• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nepises si sama este sme tu mi !!!!!
22. máj 2009 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za pol deci si daj aj za mna :slight_smile: :grinning:
22. máj 2009 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem :rolling_eyes:
22. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - povedzmu, že mi n konikovi aj samé so sebou vieme podaktoré :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar - za mňa môžeš koľko znesieš... ja nepijem... :wink:
22. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zas všetky zmizli....? :frowning2:
22. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc seckym...a jane aspon ty si si ma vsimla tak tebe obzvlast dobru :wink:
22. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuu!!!! ani ja moc nepijem jedine tak 2dc vinka :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,inac pekne motto :wink:
22. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc pipimiska :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi . moja láska... prepac, ja som bola velmi vytocena... nevsilma som si...
cmuk posielam.. a dakujem... :wink:
22. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - nooo to môžem aj ja... vidíš... ale viac koly a menej vínka... :wink: inak nevypijem... :sweat_smile:
22. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali :grinning: :grinning: ..ja nejdem spat,ja len ze ked vy pojdete :wink: ..ja idem kuk panelak na archive...
inac mi sa este nepozname,ja som pipi a ty? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja to tak riedim ja neznasam ten pocit ked zacinas byt opita nic nevnimas ako pret tym je to hnusne !
22. máj 2009 o 23:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,no ved zato :grinning: ja ze si uz na mna zabudla ...a cakaj co ta zas rozzurilo ci co?
22. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - nezabudla.... ja som vestila kedy ta stretnem... :wink:
22. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjjejj keby som teraz v maji otehu vyslo mi v čín. kalendári dievčatko... aké chutnéé. :slight_smile: :wink:
22. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, hlboko sa ti ospravedlnujem!!! :wink:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: to je akoze cmuk. :wink:
:grinning:
22. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - kamoška..... :angry: :angry: :angry:
22. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avojte kocky :wink:
shaar - ty si ešte tu? môžem niečo spýtať? :fearful:
tak ne... :unamused:
nestihla som.... :pensive:
22. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak vam prajem dobru nocku :slight_smile:ja uz bezim snivat
22. máj 2009 o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapapapapa všetkým, ktoré opúšťajú nočnú zmenu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ved ty si ma kcela olyzat :grinning: :grinning: :grinning: ..ok prijmam ospravedlnenie :grinning:

monik,dnes sa mi nekce docitavat,co sa stalo moja?
22. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoška má 5 mesačného synčeka a mala 19 narodeniny a chcela ísť von sa zabaviť... malého chcela dať nejakej úplne cudzej žene na noc, len aby mohla ísť... no samozrejme, keďže sme mali ísť za krstných rodičov som jej povedala, že veď mi ho postrážime...
No tak sme prišli ku nej... nehovorím o tom, že mi zložila telefón bo som jej povedala, že jej nemôžem požičať peniaze, ktoré ona potrebovala na párty, bo sme kúpili Filipovi (sestrin malý) na zajtrajší zápis ako krstný rodičia retiazku za 14 tisíc... veď nemáme doma tlačiareň a viem, že ona by mi ich nevrátila tak skoro keďže býva v krízovom centre...
pokračujem.....
22. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme teda prišli a našli sme ju vonku s malým celým uplakaným... pýtame sa, že čo plakal (bo doteraz sme ani nevedeli, že on vie aj plakať..on je totiž totál flegmoš!) a ona, že hľadala vtákovi hniezdo bo spadol so stromu a malý zatiaľ sám doma plakal...
Nakoniec mám zbalila plienky, fľašu s čajom, mlieko a mydielka, malému nechala oblečené len kraťasky a tričko s krátkym rukávom a ani nemala za potreby sa s ním rozlúčiť... teda šak aspoň pusu mu dám, nie? No ona nič.. najviac ju sralo, že nemá peniaze na párty....
pokračujem....
22. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sadli so auta, ja som obtelefonovala jej kamarátov či jej nepožičajú...
po príchode domov som zistila, že nám nenabalila žiadne oblečenie pre malého a tak som vytiahla niečo z mojich vecí (ešte, že toľko toho mám nakúpené, že som mohla vyberať čo mu bude dobré!) a volám jej, že nám nič nedala a ona na to, že šak ho nechaj spať v tom tričku... chápeš? celý deň to má malý chudák na sebe a ona by ho v tom spať nechala? Tak som ho prezliekla a nechali sme ho v postielke a stáli nad ním jak nad obrazom svätých a tešili sa jak malé deti... no ale len chvíľu... potom začal plakať, revať a nakoniec vrieskať a nie a nie prestať....
porkačujem....
22. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napokon od únavy zaspal chudáčik malý a vydržalo nám to pol hodinu...
Potom keď sa zobudil sme ho obliekli a šli s hafom von. Všetko bolo o.k. pokiaľ sme neprišli zasa domov... V tom spustil a už neprestal... keď sa mi začal dusiť som jej volala, že čo s tým a ona, že ak keď sa vyreve aspoň bude dobre spať.... jej vravím, že tatko to nejde a ona že tak mi ho doneste sem... do baru!!!??? chápeš?
nakoniec to dopadlo tak, že mi volala späť, že keď to nezvládame máme ho odniesť jej susede... žena ňu je zvyknutý a nebude tak plakať... stačí ti? že nezvladáme to?! veď chudák malý bol bez mamy prvý raz a my to nezvládame? Hlavne, že ona hlastá v bare a zabáva sa! ko mne je jedno, nech si posedí, ale nie za takýchto podmienok....
22. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuhaaaa,ona je asi slobodna aaa dieta prislo len tak,lebo sa nechranila,ze??este je sama dieta...
22. máj 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok