• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte :slight_smile:

anax, všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nech ti to vyjde k narodkám (mne to, myslím, nevyjde :wink: :grinning: :grinning: ). Ale sa neobesím :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som mala dnes vybavovací deň, ale stihla som toho veeeľa.
Prišlo mi od niekoho 30 dní VIP v FF (za čo srdečne ďakujem :dizzy_face: ) a ešte som ďalších 90 dostala ako darček od m. :grinning: . Spolu mám 135, lebo od ff som už dostala 15... :grinning:
25. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hííí oprava - zly link na tortu pre siou... takze znova:

http://domacacukraren.sk/galeria/torty/80.jpg - dobru chut :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ďakujeeem... :dizzy_face: :slight_smile:

to druhé mi síce neotvorilo, ale nevadí, bolo to čokoládové a to je mňam :grinning:

a kedy ti príde mužíček?
25. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou aj ty mas narodkyy????
25. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, ešte lepšie! :grinning: :grinning: :grinning:

dnes som bola na daňovom úrade a keďže som prišla práve včase obeda a mali pauzu, tak som sa išla aj ja najesť do miestnej jedálne. Ku kompletnému obedu som si šupla jedno tiramisu :grinning: Po včerajšom zákuskovom obžerstve som potrebovala niečo na udržanie hladiny :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, mám, mám. A ešte väčšie ako anax, tak tiež moc nevykrikujem :grinning:
25. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klin klinom :grinning:
secko naj naj naj :dizzy_face: cmuuuuk ***
25. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ďakujem, shaar :dizzy_face: :dizzy_face: ,
25. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :wink:

inak baby co vam poviem.... :cry: :cry: :cry:
tento tyzden nam prerabaju v robote server a nejaky ujkovia nam budu cely tyzden monitorovat vytazenie servera, takze mi dal kolega echo nech nesurfim moc... :frowning2:
tak uz dnes som mala konikovsky rehab... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a bolo to krute vam teda musim povedat :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice
ako sa mavate?
co nove?
25. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, budeš musieť celý budúci týždeň robiť robotu dopredu, aby si ten po ňom mohla iba koňovať :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave davam mojej mamine pesnicky do mobilu a sulam sa tu.. pustam jej vyberovky co mam 80-te roky a jak mi tu vrti ritou.. akurat nam ziape Suzi Quatro.. :grinning: :grinning: :grinning:
no jaka sranda.. :grinning: :grinning: :grinning: lebo uz som nemohla pocuvat to jej zvonenie - Pokoj v dusi :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vybrala si teraz ze chce Billy jeans alebo Smajdu - C´est la vie :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenoc.. :wink:

siou no asi :sweat_smile: ale to je normalne ze krute - to uz bola sila zvyku tabulkovanie vyplnat preklikavanim na kona.. :sweat_smile: ale aspon ze skype mam povoleny :grinning: :grinning:
inak - cisty koniec :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee Siou tak secko naj naj, nech sa ti splni to po com tuzis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A pochvalte sa potom darcekmi, jasne? :wink:

Nellie tak to je fakt krute :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky konecne som doma :slight_smile:
vonku je tak hnusne zase zacina snezi tam hore ma asi nikto nepocul :( chcem uz leto
co porabate?
25. jan 2010 o 19:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ďakujem pekne :grinning: :dizzy_face: . Ja som už dostala pred týždňom tú "detskú" nike bundu :grinning: , dnes ešte kyticu a na moje želanie ten vip ff :grinning: Rada podporím kvalitný open source softvér :grinning: :grinning:

No a oslavovať ozajsky budeme asi o dva týždne, keď ja dosmolím väčšinu diplomovky a keď sa všetci konečne zhodneme na spoločnom voľnom termíne (bráško mal narodky dva týždne dozadu :grinning: ).
25. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no bude to veru veeeeelmi dlhy tyzden pre mna toto :sweat_smile:

siou - dobre darceky si mala :wink: ja som MM este nic nedala.. :sweat_smile:
teda zaplatila som mu kino :grinning: :grinning: :grinning: ale ked sme mali v plane ze vcera po kine nabehneme do Lauga a tam mu kupime nejake rifle a treba mu topanky zimne nove ale nechcelo sa nam :grinning:
a aj tak pojdeme do trencina kupovat obklad pod linku tak potom mu kupim.. :sunglasses:

a hlasim ze dlazba v kuchyni je hotova :grinning: a vypada super... :slight_smile: mam odtien ze hawai svetly... :grinning:
25. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, nemusíte chodiť na exotické dovolenky :grinning: a ako to vyzerá, nemáš foto?
25. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou vidis to ma nenapadlo :grinning: :grinning:

vypada to super je to taky teply ton neviem tu farbu ani popisat - ved buducu sobotu sa uz bude montovat linka tak potom odfotim :sunglasses:
a presne to dopadlo ako MM predpovedal - lebo v piatok sme vybrali jednu dlazbu, ale nemali tam skladnikov tak nam kazali dojst rano, ale uz v posteli som uvazovala ze nie som s tym vyberom nejak stotoznena :grinning: :grinning:
tak rano v sobotu som vybrala tento hawai a MM ze dobre som urobila lebo ten predtym sa ani jemu
nepacil... :grinning: ked ono to uplne inak vypadalo za denneho svetla, tam to ich svetlo v predjni nenormalne skreslovalo..
25. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ahoj
ako sa mavas?
25. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau lenoc, ved nellie nam tu celkom podrobne vsetko pise, takze aj vieme, jak sa ma :grinning: hadam najdlhsie prispevky a hned za nou siou :sunglasses: :grinning: :wink:
:dizzy_face:
25. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenoc, a ty sa ako mavas? :grinning: :grinning:

Nellie super, ze si si to nakoniec rozmyslela :slight_smile: hlavne ze sa vam obom paci..... A kokso klobuk dolu ze mm ta nechal vybrat dlazbu, ktora sa m nepacila..... Moj by to asi nedal :slight_smile:
25. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, nieeee, to nie je pravda. ja som zriedkavá a stručná :grinning: (nellie :wink: :grinning: ).
25. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a co dnes pijes? Dufam ze aj nieco s obsahom alkoholu :wink:
25. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, femi :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar... :sweat_smile: :sweat_smile:

vavi - no on je taky zlatusik, povie ze ja si mam vybrat - lebo ON potom musi pocuvat tie nareky keby sa mi to nepacilo :grinning: :grinning:

inak hej priznavam s rukou na srdci, som si vedoma ze niekedy som riadne upisana.. :sweat_smile:
ked to je uz raz taka deformacia - ja som totiz riadne ukecana a huba sa mi za cely den nezavre... :sweat_smile:
25. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, my dve keby sme sa stretli... tak sa asi prekrikujeme :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou tak si hrkni za glg valovičákovice :grinning: :grinning: (aj ja mam niekde v skrinke este nejake nedopite balenie, zeby si s tebou strngnem ked uz mas ti narodky? :sweat_smile: :grinning: )
25. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou to by bol dobry rozhovor.. kazda by si mlela svoje.. :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok