• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Pipi no az ked Shaarkes ich da do kopy :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute tehule...no ta Heidi, tak to je dost blbe...a hlavne isto je to "zdrave" asi ako ked Kollarova frajerka ma potrebu sa pretrcat 8 dni po porode po baloch.
Shaar ty si kolko pribrala zatial? Pytam sa, lebo my mame asi podobnu postavu a vahu, tak co mozem ocakavat ja... :grinning:
25. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubli no to hej, kokso, tieto trendy ja nepochopim.... urcite drzali dietu aj ked boli tehotne - ale zas na druhej strane maju moj obdiv, lebo viem ze niekedy su tie chute neudrzatelne, ja by som minule za zmrzku aj zabila :sweat_smile:
Ja som hrozne na seba zvedava - cca 5 tyzdnov po mojom porode ideme na svadbu - draheho segra sa vydava! Tam proste nemozme chybat.... No to bude teda...... Budem ako korytnacka a koža na bruchu bude tancovat viac ako nohy, ale tak co uz :grinning:
25. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, co strasis? ved si len 5.DPO a krasny IP tam vidim! :wink:
bubli, min. tyzden to bolo +1,5 takze 26tt asi +2 kg, ale to bude tym euthyroxom, som si ista. predtym som nevedela schudnut ani bohovi, ani ked som jedla ako kralik. a teraz zerem vyslovene ako mi pride, kolko chcem, sladkeho na kila, sladke vody, zerem aj vecer, sviatky boli... ale spaluje mi pekne, len co je pravda.
ak by som sa teraz stravovala tak, ako pred tehu, tak verim, ze po porode som jak heidi :grinning: :grinning: :grinning: lenze teo je hladny, tak co mu budem odopierat? ked si pyta klobasku, odstane klobasku. ked cokoladu, celu, tak celu! a ked chce jest v noci, musim ho posluchnut :wink: :grinning:
25. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vavi :grinning: :grinning: :grinning: ved das korzet alebo zakryjeme dacim, neboj.
Inak mam kamosku, teraz ma 2 mesacneho maleho...mala fobiu z priberania v tehotenstve a z rastu brucha, mala som pocit, ze dievca potrebuje ineho odbornika ako gyndosa, cele tehotenstvo si davala pozor, pribrala 13 kg, mesiac po porode uz neveceriavala (hlavne, ze sa stazuje, ze nema mlieko) a ma momentalne na sebe 2 kg a zacina cvicit, kojenie ju uz asi fakt nezaujima...ale je to podla mna chore...ked sa telo meni 9 mesiacov, treba mu dat 9 mesiacov na spamatanie sa.
25. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vavi :grinning: :grinning: :grinning: ta posledna veta :grinning: :grinning: :grinning:
ja si myslim, ze ty nebudes mat problem s postavou po porode - sportovkyna :wink:
25. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bubli, to mas teda pravdu :slight_smile: ale je to psycho... kojenie by som nevymenila za nic na svete, ani keby sa kvoli nemu priberalo. co sa prave opacne nepribera, ale chudne.
25. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

tak ja len na chvilku, aby ste vedeli, ze som lyzovacku prezila v zdravi a som naspat v praci (to sice uz nie je take prijemne, ale tak realita je realita). A bolo vyyyyborne, boli sme v bachledovej lyzovat a je to tam supisne, skvele zjazdovky a este nam kazducky den svietilo slniecko (aj ked mrzlo teda dobre). :slight_smile: Takze, cez den lyzovacka, vecer chlastacka :grinning: Vyborny program.

Zbezne som vas mrkla, ale tak aj tak nemam paru, co ste preberali :grinning: nevaaaaa...

Dobre, idem opat pracovat...a za 2 hodky ma caka il corso italiano. cafte zatial :wink:
25. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa poznam, urcite sa dam do kopy, aj mam pri sebe chlapa, ktory viem ze je rad ked vyzeram dobre (zas nieze by mi to vycital - skor ma pozitivne motivuje - pochvali ked sa mi podari zhodit nejaku tu michellinku) aj mne zalezi na to m aby som sa neopustila. Ale fakt toto je asi jedine obdobie v mojom zivote ked nemam vycitky - presne ako shaarka pise - pri zozrati celej cokolady o 23:20..... A istotne sa nebudem sarpat za predtehotenskymi kilami, dam si na to povedzme rok.....
Teda, ja som inak planovaci typ :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Shaari co je to euthyrox??? Aj ja take chcem :grinning:
25. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi ,som si to aj normalne vedela predstavit :grinning: :grinning:

ja som vcera sestre dala kopu veci,sa ma na niektore pytala,ze preco to ja nechcem,ved je to peknee..
a ja ze aj tak uz dotoho neschudnem :sweat_smile: dajak sa mi to nekce verit,ze by som raz bola taka ako pred porodom :grinning: a to rapidne priberanie ma zacat az teraz :astonished:
25. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bubli, to je na znizenu cinnost stitnej zlazy, - som sprosta, ze som to zacala riesit az tak neskoro, mozno by som nedospela do toho stadia, v ktorom som sa ocitla pred tehu (160/83)
25. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie oficialne som ou 7DPO len ten sprosty FF mi ho po zadavi teploty v sobotu rano posunul ovulku o dva dni aj ked nerozumiem preco ale fyziologicky viem ze bol 16DC

ked sa bavite o tom ze sa za taky cas dostala do formy, osobne poznam jednu pani co ma postavu ako slamka a ta bola po dvoch tyzdnoch ked jej splasla maternica v povodnej forme

moja sesterka, ta po dvojickach bola vo forme za dva mesiace, proste ide o typ postavy...my sme z tych druhych povacisne...ale hlavne ze sme zdrave a chuti nam zit :grinning: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cawes bibi, tak citam ze si sa mala vyyyborne, to je skvele, vycistila si hlavu aj na svahu, aj po veceroch, a teraz sup do prace :grinning:

Shaarki no Adenka koji a pribera :confounded: sme to akurat minule rozoberali v Lady - ze ma take pazravky ze kebyze sa jej chladnicka sprace do pusy tak ju tam celu da.....

A cvicit sa neodporuca, lebo sa vtedy do mlieka volaco vylucuje, co nieje s kostolnym poriadkom :sweat_smile:
25. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi,tak ja lyzovat neviem,iba chlastat :grinning: fuj jake skarede slovo :sunglasses:
25. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fiha, ze pribera? hm...
no ja zravku neprijimam, vzdy som sa vedela kontrolovat, sladke mi nechutilo a teda ocakavam ten isty stav aj po porode. a dufam, ze maly ma dobre vycicia :grinning:

bibi, gratulujem ku krasnym dnom, viem si take predstavit, presne pre mna :slight_smile: :dizzy_face:

anax, no mozno mas pravdu, ale mozno aj FF ma pravdu. a aj keby si bola 7.DPO tak neviem, co blbnes, ved mas pekne teploty :wink:
25. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja budem kojit a chudnut,tak som sa rozhodla :sunglasses:
Pipi no ved uvidime, zatial mam pocit ze priberame cca rovnako, aj ked ty si isla z uplne inej startovacej vahy :grinning:
Tusim tiez mas nejakych 8 navyse, nie? A presne, aj ja si hovorim, este mame 3 najhorsie mesiace pred sebou - co sa priberania tyka... Ale tak uz pomaly zacinam dufat ze neprekonam dvacku :slight_smile:

Shaari sraky na to, co bolo bolo, terazki ked som majorom :slight_smile: pockaj po porode, + upravena stitka + pojdes spat na svoj jedalny listok a budes jak modelka, estelen vtedy ta secia budu chvalit :wink:
anax nevymýšľaj, graf máš eňo ňuňo :grinning: a ten dnešný pokles zaváňa niečim veľmi podozrivým :grinning: :wink: :sunglasses:
25. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: vaviiiii :grinning:
Anax a preco myslis, ze to nebude dodatocny darcek k narodkam???
No ja som prekvapivo tento mesiac skratila dobu PMS...az dnes citim podbrusko a to by som mala byt teoreticky 9-10 DPO...inokedy som uz 5-6 byvala sfucana s pobolievanim...
Pipi aj ja som sa tak rozhodla :grinning: :grinning:
Shaari no po porode su hormonalne vykyvy este horsie ako v tehotenstve, ja len ze to tiez potrva :wink: nemysli si ze porodom sa tvoje terajsie chute na sladke a klobasky pominu :confounded: aj ked - ktovie, mozno ty budes vynimka :slight_smile:

Ozaj zehlicka je super, sa tesim, dobre som vybrala....
autor
a kolko sa pribera v tretom trimestri?
25. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vave,no ja uz som plus 10kg :sweat_smile: dobehni ma rychlo :grinning: vcera som mala na obed pecene prasiatko a pecene zemiaky :grinning:
25. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem aj ja kuknut anaxin graf.....
25. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Preco ma Shaarka 26 tt a Vavenka 25 tt, ked Vavi ide rodit skor???
A inak okolo mna vsetko pribralo cca 20 kg...to sa mi lubi, to budem moct vela papat :grinning:
25. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka,vela :grinning: ved teraz ma maly 1 kilo za sest mesiacov a teraz za 3 mesiace ma pribrat najmenej 2,5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
plus setky tie veci okolo a na sebe vidim,ze zravky sa stupnuju,ja uz jem za dvoch :sunglasses:
25. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam tomu poklesu praveze neviem prist na chut..tak mi to mozno objasnite..
25. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubli zajtra uz aj ja mam 26tt :wink: a idem podla MK rodit o den neskor ako shaarka :slight_smile:
Pipi ale mas 2 tt k dobru :grinning: neboj nic, o chvilu mame zas rovnaku vahu :sweat_smile:

Shaarka neviem kolko, ale najviac :slight_smile:
anax uhniezďovanie, uhniezďovanie :wink: :dizzy_face:

ja som dnes zjedla len tri rožky s ľadovým šalátom :unamused: hm.... keď mne tak nič nechutí :angry:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok