• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
emily, ale vidim, ze sa usmievas. to je dobre :wink:
23. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej presne shaarka,bola ovulka?
23. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, neviem. vcera sme isli von az o polnoci, takze som rano nemerala :slight_smile: som aj premyslala, ze sa necham prekvapit a nebudem merat, ale som prilis zvedava, ci bola.
mozno ani nebola, nasla som na nete, ze aj to je mozne, ze ani pregnyl nezaberie.
23. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pipi...no co bola si u gynekologa?
23. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, palenie sice preslo (pri piskani), ale nie som vobec ok, tak sa stale cajickujem a sledujem a tak. ale nej dosla veeeeeeeelka chut na sex, tak sa nedalo odolat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, co porabas?
23. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaari...tak pekne cajikuj dalej...ja som musela cajikovat tyzden a az tak presli vsetky symptomy..a sex je fajn...aj ja by som mala chut... ale ja mam asi zas mykozu :confounded: :frowning2: :angry: :angry: a inac sa ucim shaari
23. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ucis, ach jaj. a co sa ucis?
ja ked som otvorila skripta, to bolo ako keby som si supla plnu hrst tabletiek na spanie :grinning: :grinning: :grinning:
myslis, ze po tyzdni to prejde? to mam este par dni :grinning:

viem, ze som uz otravna, ale co myslis, mala som ovu? existuje moznost, ze po pregnyle nebola, vsak? nasla som toho velmi malo, ale aj to je mozne... :angry:
23. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,no to je pravda ze nemusiii :confounded:
fly,bola bola,som tam dosla,ze som krvacala jak pri menstruacii,lebo potom jak sme pisali,som zacala viac krvacat..na druhy den som isla,on sa tam kukol,aa ze uplne ciste,ze ani stopa po zafarbeni,uplne ciste...kuknem vecer na gatky a tam vytok zafarbeny krvou...nem chapem...
aj teraz je ruzovy...
aaa ze mohla to byt aj predcasna ovulka..kukol ultrazvuk,ze mam tam troska volnej tekutiny...tak ja dufam ze tekutina nem krv..
23. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ach jaj, pipi, takze on nic nevidel? :unamused: :rolling_eyes: tak hadam to rychlo prejde :dizzy_face:

takze teraz mam robit stavky, ze ci bola ovu? tak kto je za?
ja zacinam mat pochybnosti - kvoli mocaku a kvoli hlienu, lebo v den pichnutia pregnylu zmizol. :cry:
23. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaa
prepacte, taka som zamerana teraz na seba, zahladena do seba :confounded:
23. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,nezavidim ti ucenie...
23. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ja stavkujem ze bola :grinning:
...a preco to nejdes zistit?ultrazvuk ukaze,ci praskol a ci je tam volna tekutina v brusku ...ne?
23. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, lebo kvoli tomu, aby som zistila, nemusim chodit na gyndu. staci ked zmeriam bazalku. :slight_smile: je len neviem, ci chcem vediet verdikt, totizto neviem, ci som pripravena na sklamanie :unamused:
23. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka je aj to mozne ze pregnyl nezabral...ale pochybujem...ja si myslim ze ovulka bola...pozri ak sa podarilo vypestovat v tebe folikul tak aj ovulu si mala :wink: musis verit ze bola :slight_smile: pipi a kt.si dc,lebo moze byt ze si mala predcasnu ovulku co znamena ze si mohla krvacat-folik tlacil na drobnu cievku co praskla a preto ta krv...a ruzovy vytok moze vyt od ovulky...z vlastnej skusenosti to viem...aj ja som 2dni mala ruzovy vytok...a gyn povedal ze to mam od ovulky...ze niektore zeny to tak maju :confused:
23. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka,tak to je blbost teda...ty nekces vediet verdikt?jake sklamanie ...konecne sa to mohlo udiat,aa ty ani nebudes vediet,ze ci zabral pregnyl?nooo,ja by som kcela vediet :wink:
23. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano shaari pekne meraj
23. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,dnes som 10 den,takze akoze som mohla mat na 8 den ovulku,mozno aj bola,ale nechapem,ked sme si pisala,bol to ten vytok z krvou,ale potom sa to spustilo jak slapsia mrska,tri slipove vlozky od krvi som vymenila za hodinu,a cele boli od cerstvej krvi...neviem ci to je normalne pri ovulke...gyndos rozpraval o spineni pri ovulke,nie o krvacani....neviem...
23. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale chcem aj nechcem. ale viem si predstavit, ze nasledujuce dva tyzdne len tak budem zit, nemerat ani nic a potom si spravim test alebo dostanem kramy.
ale asi fakt by som to nevydrzala :grinning:

ale od ovulky je spinenie, nie predsa krvacanie... hm. :unamused: jak dobre chlapom, ze take problmy nemaju. :slight_smile:

fly, a si mi nepovedala, - co sa ucis?
23. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim pratat :frowning2: nekce sa mi,ale... pustim si aspon pri tom anglictinu na cd-cku a budem sa pri tom ucit...
23. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,nevymislaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ked si zmeras,aa vyjde ti ze ovulka bola,aj potom budes cakat ci dojde mrska,alebo budes testovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihi, anglina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako ti to ide?
minule sme sa s kamoskou zamyslali, ze skoda, ze tie vety (otazky a odpovede) nie su zamerane na nieco, co urcite budes potrebovat - obchod, hotel, praca, telefonat... a tak. to je velka skoda.
na co mi je vediet, kedy bol zavrazdeny kennedy alebo aky je moj oblubeny spisovatel :grinning:
23. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,presne tak,ja si myslim ze to nebolo krvacanie z ovulky,to by bola teda nahoda,ze sme sa milovali a boleli ma steny posvy,potom sme sa kupali vo vyrivkach,a na druhy den krvacaniee...

shaarka a fly,inac menstruaciu som mala velmi slabu,najslabsiu do teraz,nemohlo to byt to,ze sa este trosku spustila?
23. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekne popoludnie prajem, idem vas docitat najskor :wink:
23. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, :grinning: :grinning: :grinning: ja som este len v druhom stage,ci jak sa to pise :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
..ale je pravda,ze zatial by som skoro nic nevyuzila do praxe :grinning: ...
vcera som aj ja uvazovala nad tym,ze oni sa pytaju a mi vzdy odpovedame celou vetou...pri tom v praxi celou vetou neodpovedam...pri tom otazky kladiem v praxi casto,ale tie na hodine nekladieme mi,takze na hodine sa sustredujem na to aby som spravne odpovedala,neuvedomujem si aky je slovosled pri otazke...takze otazky sa klast neucime..zatial...
23. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf anax :slight_smile:
23. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari-ošetrovatelsky model a jeho uplatnenie v praxi,pipi to by bolo skoro na ovulku-takze asi nie---neviem co to mohlo byt zahada... :fearful: jedine vysoka maternicna sliznica co sa odlupovala...alebo zapal nejaky...ale to by predsa videl na usg...fakt neviem
23. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak po piatej nedocitanej strane som to vzdala...dufam ze nejake dolezite veci som nepremeskala a niktora ste nehlasili tehotenstvo ci ine dolezite udalosti... :wink:
23. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, zatial nie :slight_smile: a ty? :grinning:

pipi, ma to vyhody a asi aj nevyhody. ale je to velmi dobra forma ucenia, zapamatania si. ostane ti to v hlave, spomenies si aj casom. a slovosled alebo zvraty, ci frazy, ti tiez ostanu zaryte do pamati.
a neboj, aj otazky vnimas, aj ked ich nevyslovujes. :wink:
23. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ja kdeze ja, vsetko okolo je zas tehotne len ja posobim ako odpudzovac...ale nejako mi to nevadi :grinning: :grinning:

boli ste daktorana filme milionar z chatrce? da sa to pozerat?
23. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok