• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ahojte kocky :slight_smile: ako sa mame??? A zakon troch tiez mam odskusany...ale aj zakon, ze ked sa cosi zacne kazit...tak to pokracuje, mala som taku sobotu...kamoska dostala pokutu a ked som si k nej do auta sadala, tak sa mi na zadku paradne roztrhli rifle, som myslela, ze ani nevystupim...ale bola som reklamovat, vsak ako mala som ich 2 mesiace, to uz tu nikto nic nezarucuje??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, nechcem byt hnusna, ale co si cakala, ked si kupis rfle o cislo mensie? :grinning:
25. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Praveze som bola na seba hrda, ze som schudla 2 kg a ze su mi volnejsie! A vies, kde sa roztrhli? Normalne nie na sviku, ale tesne pod zadkom, cize latka povolila...ako...nosit by sa dali, bola by som mozno moderna, ale s klimou :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to potom boli bud nosene, alebo straaaaaasne stara latka.
v kenvele raz davno bola akcia, ze dones svoje stare rifle a nove dostanes lacnejsie alebo co. mi rozpraval MM. tak urobil - doniesol stare roztrhane a tak, a kupil nove za smiesny peniaz. no a potom prisli do mody tie roztrhane, i ked upravene - samozrejme asi vymenili medzi statmi, ale dobry obchodnicky tah, ze? :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Bubli asponze ti ich zreklamovali... Mna to caka s cizmami od Batu, sa mi uplne odlepila podrazka :angry: a to som ich kupovala v decembri! Musim pockat nech sa este daco dokafre, lebo ako ich poznam, fuknu na to lepidlo a o 30 dni vratia, to uz nech si ich nechaju....

A bola som si v Datarte kupit novu zehlicku teraz, tak sa vytesujem - tuto:

http://www.datart.sk/katalog/Zehlicka-Zelmer-28Z010.html#_ic_bestseller_158021

Takze sa mozem ist realizovat :sweat_smile: :sweat_smile:

A este som dotrepala Persil - maju 2kg + 2 kg zadara, tak som sla ovesana ako vianocny stromcek :grinning: :grinning:

Co mate dnes v plane?
25. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte... :sunglasses:

bubli este ze si odkladas blociky.. ja som na to taka truba, ze ja vsetky hned vyhodim.. myslim teda od oblecenia.... od topanok vacsinou necham v skatuli...

vavi zehlicka vypada byt super.. tak pojdes hned aj testovat? :grinning:

shaar aj ja som tak menila stare rifle za nove v kenvele.. :grinning: :grinning: mozno ich teraz nosi nejaka dvojmetrova australčanka a mysli si ze aka je moderna.. :grinning: :grinning:

inak dnes som prijemne prekvapena... vycapila som na net na predaj moju Nokiu a normalne ze uz mam aj zaujemcu :sunglasses: som bola dobre sprosta s kupou toho mobilu... :sweat_smile: tak dufam ze sa jej fakt zbavim.. :sweat_smile:
25. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: som si hned predstavila australcanku na plazi jak sa nosi v tvojich potrhanych rifliach :grinning: :grinning:

No jo, musim testovat, herec nema ani jednu!! koselu ozehlenu !!! Takze mam robotu tak na pol dna..... Som sa este nenaucila zehlit priebezne, takze 2 tyzdne nic a potom tomu obetujem aj cely den niekedy :rolling_eyes:
Joj a vonku je krasne, sice mrazivo, ale fajne.....
25. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj mi vypadlo, to uz je pondelok, uz sa pracuje, a ja ze co zas nikde nikoho :slight_smile:
Tak idem ja teda sa pustit do zehlenia...

Prajem nam pekny den :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa pred 2 rokmi stalo, ze som si frajerka kupila uzasne Collinsy a nosila ich ako najata, kamoska na mna pozera, ze ty mas nove rifle? Ja ze ee, ved to su moje krasne Collinsy. A ona ze, preco mas derave kolena? Mne sa chodenim tie uzasne vysuchane rifle predrali a moje kolena vykukali von. Tiez som ich bola reklamovat. A uznali to, lebo som nebola jedina...
A do Kenvela uz nechodim, tam zase mal drahy vzdy problem s dierkami :grinning: :grinning: :grinning:
Inak naj skusenost mam s riflami od cinana...za 15 Ecok a nosim non stop (kym nepriberiem :grinning: :grinning: :grinning: )
25. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli vitaj v klube.. ja tiez mam najlepsiu skusenost z ťin ťanskymi riflami :wink:
proste oni vzdy maju super strihy a sedia mi a hlavne su s elastanom... :sunglasses:
nenavidim moje rifle z Madocu za ktore som vysolila 1800 SKK pred 4 rokmi a su jak nechutne plechy lebo nemaju elastan... :rolling_eyes:
radsej kupim po 15 Eur a hotovo... :wink: lebo ja vzdy tych smradov ukecam a daju dobre zlavy.. ked nechcu dat poviem ze idem vedla a hned mi ich predaju v sume aku poviem :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie mne sa minule stalo, ze hovorim...da sa tu platit aj kartou? A cinanka...ee...len stavnymi istkami :grinning: :grinning: :grinning: najprv som pol minuty prekladala a potom som pochopila, ze stravnymi listkami :grinning: :grinning: :grinning: a davaju zlavy veru...
Madoc...rifle na kazdy zadok??? Tak na moj veru neeeee :grinning: :grinning: :grinning:
Inak u cinana nenakupujem, len tie rifle...to skor turecke veci su mi sympatickejsie ako Gate a podobne :wink:
25. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa mavate?
co nove?
25. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prave som sa dozvedela, ze nejaka modelka (zeby heidi klum?) sa vratila spat do prace uz 6 tyzdnov po porode so svojou dokonalou postavou :astonished: :astonished: :astonished:
:grinning: anca
25. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ved aj my budeme take, co sa stresujes
25. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ak budem 6 tyzdnov po porode so svojou postavou, tak chapem. s dokonalou nie, od tej mam daleko :grinning:
a nestresujem, len premyslam, co vsetko chudiatko obetovala, aby sa dostala takto rychlo do formy... naberas pomalicky 3/4 roka a za 6 tyzdnov je vsetko tak, ako bolo?
watafakamirakl!
idem si dat nieco sladkeeeeee :grinning:
25. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nech provokujú... ale nás nenaserú, no nie? :grinning:
25. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozem pisat, mam zababrane prsty od cokolady :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale hej, jasne, realita zivota je omnoho krajsia ako to, co vidime v mediach :wink:
25. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co to mas v pase? ze ste ako na zaciatku??
25. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nevoľnosti :confounded: presne ako na začiatku.... takže nádej som už stratila, jediná iskrička nádeje je pôrod, že ten to snáď :grinning: ukončí
25. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule:slight_smile:
25. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaaaa :frowning2: no tak to je neprijemne.
a ja sa tiez pridam, v poslednom case mam tiez tazky zaludok, neviem, ci to je kyselina alebo nie je, skratka takmer ako keby som zjedla nieco pokazene... a mozno sa maly len roztahuje.
aj dnes mi skakalo brucho, ako keby sa teo chcel dostat na svetlo sveta prekopanim bocnej brusnej steny :grinning:
25. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau anax, jak ide? :sunglasses:
25. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :wink:

shaar ja som sa vytešovala, lebo cca 4 dni to vyzeralo, že už to ustupuje, cez deň mi bolo kráásne :grinning: ale už asi týždeň je to zase späť.... čítala som, že v neskorších týždňoch sa môžu nevoľnosti opäť vrátiť :rolling_eyes: :rolling_eyes: pretože ako maternica rastie, tak tlačí na žalúdok... a tým pádom sa objavuje aj to prekliate pálenie záhy.... čo už.... grcám od 6tt, takže už mám tréning, beriem to už ako národný šport :grinning: aj keď.... párkrát som si už poplakala nad lavórom, že je to nespravodlivé a že už nevládzem :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no strasne co ti budem hovorit....som dnes chcela "ten" darcek a asik z toho nic nebude :rolling_eyes:

flam toje mi luto ze ta mala takto "trapi" ktovie co jej "vadi" :dizzy_face:
25. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,flam viem o com pises...to posledne slovo v tvojom prispevku si aj ja casto hovorim...
25. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafkoo :slight_smile: ..aj mne uz male tlaci na zaludok,si troska pofunim...ked ziem velmi nieco prekorenene tak mam palenie zahy,ale vracat?to nedovolim :grinning: :grinning: nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..vcera vecer mi dosla sestra na navstevu,tak sme klebetili do pol stvrtej rana,manzel sa na mna nazlostil,ze som sebec,lebo nepozeram na babo :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja klop klop, zaha ma pali sem tam, ale ked - tak poriadne :grinning: a tak pokojne by som pregrcala aj cele tehotenstvo, keby trebalo..... Hlavne ze mala je v poriadku a cochvila tu bude s nami :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a kedy sa pochvalis umeleckymi fotkami,ja uz netrpezlivo cakam :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok