• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Siou to neovladas???
Hadzanie poharikov do seba :grinning:
27. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak pohariky s cimkolvek hadzat do seba :grinning: siou to take nevies :sweat_smile: :grinning:
27. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovládam iba v praktickej rovine, na úrovni názvoslovia ma to nejako minulo. Alebo sa neuložilo... :grinning:
27. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som inac slov. hadzanu uz dlho nehrala jedine ked tak s vinom obcas... ale tvrde uz nie ... potom je mi uz strasne zle ... no hold uz nam neni 20cet let :unamused:
27. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni my sa snazime skoro 2 roky :frowning2: takze uz necakame.
A chodime k specialnemu gyndosovi, ktory sa zaobera neplodnostou. A ten mu robil aj spermio...teraz ideme na IUI, tam budu asi tiez spermose vysetrovat opat, nie?
27. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ale ak nebudem tehu kym prinesu kamosky slivovicku 52 :dizzy_face: (co urcite nebudem ) tak si zahram asi :grinning: tej neviem odolat :grinning:
27. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou...slivovicku aj ja mozem... :slight_smile: ja vlastne nic ine ani nepijem, este mozno miesane drinky....
27. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, jasné, uvidí, koľko ich tam je :grinning: Len by bolo možno dobré zistiť, či sú aj v poriadku, nielen, či ich je veľa. t.j. pohyb, morfológia, ak sa nič nezistí genetika, imunológia...
27. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si dam ked tak whisky este ale tu v UK pravu a nie nejake smejdy.... taky jack danniels nie je na zahodenie :grinning: nooo a aspon nieco nam tehulky mozu zavidiet :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou skusim sa na take nieco spytat...toto som vobec neovladala...myslela som, ze staci, ze ich je vela a su pohyblive. Co im moze este byt?
27. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aha bubli, tak to ma mrzi..obcas sa take stava :frowning2:
..ale verim, ze vam to coskoro podari....
..ja moc tvrde nie, ale kedysi som Tequilu striebornu pila...ale max 3-4 pohariky za vecer..ja som skor vinkova
27. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni a vy sa ako dlho snazite?
no ale ani jacka som uz dlho nepila... ja len cervene :grinning:
27. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžu byť morfologicky deformované - nesprávny tvar a pod. ale to by videli a nepovedali by vám, že je nadpriemerný...
Ale rozhodne s tým treba niečo robiť, ak je akože všetko ok, nedarí sa tak dlho... Pri idiopatickej neplodnosti je veľmi často problém práve v imunologickej rekacii jedného, druhého alebo oboch partnerov na spermie.
Kvalitnú imunológiu vraj robia v Prahe a Brne, ale na druhej strane pri zistení problému odporúčajú stále iba prednison a anopyrin, takže nič moc...
Myslím, že je lepšie vedieť, v čom je problém ako byť v neistote.
27. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vino vobec, pivo tiez nie a whiskey mi nechuti...ja som vyberava :grinning:
27. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli... dobreeeeeeee a co teda pijes? no ja pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bak bak bak v ziadnom pripade fuuuuuuuuuj no este neviem ako by som vyjadrila moje pocity k pivu :grinning: proste fuj nikdy v zivote strasne to smrdi a neznasam ked ho mm pije potom aj on smrdi bleeeee
27. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja fotka má odseknutý polliter piva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ideme skusit IUI....uvidime, akosi tomu verim...rozmyslala som nad tym anopyrinom. Neviem, ci mam nasadit sama. Prakticky ma stve, ze okrem HP, spermia a laparo mi nic nerobili. Netvrdim, ze ma mali celu preskumat, ale ani ueroplazmy, chlamidie a podobne nemam za sebou. Chcela som aj postkoitalny test, ale ani k tomu sme sa nedostali.
27. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to mas pravdu Siou, ze je lespie vediet na com clovek je a potom sa to uz da nejako riesit
..ale zase existuje rozumna miera pocas, ktorej by sa malo pockat a nestresovat :wink: ale dva roky su celkom dost, ja by som tiez urcite riesila nejakeho odbornika..som celkom netrpezliva osobka :wink:
..dzou my sa 100% snazime len od novembra..cize momentalne 4 cyklus..co nie je nejak dlho
..ja whisky nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pinacolada nie je zla :dizzy_face:
27. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli a okrem toho, robili ti naozaj HP? Sledovanie hormónov počas celého cyklu?
Myslím, že polkou anopyrinu nepokazíš nič, ale poraď sa ešte s lekárom.
Vyskúšajte, uvidíte a keď nie, tak budete riešiť ďalej.
siou sa jasne kopec bab ho ma rado ale ja mam k nemu odpor od detsva :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvoli otcovi ale o je iny pribeh...
a co je to ten anopyrin a naco to je dobre?
Dzou...tvoj vztah k pivu je presne rovnaky ako moj...kopec ludi sa snazilo ma to naucit pit...ale bezvysledne. A vino? To ma tiez ucili a skoncila som pri ladovom :grinning: :grinning: :grinning:
Pijem tu slivovicu, hruskovicu a pod. :slight_smile:
Siou...ty vyzeras byt taka pivova :grinning: :grinning: :grinning:
džou, chápem...
Ja pivo pijem sem-tam v lete a trochu som dúfala, že aj po ňom priberiem :grinning: a prd.
27. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HP mi robili 3x, nezdala sa im LF, nedokazali pochopit, ze ovu mavam az 18 DC a neskor...folikometriu tiez niekolko krat...
Progesteron som mala pri HP az moc vysoky, vraj na rozdavanie. A laparo som mala tiez O.K.
Stale sa presviedcam, ze je to v mojej hlave...toto vsetko.
hej hej siou vyzera pivova :wink:
no vino pijem ale vacsinou len strik :slight_smile: ... a potom teda to co som uz spomenula :grinning:
a aj mna sa snazili naucit na pivo ale ja ani do ust to nemozem zobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne jak vrazi ten smrad do nosa tak koniec ... ani 100volov... a neznasam ked ma niekto pozna uz dlhsie pridem k nim a pyta sa ma ...das si pivo??? aj uz asi po miliontykrat,..... ja pivo nepijem :rolling_eyes: otravne to je :sweat_smile: :grinning:
Siou ty si na tom ako vlastne so snazenim???
A chces pribrat? Prid na 2 tyzdne ku mne...priberanie zarucene :grinning:
27. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, veď uvidíte ako to vypáli...

Idem chrnieť, čafte zajtra :grinning: dobrúúúú :slight_smile:
No...konci mi PC a nemam kabel, zajtra som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
bubli,no na to imunologicke by vas mohli poslat :wink: mna munologicky vysetriliv ke,zistii mi ze vytvaram protilatky proti spermiam..
bola si na,,prefuk vajecnikov,ci su priechodne?
bola si vysetrena hematologicky na zrazanlivost krvi?
iou hej ty vyzeras taka chudulilinka.... no som citala ze z piva ako takeho sa nepribera ale ze sposobi ze si hladna a tym padom jes viac a z toho sa priberie :wink:
27. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi zajtra ti napiseml, Jo? pipa mi to tu uz :slight_smile:
27. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok