• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dobra otazka,ukazal ti ju on?
24. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz som sp5t... nakoniec som kupila ten puding lebo mm zahlasil ze on zmrzku v zime jest nebude :rolling_eyes: trapko :rolling_eyes:
pipi takze tym si chcela povedat ze si mala PMS ale bolo to tehu... hej?
shaari no sms.. zaujiiiiiiiiimaveeeeeeeeeee ja by som jej hned nieco ''pekne''odpisala :grinning:
ahojteee.... :grinning:

nervy moje vy ste ale akcne... toto veru nezvladnem docitat ani keby sa pokrajam.... :sweat_smile:
je tu siouxie aby mi dala jej super report???, :wink: :grinning:

my sme sa pred hodinou vratili z kina a poviem vam ja som z toho avataru unesena... mna skôr fascinovalo to 3D ale nenormalne.. tie efekty a no jednym slovom uzasne... a to teda ja na tento typ filmov nie som ani nahodou... ale toto ma aj bavilo normalne tie 3 hodiny usli ani neviem ako... :sunglasses: :sunglasses:
ale fakt zažitok.... keby to nie je 3D tak ma to az tak neohuri.. ale normalne som sa podchvilou musela myknut co som sa bala ze na mna daco z tej obrazovky lezie :grinning: :grinning: :grinning:

teraz ma drahy na chvilu pustil k pocitacu tak tu pri vas srkam mocha kavu dnes sme kupili na skusku tuto cokoladovu sme este nemali a tusim bude moja favoritka.. :grinning: :grinning:
Shaari no ak ti ju dal precitat tak asi nema ziadne tajomstva....
Tak ved nech jej odpise, co ma nove :slight_smile: kociar, rastuce manzelkine brusko a plnu hlavu ocakavani, co prinesie uloha otca :wink:
24. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou jej vidis to aj my mame v mrazaku zmrzku sme si v piatok kupili a este sme ju ani neotvorili... :grinning:
kupili sme si carte d´or stracatelovu... ale kedze mame ten kiwi zakusok tak sa dusime nim.. :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa ho pytala, ako to, ze taka sms... nevedel mi to vysvetlit. aj mi slzicka vybehla, ze preco stale musim daco take riesit - a ze ci by vedel povedat aspon jedneho chlapa, co si za ten cas, co sme s MM spolu, na mna dovoloval... (ano, muz jednej kamosky, sa pozname sto rokov a ked sa opije, tak riesi - ale kazdu).

som mu povedala, ze nech jej kludne odpise, ale ze chcem vidiet, ze co. a ze co napise ona. a ze sa stavim, ze hned po jeho sms ona napise dalsiu! :wink: :grinning: :grinning:

dzou, ty by si odpisala v jeho mene?? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaam ta straciatelova je moja naj naj naaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: hmmm mnam si kupim cez tyzden sak co on si nemusi dat :grinning:
24. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi :grinning: hej hej. ja MM nepodozrievam, len tusim, ze on skratka nevie nastavit tu pomyselnu "hranicu", za ktoru uz zenske nema pustit ani pri obycajnej konverzacii. niekedy sa fakt sprava ako motak a niekedy uz neverim, ze to je motactvo, ale podozrievam, ze to robi naschval (dviha si ego) - a pritom akoze "on nic, on muzikant", ako sa hovori :angry:
24. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to co je za sms????? :confused: :confused:
to jaka araňa hentak uhana zenaca.... nechapem... :confused:

shaar ale byt tebou sa nebojim, ked to pred tebou neskryval tak nie je o com.. :wink: a ja by som jej asi tiez odpisala v jeho mene.. a tak riadne az by ju v riti pichlo.. kravatlu
24. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no to hej.... Zial mas fesaka muza schopneho komunikovat so zenskym pohlavim..... Naserie..... Ale tak neviem ci budes ty schopna to nejakym sposobom zmenit, aj ked za pokus to samorejme stoji.... Asi mu jednoducho budes musiet verit a vziat to z opacneho konca, ze jeej jaka som pysna na mojho muza, ze mi ho ostatne zavidia :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja by som jej odpisala v mojom mene ako jeho manzelka a cochvila matka jeho dietata... ale ja som uz taka :grinning: :grinning: :grinning: az by jej pri ritke pichlo ako napisala nellie :grinning:
24. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,presne to ma sere na muzovi,ze si musi zdvihat svoje ego..ale je to tak,oni si musia :grinning:
vava ma rozosmiala,presne taka sms by bola vhodna pre tu koketnu mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dzou,presne tak som to myslela,takze nadej je tam vzdy
:wink:

nellie cauko :slight_smile:
24. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no a ked si sa ma vavusa tak pytala s ocikanim testu tak moznooooo ociakm uz zajtra... len neviem aky lebo mam oma 2 typy a jeden je taky normalny z drogisky a druhy z libroveho obchodu 2 za £1 :grinning: .. a ked som hladala na nete ake su spolalive tie lacne tak niekto pise ze hej a niekto ze nie... a ten drahsi mi je luto pouzit ked aj tak tam nic nebude..
24. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ta to dobra sms, ja by som uz telefonom trieskala o stenu alebo jej volala co si to dovoluje..a odkial vlastne ma jeho sukromny tel???
to je divne..
ale urco by som jej odpisala tak ako vavi pisala, ze babetko, postielku, kociar a tak...

vavi u nas je to furt po starom, takze aj snazenie je stale take iste cize ziadne :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar jeeeeeej chvalim kupu kocika... :wink: (palec zdvihnuty nahor) :wink: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne jak nely ja by som uz smarala telefon o stenu ze co si to dovoluje :grinning: ja este raz veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi davno som mala nieco pododbne a odpisala som tej babe v mojom mene a uz bol pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak hej ja by som jej odpisala tie novinky - tehotna manzelka, kupa kocika a ze sa tesi na syna... to by inak ta rampepurda glgala... :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak jednej babe volala, este na zaciatku vztahu asi pol roka sme boli spolu..ferova byvalka, chodili spolu asi dva mesiace (podla neho) a ona mu vkuse prezvanala a on zozaciatku vkuse odzvanal az raz ked prezvanala, nemal jej cislo ulozene, tak som nanho kukla ze co to je a on ze nevie..tak som zdvihla svo telefon a zavolala jej a odvtedy dala pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely :slight_smile: :slight_smile:

Inak Shaar, by bola prca keby jej odpisal ze: jee, neuveris, ale ja som na teba uplne zabudol :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda telefonu :grinning: ..ale na nervy by som z toho bola..ja som take prezivala prvy polrok nasho chodenia,skoro kazdy den :rolling_eyes:
24. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviii to by bola supa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ty mas genialne napady... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
to by bol iny "odfajč" :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: vsetky nad tebou smekame klobuk :grinning:
24. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale no, mne ta veta nesla z hlavy, ze jak ona na neho nemoze zabudnut :slight_smile: tak na, tu mas, herecka :grinning:
neuveritelne, moj medved sa prebral zo zimneho spanku, idem sa obliekat :grinning:
24. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a shaarka kde si,kceme vediet co sa deje :confused: ktora sms vyhrala..
24. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam to idete vavi? som nejak preskocila to...
24. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ideme sa pomotat do nakupneho centra :slight_smile: aj nieco zjest, som varila len polievku kuraciu s tym ze pojdeme si nieco fajne dat von.... A kolo toho nakup a obzriet vypredaje :grinning:
24. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak si to uzi :dizzy_face: a co si das fajne?
24. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok