googlu skopirovala nejaky recept :sunglasses: :grinning:

a ked uz sa tu prosi o tipy, tak ja poprosim tip na narodeninovy darcek pre moje krsniatko - bude mat 1 rok.
dakujeeeem!!!
21. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, bezim do skolky, ale potom ti napisem, ok?
21. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len nezlom nozku :angry:
21. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky moja svadobnaaaaaaaa
21. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, ja veľmi často robievam parížsku... Rýchla, jednoduchá a ideme sa za ňou všetci zabiť :grinning:
21. jan 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky:slight_smile:

shaar ja som mojmu krsniatku k rocku kupovala osusku packa pu (ja som totiz zastancom praktickych veci, hracky mu kupili ini)
21. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som zase kúpila nejakú motivačnú hračku, niečo na rozmýšľanie a zabavenie zároveň a samozrejme knižku (primeranú veku), tých nikdy nie je dosť :wink: :grinning:
21. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kakauko :slight_smile:

shaarka,no hovor :grinning: ...a vitam ta tu nezbednica jedna...aa krsniatko je chlapcek alebo dievcatko?a kolko kces cca investovat?
21. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj take sa daju, ale presne take hracky v nasej rodine nakupuje niekto iny, preto je mozno fajn to mat tak dajako poorozdelovane:slight_smile:

inak tu v ba od rana tak nenormalne uzastne snezi...az je mi luto ze musim sediet vo vnutri a nemozem ist dakam von na kopec :rolling_eyes:

awoj pipi, si akurat ranajkovala? :grinning:
21. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas uz aj tie vlocky prestali padat... nemala si dobre info siou :grinning:
21. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, jasné chápem :slight_smile: . Ja som si ten kopec zase rozmyslela, keď som musela vybehnúť do obchodu. Je to krása, ale iba zvonka, lebo sa to v meste dosť šmýka :unamused: ale vyzerá to pekne :grinning:

dobrú chuť pipi (že niečo tlačíš?) :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok