• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
teda nely to video super :grinning: este jak si pohupoval do hudby :grinning:
24. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,jooooj jak ti fajne,ja mam zakaz motat sa po obchodnych domoch ..pred vcerom som stretla v optime gynekologa a on oci vyocil ale s usmevom,ze vy nieste nahodou na pn a nemate lezat?aaa ja ze a co obleciem malemu,ked sa narodi :grinning: a on zlaty mi zacal radit kde su dobre obchodiky pre babo :grinning: aa ze do obchodnych domov nech nechodim,ze to sama bakteria je okolo mna ..
24. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: ak si sa musela zlaknut co? .... ale ma pravdu moja segra furt beha po obchodnych centrach a uz lezi doma s chripajznou :unamused:
24. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no bohovi ten maly :grinning:
24. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej zalty je strasne :grinning:
24. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,no ved to,ze to je riziko,ale tak okukala som secko,ale pre chalanov nic nemaju,tak uz pockam na novu jarnu sezonu a skocim len do tych obchodikov kde maju pre babo veci,cca 4 obchodiky,rychlovka a domov :wink:
ty mas segru tiez v uk?
24. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,takze takto si predstavujes vychovu svojho dietata :grinning: super babo :dizzy_face:
24. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeee ona je v BA :grinning: a v shop. centrach je od rana do vecera cez vikend... ma 35r. zije s maminou a kedze nema co robit tak len nakupuje a nakupuje :grinning: pre synovcov a neterky a pre mamu a aj pre seba :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja uz to nase vidim presne takto, kedze obaja mame k takymto veciam vztah xixi :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kam ste vsetky zmizli???
24. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :grinning:

pre nellie: shaarkin kočík si videla, smsku tiež, chrobulku bolel zub, ale išla sa venčiť, pipi, džou a nely tu ostošesť konverzovali, vavenka papá jednoc cez druhé a potom je jej blbo (ale už to išla rozchodiť do optimky :grinning: ). Lenočka pokonverzovala a inak je tu veľa abscencií :grinning: :grinning:

my sme boli opäť na výlete, cestou domov sme sa zastavili v ihre po zákusky. Piecť sa mi nechcelo, aj tak budem vypekať najneskôr o dva týždne, tak si zaslúžim aj ja nejaké hotové. :grinning: Okrem toho, tieto sú asi najlepšie v meste :sunglasses:
24. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja trcim doma.... tu zase prsi :confounded: ale kukam filmik... mm je v dielni... tak jak skonci idem asi povysavat ale taaaaaaaaaaaaaaak sa mi chce :confounded:
24. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakuskyyyyyyyyyyyy siouxie este ze si spomenula :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nely, ideš do cukrárne? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chceeeeeeeeeem :grinning:
24. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja už tlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kúpila som kuba rezy, berlínske krémeše (to som videla prvý raz a sú dokonalé!) a ešte ovocný krémeš. ani jeden nemá s krémešom veľa spoločného, ale sú geniálne :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie kupovala som este vo stvrtok a ostali este dva a som na ne zabudla :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, nemusíš ísť a ešte ťa to aj potešilo :grinning:
24. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee :grinning: :grinning: :grinning:
joj sa mi nic nechce kua...
24. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne :confounded: ale tak idem aspon povysavat nech mm nehubuje ze som nic cely den nerobila :grinning:
24. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz vysavala..ale ide urobit hafanovi papu, dneska bude mat dobroty hehe
24. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa tu kosili s MM :grinning: :grinning: :grinning: super :grinning:

no ziadna sms nevyhrala, necham to nanho, ja jej pisat nic nebudem - viem si predstavit este horsie sms :grinning:
pytam sa MM, ze co spravi. no ze sa jej slusne ozve a napise, co a ako... to som zvedava!
ale dakujem za podporu, budem vas informovat, co je noveho v tejto veci :grinning:
a super, pobavili ste ma, aj podrzali, lebo som si chvilu myslela, ze FAKT na tej sms nie je nic cudne, ako mi hovoril MM - a ze preco vidim problem aj tam, kde nie je :unamused: dilino! :angry:
24. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou diky za zhrnutie, ty aspon dokonale dostanes cloveka do obrazu :wink:
si proste bomba bombova :grinning: :grinning:

nely video nema chyby.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som prave zostala zas sama... drahy siel na otoč do Nemecka, zajtra vecer je doma.. nie som tymito "otočkami" nadsena, lebo to znamena ze vôbec nebude spat..ale sak pospal si teraz poobede a spolieham na to ze on uz je trenovany...joj ale nervozna som vzdy az no... :unamused:
24. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning:

a nemá on dnes narodky? :unamused: ale aspoň ho máš zajtra večer doma, určite je už zvyjnutý a aj dobrý šofér :slight_smile:.
24. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej ma narodky..toto ma špeci darcek od sefky... :sweat_smile:
no to teda hej.. ona ma uz ine kilometre za sebou.. to ja sa smejem ze ja za cely svoj zivot nenajazdim tolko kolko on za jednu jazdu :grinning: :grinning:

boze inak svokra zasa vcera dotrepala dalsiu zbytocnost... ona nam kupuje take neprakticke veci... :rolling_eyes:
pritom som jej povedala nech si nerobi starosti a kupi mu pyzamo a hotovo.. ale ona nie a dotepala nam elektricky krajac na chleba, syry, salamy.. no nechapem na co mi to bude... :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz hotovo aj som podlahu umyla :grinning: este ze mame taky maly dom :slight_smile:
nellie tak si zase slamena vdova?chudatko...
24. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, chudák chlapec, sú to jeho narodeniny a dostane(š) pomôcku so kuchyne :grinning:
24. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ty si sikula..ja som zladovala paprikovu slaninku co som si dneska robila mnaaaaaaam

nellie dobra svokra hehe, u nas to ludia furt zhanaju a ja tiez nechapem na ku mariu im to bude, asi nemaju ruky alebo nevedia drzat noze v ruke :grinning:
24. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nellie zaujimave ze on ma narodky a ty dostanes darcek :grinning:
24. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj, všetko najlepšie k jeho narodeninám. Nech pekne poslúcha, dáva si pozor na cestách a nech sa vám splní, čo si najviac želáte... :grinning: :dizzy_face:
24. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok