• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Dzou ja som prave spucila vienettu so slahackou ku kave, a bola fakt skvela :slight_smile: :slight_smile: odporucam zmrzlinu :sweat_smile:
24. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiiii presne to ja hovorim mm ked pije a potom mu je blbe ze naco pije ked nevie :grinning:
no cikam ... asi v utorok(budem asi 13-14dpo)... ale maliari by mali prist stvrtok-piatok... a citim sa tak ze ma bolia prsia ako vzdy takze asi pridu malovat zase :unamused:
24. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to ma napdalo :grinning: ze magnum alebo tak ale vieneta je dost dobry napad :grinning:
24. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou hm...pudiiing ale aspon dvojfarebny a sovocim :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou takze ty si taka trpezliva, ze 13-14 DPO.... Tak super, daj potom vediet, drzim palec velmi velmi.....
A PMS a tehu priznaky su rovnake, takze sa neoplati moc sa sledovat a riesit, nechame sa prekvapit :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej tu predavaku take mnam ...je to akokeby v miske na spodu su maliny alebo jahody v takej zelatine potom trosku pisk. cesta, vanilk. puding a na tom slahacka a je to straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dobre :grinning:
24. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....ako sa mate?
24. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem vavus ze je to to iste PMS a tak... ale ja sak uvidime a jojo cakam... uz ked tam nic nebude tak nebude...
24. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjaaaaj a ahoj mati :wink:
24. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som si tiez dala zmrzku... alebo karamelovu cokoladu :slight_smile: (teda tu som uz mala) :grinning:

ze naco pije, ked nevie?! ze? :grinning: :grinning: presne tak. alebo si mysli, ze si po vcerajsku zasluzi dospavat? omyl! :grinning:

kel nemkel, este som nezacala, bo tu sedim a riesim s vami velmi dolezite veci.
ale idem aspon nalozit pracku
24. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pojdem nalozit pracku ale az vecer volakedy, uvidime podla nalady :slight_smile:
24. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vavina pise,mala som bolesti bruska,prsia a ja som aj spinila jak pred mrchou,takze to bola jasna mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cau mati,super sa mam a ty :slight_smile:
24. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja?vraciam ostosest...vcera som si pochutila na pizzi a isla von...ach jaj...
24. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,skoro som zabudla,nasla som taku postielku,ze stahovaci bok,suflik,kolieska s brzdou a dokonca aj koliska,mam ju v albume len ti radsej nepoviem ze za kolko :sweat_smile:
24. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

shaar mame objednany, za 300,-eur
so vsetkym

preco si prudko proti trojkolkam?
24. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc shaarka to tusim uz vysvetlovala par stranok dozadu :slight_smile:
Shaari aj ja som prave nalozila pracku a zhodila prales v sprche :grinning: :grinning: uz je to uplne umenie, s tymto bruchom :sweat_smile:

Pipi no daj cenu, len pre srandu :wink: Ja by som za postielku vela nedala, aj keby som mala, radsej za poriadny madrac do nej, a potom do valendy poriadnej...
Ked vsetko pojde podla planu, tak mala Vanda aj tak uz od roka a pol bude spat na valende, kedze pride druhy fafrnok :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenoc, som to pisala kdesi vyssie, ale kasli na to, nie je to dolezite :slight_smile:
pipi, no poveeeeeeeec a hned aj idem kuknut ti do albumu :slight_smile: a kupujete? :grinning:
24. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.youtube.com/watch?v=cReHCdLBB5Y&NR=1&feature=fvwp

ze druhy fafrnok! :grinning: no uz len porodit normalne, ze ano.
24. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no sak jasne ze normalne porodim, preco aj nie? :slight_smile: Ved vies aka je moja predstava o porode - 3.5.2010 o 16:00 mi odtecie plodova voda (to uz bude herec na ceste z prace) - ja idem do sprchy, dam sa do kopy, herec nalozi tasku, ideme do porodnice, to uz zacinaju jemne kontrakcie, potom pridu velke kontrakcie, potom pride vysmiaty a ustretovy personal na cele s mojou porodnickou, hodku si este povzdycham, medzitym klystir, idem na kozu, pichaju mi hned na prvykrat epidural, na mna pride ulava, potom 4x zatlacim a 19:00 drzim malu Vandu na rukach, samozrejme bez ziadneho potrhania a inych komplikacii :grinning: :grinning:

Inak nerodim :grinning:
24. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,este neviem,este skusim pokukat inde,tak tato kompletka so vsetkym co moze mat stoji 400e :astonished:
vavi,ono to je tak,ze dala nedala,podla toho kolko mas vo vacku...vtakom pripade mozes investovat aj do postielky aj do madraca aj do postele..
24. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: aj ja tak kcem,ale v aprili :grinning:
24. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi mozno mas pravdu, mne to vsak pride zbytocne, a teda tym padom by som pravdepodobne nedala :slight_smile: nerada platim za zbytocnosti.....

Anca :grinning:
24. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi krasny plan mas :grinning: :grinning:
a ze druhy fafrnok xixi, to mozno uz pri tom druhom budeme tehule spolu ked pan boh da :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fantasticke, mozem si to aj ja tak naplanovat?
24. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, Pipi, spokojne, mozte sa pridat :slight_smile: ja idem jednoznacne a len podla tohto planu, nepripustam ziadne odchylky :grinning:
24. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nebola som si ista,ale ta vedla nej,co ma modru plachtu ta ma zevraj aj suflik aj tu bocnicu posuvnu a stoji 230e..len ten suflik tam nevidim,ale pise ze je tam :grinning:
24. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, MM prave dostal sms, s jeho dovolenim sa s vami o nu podelim. pisala mu jeho "kolegyna" z blavackej pobocky, s ktorou len intenzivne telefonoval a skypeoval pri jednej zakazke a raz sa chvilocku videli, ked bola v KE a ked sa zoznamila s kociskou pobockou! A zakazku riesili prosim pekne este pred letom 2009... odvtedy nic.
no:
Ahoj, ako sa mi mas? Co je u Teba stare a nove? Pisala som ti na fir. mail, ale zrejme som skomolila tvoje meno, kedze si mi neodpisal :( Napis mi ho pliz, alebo sukromny, nech sa pekne druzime. Dufam, ze si na mna uz nezabudol!! :slight_smile: Ja teda nie. Pozdravujem, stiskam. To pivecko hadam dame.
a podpis :grinning:

hm, hm. je to v pohode? :angry: :angry: :angry:
24. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelynka a vy ako ste na tom teraz? Pracujete na tom, ci pauzujete? Ci ako? :slight_smile:
24. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari - si mu lesovala telefon? Ci vie ze o tej sms vies?

Vytocila by mna osobne ta veta ze "dufam ze si na mna nezabudol, lebo ja teda nie" :angry: :angry: :angry:
24. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, dosla sms a ja sa pytam, ze kto chce, co chce?
a on kukal jek tela na tu sms, ze kolegyna pise.
tak som hned zbystrila pozornost, lebo viem o jednej kolegyni, co ho kedysi v noci volala do krcmy, nech ju pride vytancovat, lebo sa nudi :confounded: tak som myslela, ze ona.
no a MM mi dal precitat - zhodou okolnosti viem aj o tejto z BA, lebo s nou riesil vtedy robotu, aj v praci, aj doma, mali to perne, takze chapem.
ale tato sms ma fakt zaskocila...
???????

mi prislo smutno, ze si nanho zenske tak dovoluju... neviem, cim to je - ci tym, ake su zeny, alebo tym, ze si MM necha skakat po hlave, alebo tym, ze im vela dovoli? neviem.
ale fakt divne napisana sms.
24. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok