• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
flam myslis vysku? nieee mam 168cm :wink: ono to nie je nejake katastroficke ale ked sa kuknem na letne fotky z pred 2 rokoch tak mi je az do placu....
26. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak to si pri mne obor :grinning:
26. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? kolko merias?
26. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja ti ani ja som tiez takto nejako ako ty - pred otehotnenim 164/63.... Tiez to nieje karastrofa, ale ked som pozrela starsie fotky, len som si vzdychla :slight_smile: Noo ale terajsia vaha je original moje majstrovske dielo :grinning: Som sa rano postavila na vahu a ze 72!!!!!!!
26. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam tak ty si taky susnik :dizzy_face: ako nemyslim v zlom :wink:
vavi no saaaaak preto chcem zhodit ze cez tehu budem moct priberat :grinning:
26. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

no dievčatá, ten sprostý kôň mi ide zase pomaly :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak idem aj ja... pomaly spať.... :sunglasses:
26. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja som si praveze vravela ze uz nechudnem, aj tak idem byt tehotna, sak sa neoplati, do predtridsiatkovej formy sa dostanem po porode :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem kedy sa zadari... takze mne sa este oplati podla mna :wink:
26. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou - ja som si to hovorila 2 roky :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis strasne blbne ten kon :angry: :angry: :angry: a akurat mm siel na nocnu a mam este taku hodku cas pokecat a jasne ze blbne a nikoho tu tym padom nie je :angry: :angry: :angry: :angry: vrrrrrrrrrrrrrr
26. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftee :slight_smile:
26. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf pipi tebe ide kon? ja uz sa zberam spat lebo to ide horsie ako v lete na saniach :angry:
26. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide mi tak jak seckym :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobru nocku :sunglasses:
26. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaa. a teraz som objavila ze ak sa naloguje na ceskeho konika ukaze sa tam aj tato tema a ide dobre :grinning:
26. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze napriste ak bude blbnut kon tak sme vsetky na ceskom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potrvduzjem to tym ze som poslala3 prispevky behom par minut co na svk konovi mozmetlane nie je mozne :angry: to je diskriminacia ci co??? :angry:
26. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt mas pravdu,ty si ale sikovnaaa :grinning:
27. jan 2010 o 02:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:astonished: anča zíva.
dobre rano
27. jan 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari co buntosis? :slight_smile:
27. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som dobita ako ciganska hracka. ako sa hovori.
ale som poslusne v pozore, lebo sa dnes riesi zmluva a tak - cize nechcem byt vytiahnuta z postele a zo sna, samozrejme.
idem na ten 3D zavolat...

a ty co? jake plany dneska?
27. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule:slight_smile:

keby ste vedeli aku zimnicu som vcera chytila, som pol hodinu cakala na manzela pri afte bo sa zas zdrzal, a tak mi potom doslo zima, ked sme dosli domov, ze pod paplonom a dvoma dekami som sa zahriala az po hodinovom spanku...a to som sa este pri tom afte rozrevala ze mne je uz zima ze kde trci :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, a co si nevliezla pod horucu sprchu? to je najlepsie a najrychlejsie zahriatie, pokial nemas omrzliny :slight_smile:
hlavne ze uz je teplo.
ale do KE dosiel mraz, ako sa zda... :confused:
27. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nebola by som schopna sa vyzliect do naha a ist pod sprchu taka mi bola zima :confounded: lez to bolo koli tomu ze som sa nahanala aby som dosla nacas k aftu ako sme sa dohodli, spotila som sa a potom...dakujem pekne...

kedy ides na 3D ultrazvuk?
27. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len aby si si dodatocne nepolezala viac, ako sa slusi :unamused:
na 3D volam, este som sa nedovolala
27. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam ze nie, ze som sa vcera vylezala (teplotu som nemala) a dnes som uz v pohode, aj tych -11 co bolo rano som celkom zvladla :grinning:
27. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar moje plany zatial nic moc, musim zbehnut za mikulicou, kedze na socialke nejako stratili papier pre decembrovu PN, takze potrebuju novy a ja jsu bez penez :confounded: A uz ked budem na Rastislavke tak chcem skocit do predajne DRobcek - este som tam nemala tu cest, takze sa pojdem pozriet, a potom ze by do mesta? :wink:

A vytiahla som z mrazaku kuracie cecky, tak poobede sa mi snad podari nieco ukuchtit... A trebalo by aj trochen popratat a hlavne pozmyvat, ale neviem ci dnes budem mat cas :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: jaaaaaaj papere... rok 2010, im treba papiere nosit, lebo je PROBLEM mailom odoslat potvrdenie... a este su schopni to aj stratit :grinning: :grinning: to je na smiech cez slzy. :confounded:
27. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no comment .....
Len dufam ze si potom pohnu a nebudem na prachy cakat dalsi mesiac :rolling_eyes:

Anax no nezavidim ti, ja z duse neznasam ked mi je zima, fuj! Ale hlavne ze si ok, ze to nenechalo nasledky :slight_smile:
Idem do vane, umyt skuty, lebo uz su take mastne ze vyzeraju ako mokre :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok