• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
No pekny vecer ze prajem...ja som bola cvicit a tak som si rozcvicila creva (bola som na salse), ze som ledva dobehla domov :grinning: :grinning: :grinning: takze ani tu kapustovu vodu nepotrebujem.
Baby a este otazka, to vam ako na to prisli, ze si mate pichat tie injekcie???
27. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a domacu jusku som nemala uz asi milion rokov :dizzy_face: mnaaaaaaaaam
mm uz za chvilu ide tak sa vam budem naplno venovat :grinning:
27. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si predstavila, žeby som také podpazušie dnes vytasila na p. doktorku, ktorá mi robila sono. Chúďa... :grinning: :grinning: :grinning:
Taká bola zlatá, dobre som sa s ňou porozprávala. Milujem ľudí, ktorých ich robota baví a dávajú to aj najavo :dizzy_face:
27. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a na akom sone si bola? teda a preco?
27. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ahoj :grinning: ty chodíš na latino? to je pééknéé :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou na prsia (preventívka), ale teta robila poctivo, dlho a ešte aj podpazušie - tak ako má byť. :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj uz chnapem ze co malo podpazusie s tym spolocne :grinning:
27. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siouxie ahoj...nechodim na latino, chodim na dance aerobic a dnes zrovna dala mlada salsu...ale teda to moje vrtenie povrtelo crievka :slight_smile:
Mne ciciky sonovali len raz, ale to uz bolo davno...mala by som sa na to popytat veru.
27. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, mala, mala, každé dva roky treba...
no pekne, že dance érobik, to je niečo, čo ja nedokážem :grinning: ja som sa nikdy nedokázala chytiť, len som tam hopsala ako koza. Spravila som asi dva pokusy (na klasickom aerobiku) a pochopila som, že sa nedá :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja som na sono prsnikov nebola ani raz...hm kde je chyba?
..by asi zostala v miernom soku Siou keby si na nu vytasila rozcesane podpazusie :grinning:
..ja tiez musim vzdy vediet co so mnou robia a co tam vidia..nemam rada ak ma lekar neinformuje co sa ide diat, co vidi a pod.
27. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni :grinning: aj ja, som veľmi komunikatívna :grinning: :grinning: .

asi by si mala cez gyndoša(-ku) to sono vybaviť...
27. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, treba ist viac krat. Ja som si vzdy na klasickom aerobicu precvicila hlavne branicu, lebo mi bolo smiesne, ze tam skacem ako koza ja a idem uplne mimo. Ale zacala som cvicit step aerobic, tam som vydrzala a naucila sa a teraz to uz ide. Ale dnes to vrtenie ritou bolo zaujimave :grinning:
27. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubliii, presne! ja som tam vždy skolabovala od smiechu na zemi, otriasalo ma ešte v šatni a radšej som už na dané miesto nepáchla. Takže som mala dva pokusy na dvoch rôznych miestach :grinning:
27. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zabudla som dodať, že mňa to ani veľmi nebaví, okrem toho, že mi je smiešno (zo mňa). Ja som skôr plavec (myslím, že veľmi slušný), cyklista a ešte zopár športíkov. Ale nič vážne :grinning:
27. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ja aerobik zboznujeeeeeeeeeeeeem :grinning: a musim sa teda pochvalit ze som v nom aj dobra :grinning: mne to vzdy ide tak nejak samo na hudbu :dizzy_face:
a teda ani mne este nerobili sono prsnikov :unamused:
27. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no popytam sa na najblizsej prehliadke, alebo ked pojdem najblizsie domov, tak tam skocim
..Siou nevies odkedy sa odporuca preventivne sono prsnikov?
27. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pred otehu chodila 3 mesiace do posilky 3 krat do tyzdna po 2,5 hodiny,normalne som mala program :wink:
27. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, všetko som myslela v ženskom rode, len nejako už začínam nemyslieť :grinning:
džou, to je talent, ja som na takéto drevo. Aj keď s tancovaním nemám problém, ale extra nadanie určite nemám :frowning2: :grinning:
27. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som na cyklistiku...mam muza cyklistu amaterskeho, tak vlastne musim...a trosku ten aerobic. Inak nic...a este lyzovanie. Ale len obcasne :wink: Ale nemusim moc turistiku a ani kolektivne sporty, tie neovladam.
27. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola raz na sono,ma bolelo na lavo pri prsniku dlhy cas,nastastie sa nic nenaslo a zaroven aj prestalo boliet :dizzy_face:
27. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bulli,a tvoj drahy bol na spg?
27. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, myslím, že dnes to už nie je nejako vekovo ohraničené, viem, že mamografia je až od 40-ky. Sono sa podľa mňa po dvadsiatke už robí úplne bežne... Popýtaj sa.
Bubli, ani ja veľmi nemám rada kolektívne športy, aj keď kedysi som rada hrávala v škole volej, basketbal... Ale nie som veľmi kolektívny typ, skôr sama za seba :grinning:
27. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, bol...mal ho vraj nadpriemerny...ale dnes som sa dozvedela, ze aj tak moze byt problem, lebo jemu robili len zakladne vysetrenie...to take rychle. Tak neviem, radsej na to nechcem mysliet...ale tak kde uz to len moze byt chyba, ked aj ja som hyperzdrava? :unamused:
27. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda aj ja sa pridavam a kolektivne sporty tiez nemam rada :grinning: nikdy som v nich nevynikala a potom som nemala rada ked ostatny na mna kukali jak na drevo :sweat_smile:
ja zo sportu len posilka a areobic... obcas bycikel ale to vazne len obcas :sweat_smile: a inac jediny kolektivny sport ktory mam rada je slovenska hadzana :grinning:
27. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, aj mne to hneď napadlo, keď si písala o tej cyklistike :unamused:
A keby si ho vyslala na podrobnejšie vyšetrenie? Aj andrologické?
27. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, ja hádzanú nemôžem ani vidieť :grinning: Tie mužoženy... a je to teda dosť drsný šport :grinning:
27. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou to sa kde robi? A vie nas na to vyslat gyndos, aj ked mal taky dobry spermio?
Dzou...slovenska hadzana, to aj mne inak ide vynimocne...akurat som uz dlho nehrala :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a slovenská hádzaná je čo? :grinning:
27. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bubli, ja neviem ako dlho sa snazite, ale zdravemu paru pri normalnom snazeni otehotnenie moze trvat 6-10 mesiacov..no je to dost dlho,a le na dobre sa vyplati pockat :wink:
..ja tiez kolektivne sporty moc neoblubujem, ja som rada chodila behavat a rada plavam
27. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, kde mu robili ten prvý spg?
Mal by ho tam vyslať obvodný lekár. Proste mu treba povedať, že sa nedarí a chcete vyšetrenia...
27. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok