• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
osem hodín... nikto nás nevyháňa? :grinning: neverím :grinning:
26. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj ziadne spomalovace dnes :confused: :grinning:
26. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este mame minutku k dobru, nie?
26. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vypuklo vzdy o 20,05 ci ako?
26. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si zdriemla :sweat_smile:
Shaar bomba :slight_smile: , strasne prestrasne drzim palec na akcio B.Y.T....

A inak musim na Shaarkes bonznut, zas nakupila malej Vande a nechce ani evri odo mna !!
Dostane na zadoG :sweat_smile:
No nieje to od nej mile? :slight_smile: Dufam ze sa jej budem moct nejako revanzovat, v pondelok mame poradnu :dizzy_face:
26. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, MM robi vyprazane akoze rezne, ale nevyklepane. ako sa to vola? nuggets?
a zemiakovu kasu.
a veeeeelmi sa sarpal, ze on to bude robit, vyprazat (lebo ja take nezdrave nevarim, zo zasady), a nakoniec sa priznal, ze to robi prvykrat!!! :grinning: :grinning: :grinning: som skoro spadla od smiechu zo stolicky :grinning:
13 rokov bol vegetarianom a teraz, ked uz nejaky ten (2.) rocik papa aj masko (trosku), tak ma chcel ohurit, ako mi on spravi uzasne vyprazane veci, ako sme si dali nedavno v kike. ved kludne, ja vyprazat neviem (akoze) a ani nechcem.
no a to je jeho premiera... odvazny chlap, ze? :grinning:
26. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ to nejako fičí :confused: :grinning: :grinning:
vavi, no ty sa máš, Vanduška bude zásobená... :grinning:
26. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari :grinning: :grinning: :grinning:
ja teda nevyprážam (ako ty, zo zásady), alebo len tak raz za dva roky :grinning: A mäsko tiež veľmi nejem, teda už trochu viac. Mám z vás z každého niečo :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no bre ranko :grinning:
jeeej shaar je zlata teta.. :dizzy_face: :dizzy_face: to vies ako to nebude len tak to uz hlada vhodnu nevestu pre synatora.. :grinning: takze vavi to nebude len take nezistne z jej strany.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

shaar to je dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa schuti zasmiala... :grinning: :grinning: :grinning:
mnam ja by som bez vyprazancov umrela... :grinning:
Siou jak diplomka? Ide to?
Nellie tiez neviem neviem, ci v tom nebude nejaky hacik, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny ...ako mate?
26. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja padam do sprchy a zalahnut pred nejaky film :sunglasses:
tak ahojte zajtra navecer.... :sweat_smile:

:wink: :slight_smile: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú, nellie :grinning:

čau džou :wink:

vavi, ako z chlaptej deky, ale už ma tlačí čas, takže ako sa poznám, už to čoskoro zo mňa vypadne celé :grinning:
26. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyy
ale ked damske oblecenie pre novorodeniatky :grinning: je take uuuuuuzasneeeeeeee :dizzy_face: vavi, nestoji to za rec!
kebyze nesetrim, nakupim milion! idem odfotit moje dnesne ulovky :wink: vavi, a ked sa ti nepaci, tak povec rovno :grinning: chapem, ze mozes mat aj iny vkus ako ja... :wink: dufam, ze ked pojdes do toho sekaca, tak ma zavolas!!!
26. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daco som postrehla... ze shaarka robi akciu BYT... tak drzim palce :slight_smile: a teda ze spekuluje nad nevestou uz teraz :grinning:
26. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej shaari? a mne sa zase ovelaaaaaaaaaaaa viac pacia chlapcenske babetkovske veci... su take super frajerske :sunglasses:
26. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou a ty dnes netajbuješ? :grinning:
26. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeee co si sisi? sak by som zomrela... mam svalovku mensiu ako ked som zacinala ale este stale je :sweat_smile:
26. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako často chodíš? :slight_smile:
26. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial len raz do tyzdna :grinning: :grinning: zajtra je zase tak uvidim ako sa budem citit ci uz pojdem aj zajtra alebo az bud, tyzden potiahnem na 2x do tyzdna
26. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty budeš za chvíľu vymakaná... :grinning:
ja idem pomaly do sprchy, pekný večer :slight_smile:
26. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau dzou :slight_smile: hej hej, aj chlapcenske su super :wink: len dievcenskych je viac
26. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
geniaaaaaaaalne vyprazil ten moj muz!!! :grinning: a zlaty, povedal, ze ja som dobre rozmrazila masko a dobre ocistila zemiaky, a ze to preto bolo take dobre secko :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no siou ale najprv musim zhodit ten prebytocny tuk co sa na mna nalepil :confounded:
shaari.. tu je tak isto by som povedala... a maju straaaaaaaaaaaaaaaaasne kraaaaaaaaaaaaasne by si sa vyzila ti poviem :dizzy_face:
26. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaty shaari :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som sa prezrala. :angry:
dzou, ty mas na sebe nejaky tuk? asi len vtedy, ked sa chystas naliat olej do panvice!
26. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no by si sa divila ja som mala dakedy 55-56kg a po 2 rokoch nekotrolovatelneho zrania a ziadneho cvicenia... som sa stale vyhovarala ze pes je stena.... ze prerabame dom... mam teraz 67kg :angry: ale na ksichte to nevidno :grinning: a myslis ze preco mam taku fotku ze davam pusu :grinning: aby som vas okabatila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie na tvari mi to vazne nie je vidiet....
26. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou jasné, ale určite máš 1,75 min :grinning:
26. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, idem ja do gaucoch :grinning:
bru :dizzy_face:
26. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok