• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Anax nadcherny implantacny tam mas, sak to je paradicka :slight_smile:
A mozno len proste somarina jednodnovy vykyv z miliona pricin, podstatne je aby sa zajtra vysplhala teplota spat tam kde ma byt a s tymto tu si nelam hlavku :wink:
25. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam to by ma z toho dnes cely den bolelo v podbrusku??
25. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes ziedla iba dve kolaciky,ale ja som dnes leniva urobit si jest :grinning:
25. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax kedy mas narodky??? A citis aj cosi, ci len kvoli poklesu sa obavas?
25. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax jasné, kľudne to môže byť, veď to by znamenalo, že sa vajíčko zavŕtava o sto tristo :sweat_smile: takže to kľudne môže aj bolieť :slight_smile:
25. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy kde kukate na tie anaxikove grafy?
25. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne už manžel kuchtí palacinky :grinning: ale už vidím, ako ma z džemu bude páliť tá sviňa :angry: :angry: :angry: :grinning:
25. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav sak to len dufat ze sa zajtra vrati odkial zliezla..

bubli mam ich 25. januara :wink: :wink:
25. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :dizzy_face: :dizzy_face: všetko najlepšie
25. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej anax ty potvrka, takto tu mlcis :slight_smile:
Secko najlepsie k narodkaaam, hlavne nech sa ti splni toto jedno jedine, a nech ste vsetci zdravi, ostatne pride samo....

Mnaaaam palacinky :slight_smile: ja som dala tanier kuracej od vcera asi si len spravim bagetu s niecim.,... Milujem optimacke pecivo :sweat_smile:
25. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VSETKO NAJNAJNAJ Anax. A verim tomu, ze dnes je to IP, i ked neviem, kde mas grafik :wink:
25. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa pridavam a gratulujem! :dizzy_face:

bubli, podla UZV obcas menia TP, ale ja na to serem - viem, kedy bola ovula, aj vava vie, ked bola. takze ja si ratam TP podla toho :slight_smile:
25. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak ja sa pochvalim, pri mojom prvom tehotenstve som pribrala 25 a viac kilogramov, od 25 som to radšej ani neratala, jedla som vela sladkého, same čokolády, nevedela som z obchodu odist iba s Mila keksom v ruke a skoro cele tehotenstvo som ranajkovala rohlíky s maslom a medom. Ked si na to spomeniem tak sa čudujem že som len tolko pribrala. No na mojej postave neviem kde sa to všetko ukladalo. Každého koho som stretla tak hovoril že som ani nepribrala. No ano z predu som vyzerala chuda ale z boku, najprv velké brušisko a potom ja. Ale mam zdravého synčeka a to je najdoležitejšie. Z porodnice som isla hned o 10 kg lahšia a do troch mesiacov som sa vrátila do povodnej váhy.Necvičila som, jedla som obmedzene lebo som do roku a pol kojila. Tak neberte to priberanie až tak smrtelne vážne. Váš mužíček Vás bude lubit či mate pár kíl navyše alebo nie. Doležite je to naše zlatíčko ktoré každým dnom nás prekvapí niečim krásnym a donuti nás usmievať sa aj s kilami navyše. Momentalne mám o cca . 4 kila navyše. Boli Vianoce :slight_smile:
25. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikus dakujeme :slight_smile: js osobne sa hned citim lepsie :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule ste zlate :dizzy_face: , kto by sa uz len chvalil ze je zas o rok starsi :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau kikusa, zas nas niekto cita a neprispieva?
teda pardon, prispieva, raz. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

a co sa tyka toho priberania, tak verim, ze ma muz bude lubit, ale ak budem tlusta jak hroch, nebudem si pripadat sexy, nebudem sexy, budem sa spravat inak a budem mat komplexy. a to by malo dopad potom aj na ine veci, si myslim. :pensive: ale super, ze tebe sa to takto pekne podarilo. vela zdravia vam prajem :dizzy_face:
25. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari presne presne, nase sebavedomie robi divy v spravani......
25. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palacinky by som si aj ja dala, ale do roboty som vcera urobila tak yprvy pokus z receptoveho kalendara, ze kuskusovy nakyp nasladko mne a manzelovi to celkom chuti, aj niektorym kolegom...tak som celkom spokojna:slight_smile:))
25. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry shaarka, že Vás čitam, :grinning: . ale uz ste tam tak zohrate, že som len tak medzi rečou niečo napísala. Som na nete len ked mám čas, resp. ked mi maly spí. A ako píšete sebavedomie robí divy. Ale pravdu povediac zo začiatku po narodení maleho som nemala čas na seba mysliet ako vyzeram, kolko mam kíl navyše, kolko som zhodila atd. Celý den som mala čo robit a vôbec som nad sebou nerozmyslala. Iba teraz skoro po dvoch rokoch si na to tak spomínam.
25. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kikus, len citaj, citaj a aj pis :wink: :grinning: a kedy idete robit dalsie? :wink: :grinning:
a verim, ze zenska (asi kazda okrem heidi klum) ma co robit v prvych mesiacoch :grinning:
25. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahpjte, doteraz som pracovala o 106 a teraz mam pauzu :sunglasses:

anax -vsetko naj naj naj a veľa slnenych snov!
25. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made dakujem velmi pekne aj tebe :wink:
25. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mam trocha smutnu skusenosť, som dva mesiace po MA robili my kyretaž a moj doktor mi povedal že vo februári možeme na to íst. Tak dufam že sa to podarí. Všetkým Vám tehulkám gratulujem a prajem všetko naj naj, :wink: :slight_smile:
25. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja a shaarka, moj maly je narodený 4 mája, čítam že Ty máš termín 9 mája. No super. Priprav sa bude to male hyperaktívne babatko.. :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a som spokojná, najedená a už je mi z nich aj zle :grinning: :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - ty si to hadam privolavas :wink:
25. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline ne ne, mne je ťažko aj s čistého vzduchu :slight_smile: Palacinky sú mastné, takže mi automaticky ostali ležať na žalúdku... a z džemu ma pálila záha aj za normálnych okolností :pensive: :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZZZ čistého.... :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - ale aspon ti chutili, nie? :sunglasses:
25. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made a ako :grinning: mňaaaaaaaam
25. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok