• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
anax no vidis to... inokedy som tam vzdy bola cele 4 dni to len teraz som sa z toho prvy krat vyvliekla...
ako hej ono to tam nie je zle sa poprechadzat medzi stankami a sranda je s vysvavovatelmi ktorych uz poznam za tie roky :sunglasses: :grinning:
inak troska ma mrzi ze som vcera bola leniva ist hore na poschodie pozriet ten cestovny ruch,ja som len videla vseliake cernosky a japonky u nas dole behat v krasnych satach - kazda ich mala ku svojej krajine zladene :sunglasses:
a mna tam fascinovali ti mladi studenti co vyrezavali uzasne veci do melonov, tekvic a inej zeleniny.. vyrobili prenadhernu svadobnu kyticu zo zeleniny.. take nadherne kvety povyrezavali ze som az nechapala.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell na to vsetko sa tesim aj ja...verim ze tam zasa stravime minimalne tri hodiny a este nam bude malo :grinning:

ale najskor rano absolvujeme plavaren, konecne po sto rokoch mi ju navrhol sam manzel a nemusim do neho drankat nech uz ideme, tak sa tesim ze si zas zaplavam :slight_smile:

a ty mas uz dnes volno? si doma?
22. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax hej dnes som doma... my musime kazdy tyzden povinne jeden den zostat doma.. tak to tento vyslo na dnes.. :sunglasses: :grinning: ale aj tak dobre vobec som nemala chut ist dnes do kanclu... len milion telefonatov, nedaju mi pokoja... ach jaj... :rolling_eyes:

takze si pojdete zaplavat.. tak tak pohyb treba... :grinning: :grinning:
mna tiez kedysi bavilo behat po vystavach ale odkedy tam uz chodim pracovne tak mam toho plne zuby.. :sweat_smile:
ale aspon ze sme nepredavali lebo to bol vzdy nenormalny chaos ked sme tam aj nase vyrobky predavali, teraz robime len ochutnavky a hotovo.. nech si kazdy kupi v obchode :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hallo hallo je tu niekto? Som sa prave vratila z obedu a som straaasne prepchata. Som to dnes trocha prehnala, lebo som si dala aj kolacik :grinning:
22. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo, aj ja po obede, ale ani neviem, ze som nieco zjedla. cely den som ako na ihlach...
ale uz je po vsetkom a nejak sa mi nepaci, ze to tak hladko islo :grinning:
22. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj chrobulka, sice neviem o co ide, ale drzim palce aby to dobre dopadlo
:slight_smile:
a preco tolko tajnosti?
22. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,
úspešne som sem už nemohla vložiť napísaný text, lebo to na 3 hodiny spadlo :angry: .

takže, v prvom rade chrobíííí teším sa a blahoželám! :wink: :dizzy_face:

ja som dnes stihla povysávať a umyť podlahy, vybehnúť s pesom na kopec (brodenie v 40 cm snehu je lepšie ako posilka :grinning: :grinning: ), natlačiť sa potom ryžou a pečienkou zo včera, lebo by som zjedla aj kombajn... A ešte sa osprchovať a umyť vlasy :grinning: Takže mám na dnes celkom dosť.

anax, tebe veeľmi ďakujem za info o tom Probiose, ja som práve v pondelok volala do Ružinova a: 1. nedá sa objednať telefonicky :rolling_eyes: :rolling_eyes: iba osobne a 2. termíny majú na apríl. Takže idem do Probiosu :wink: díííK! :dizzy_face:

a teraz idem konečne odpoevdať na všetky IP :confused: :confused: :grinning:
22. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
konecne ide ten kon :angry: :angry: :angry:
22. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siouxie, to kolko mas IP? :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prekliaty koň.... :angry: som sa nudila :grinning:
22. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Až tri :grinning: z toho jedna dvakrát :grinning: :grinning: hneď mi to bolo čudné :grinning:
22. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute...no ked som sem konecne prisla, tak nesiel kon...ked mam cas, nejde, ked mam fofry, tak ide...strasne...
Moje plany na vikend...zajtra asi nicnerobenie, lebo nenavidim upratovat v sobotu a v nedelu by som asi rada lyzovat, ak ma ktosi zoberie :wink:
22. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli, aj ja neznášam sobotnú upratovanie :wink: :grinning: Hocikedy, len nie v sobotu... :grinning:
22. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Az som sa zlakla ze co ste tak malo popisali, a to kon nesiel :slight_smile:

Som bola u dvojickovej a potom pozriet v porodnici mrna Julianku, kamoske ho vybrali z bruska v stredu, je taka zlata, malinka, nechce sa mi verit ze o 3 mesiace aj ja take budem mat :sweat_smile: :sweat_smile:

A inak je hnusna kosa vonka, VKV duje ostosest :slight_smile:

Ideme asi na vychod dnes, bars sa mi nechce, ale tak zajtra asi dojdeme spat, takze 24 hod ma tam snad nezabije, asi to risknem a premozem sa :slight_smile:
22. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
konecne doma :grinning:
aspon nemusim vela citat inokedy by ste popisali veeeeela stranok a ja by som to ani nestihala
22. jan 2010 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou ja to tak lepim, vcera nieco, dnes rano nieco a vlastne upratujem cely tyzden, ale v sobotu zvladnem len navarit, aj to aj na nedelu a v nedelu se nedelaaaaaa :wink:
22. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helou bejbe :slight_smile:

ja som sa nedavno vratila z obeda od svokricky,pred tym som sa bola tulat v optime,kcela som kupit nieco pre pindura,ale secko len pre kocky maju,pre chalanov neviem ci secko vypredali,alebo maju maly vyber..ale kupila som nieco,ale niesom 100 percentne spokojnaa :wink:
pockam si ja teraz az na novu jarnu sezonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..inac co som dnes kupila pofotene nemam,ale uz som dala do albumu moje prve dva nakupy :wink: :wink:

vavi a tam mate net?

shaarka,kedy pokecame o plienkach?
22. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:astonished: neliee co sa deje abo nedeje ?
22. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si teda popisem sama so sebou.. :grinning: :grinning:
prave som dopiekla piskotu na "kiwi zakusok" este rozmyslam ci sa mi bude chciet po jej vychladnuti ist urobit ten slahackovy krem a nakrajat nan kiwi a zalievat zelatinou, predsa len uz je na mna vela hodin :grinning: :grinning:

lebo pôvodne som chcela robit oslavu v nedelu, ale svokra mi o 18-tej zavolala ze ona pride uz zajtra.. takze mi urobila skrt cez rozpocet a musela som ist rychlo robit zakusok uz dnes... :sweat_smile:

takze zajtra ani Avatar nebude, ale vybehneme nan v nedelu.. jaaaaaaaj aj so svokrami... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
nevie sa drzat pôvodneho harmonogramu :sweat_smile:

a kupili sme dlazbu do kuchyne konecne, zajtra sa uz ide obkladat... :sunglasses: :sunglasses:
len dufam, ze sa bude hodit ku linke lebo ma porazi, ono to vôbec nebolo jednoduche tu dlazbu vyberat... :sweat_smile:
22. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi si ma zachanila od samomluvy... :grinning: :grinning:
ja som oči pučila ze nikto tu nie je... :grinning:
22. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..mnam,,zakusok,,....zakusla by som sa do nejakej koconiny abo tak nejak :grinning:

..si jej mala povedat,ze mas ine plany,ci to sa u vas tak neda,ze uprimne? :wink: :wink: ..ja najstastie s tymi vecami problem nemam..
ja som sa zo svojou pred tym dlho nerozpravala,ale teraz sa dokonca mame radi :sunglasses:
..ten avatar mna vobec nelaka,ale asi budem musiet ist aj ja,ked uz skoro vsetky boli a este aj ty.cs

gratulujem k dlazbe :grinning: ale fakt,to vobec nieje jednoduchee..
22. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bry vecer.
sme sa boli najest (pizza, mnaaam), MM potlacil nejake tie piva do seba a na to, ze ich vypil 5 a zjedol 1,5 velkej pizze, nebol ani raz na wc :sweat_smile: nechapem. samozrejme, ja chodim aj zanho, aj 5x za dve deci :grinning: :grinning: :grinning:

nellie, moja babka kedysi kupila dlazbu do kuchyne s diagonalnym motivom. a ked rano odchadzali prec, samozrejme ukazali a vysvetlili panovi robotnikovi, ze jak ju ma ukladat. samozrejme ze tak, aby vysli z tych ornamentov diagonalne motivy v celku, po celej kuchyni, take akoze jednoliate ciary. dufam, ze ma chapete. proste ziadne nahodne cik - caky. no a ked sa vratili vecer domov, tak skoro zinfarktovali, lebo ten pan to vobec nepochopil a dlazbu poukladal jak vyslo :grinning: :grinning: :grinning:

a ja som dnes robila piskotovu tortu, klasika. vynimocne som pridala do smotany zmes na jablkovy zavin, ale čuť to za medovnikom, a to ja nemam rada :unamused:

no a pipi, pienky... vava mi prezradila, ze tesco ma akciu, tak som s mamkou nabehla a kupili sme trapne pampersky na 2,5 mesiaca :grinning: potom budem riesit, ze co potom. ci latkovky, ci co. a ty jak? idem kuk album. a inak uz ma dobre máta ten kocik. nejaky by bolo treba zohnat :grinning:
22. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aoojki babenky....chcela som sa vas len nieco opitat...nedavno sme sa snazili ked bola ovu a pred par dnami som si skusala testik a ukazalo // silne ako hviezdicky...neverila som vlastnim ociam..a ked som skusila na druhy den tak nic mi neukazalo nic len /...ale mrska mi ma prist v nedelu tak neviem co si mam mysliet...asi bol ten prvy test zly...
22. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeee ahoj shaari co ty tu tak neskoro? ja cakam na mm.. kazdu chvilu by ma dorazti.... a co je zle na pamperskach?
22. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
na pamperskach hadam nie je nic zle, lebo ich mam doma plno :grinning:
a preto som tu, lebo som cakala na MM, kym uvolni kupelnu. samozrejme na nete som cakala, ved jak inak. no a som vzrusena, lebo sme nasli bejvak, ktory sa nam celkom paci - inym slovom povedane, ma vsetko, co potrebujeme a aj nieco navyse, co budeme odstranovat casom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som zvedava, ze ako to cele dopadne... dnes sme boli na obhliadke, velmi sa nam pacilo. viac nez na fotkach. len som zvedava, ako jellu dostanem do vytahu :frowning2:
a ty jak, dzou? cakas muzicka? co budete robit? :wink: :dizzy_face:

nyya, ak ti test ukazal // tak asi pokazeny nebol. ak by si merala BT, tak by sa to vsetko o cosi jednoduchsie vysvetlovalo... takto ti ale asi nik nevie 100% odpovedat. tie testy si mala rovnakej znacky? a ocikala si ich vzdy rannym mocom?
22. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dobru nocku, pokecame inokedy, MM uz cakaaaaa :grinning:
22. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj a ja som myslela ze uz nedojdete :sweat_smile: doprdelky

shaari,aj ja kcem zacat jednorazovkami,ale to ma este cas..tiez ma desi kocik,na internete sa mi pacia viac,ale nekupim macku vo vreci..treba ho omakat a tu v ke je ubohy vyber...
:unamused:
o tvojej bexe som citala par negativnych veci,ale je pravda,ze za tie prachy je to asi normalne...
23. jan 2010 o 00:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cau pipi :slight_smile:
ukaz, co si citala o bexe?

aleeeeeeeeeeee:
MAME KOCIK!!!!

sme isli dnes na blsak, len tak pozriet. no a natrafili sme na camarelo Q12 a pozerali sme, skusali, vydumovali a velmi sa nam pacil. farba svetlozelena, cize celkom normalna, nenutena. vlastnosti vsetky take, ake sme chceli, o nic viac, o nic menej. ani neviem, co by sme chceli viac. fakt. doplnky vsetky - striesky, nanozniky, prsiplast, taska. dobry odkladaci pristor, jednoduche ovladanie, odpruzenie (nastavitelne), brzda jednou nohou, vyborne loziska na kolieska, aretacia prednych koliesok s moznostou zablokovania, vsetky tri casti kociara (vajco, vana aj sport.) s moznostou jazdy v smere aj v protismere... fakt som strasne spokojna. vanicka aj sport. cast sa daju polohovat - chrbatik do lahu v sportovej, nozky do lahu v sportovej a vo vanicke sa da aj sediet. no a rucka kocika ma 8 poloh, co nam s MM vyhovuje, kedze je medzi nami rozdiel vo vyske skoro 30 cm. vnutro vanicky aj strieska sa da vyberat a prat, samozrejme. hm... 320€ :slight_smile:
to nie je reklama!! :grinning: :grinning: :grinning:

na bexu som sa vykaslala, lebo ak je to podobny typ ako V cross alebo V travel alebo take podobne typy, tak by sa mi isto nepacila.
no a kupili sme aj drziak na baldachyn, 8€ a hotovo. :grinning:
23. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..a ja ze si budem mat co precitat k ranajkam :sunglasses: ..ale dnes vyzera byt pekne vonku,tu na tejto strane svk :slight_smile:
23. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok