• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
bubli, momentálne na voľnobehu, bez extra vyhliadok, s nič moc prognózou ale večným optimizmom na obidvoch stranách a vychechtanými ksichtami :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akurat som vas chcela pochvalit ze ake ste rozpisane dnes a dokonca nas ani nik nevyhana :grinning: asi videli ze som objavila ze cechunov nechaju tak :grinning:
27. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, ja som po akomkoľvek alkohole brutálne hladná. Ja ke idem niekam piť, musím aj jesť, aká som hladná :grinning:
papa :slight_smile:
27. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papaaaaaaaa....
27. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki bulbli,nema problema :sunglasses:
sioux,dobre sa vybuvaj :sunglasses:
27. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no asi sme tu uz len my dve... co nove?
27. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :grinning: ani neviem :sweat_smile: pockaj rozmyslam...jaaaaj sak mykoza :sunglasses: aa inac asi ani nist :wink: a ty?
27. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bru noc dievcata :slight_smile:
..Pipi, vy ste sa snazili 5 rokov? dobre si pamatam?
27. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem na nocnu :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no asi ani ja nic.... len som prisla na to ze uz mi asi riadne sibe :grinning: normalne mam otoceny PMS namiesto zravky som vobec nie hladna a to som dnes mala len obed o 12.30 a potom keksik a teraz som si az dala jogurt ze aspon daco lebo nemam na nic chut...... no ale to len dnes.. ale sa to nepodoba na mna a jasne ze ma napadlo ze to nemusi byt PMS takze mi uz sibe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj ak zajtra zmeriam a teplota bude dole hned my prestane sibat :grinning:
27. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely.... a co tak neskoro?ako sa mas?
27. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoj Nely..uz sem prilis casto nechodis...ako ide zivot?
..dzou, hlavne sa nestresuj, pockaj a uvidis..viem, ze sa mi dobre radi, ale to ti nepomoze
27. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hlavne ze vystihujem podstatu nazvu tejto temy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj dzou, len tak..
stareho som vyhnala do postele a mne sa spat nechce :grinning:
mam sa dobre vcelku, ked odmyslimpar skutocnosti :slight_smile:
ja viem slni sak ja len tak ze co mam nove :grinning:
a inac apropo... ake testy ty kupujes? ja vacsinou superdrug.. ale neviem ci su dobre a teraz mam tie z poundaka a tie uz vobec neviem ci su dobre....
27. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to je fajn, ale kazdy ma nieco :wink:
..mne sa zatial tiez nechce spat a manzo tu nieco studuje na nete..my chodievame spat zvycajne v rovnakom case
27. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no mne sa uz zacinaju zatvarat oci :rolling_eyes: a teda moj stary je na nocnej :grinning: ze celaaaaaaaaaaaa postel len pre mnaaaaaaaaa :dizzy_face:
27. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tak si uzi nocnu :grinning:

slniecko dobru mas pamat :wink:

dzou,ja som si 5 rokov kazdy mesiac hladala priznaky,tento rok uz ani nie..ani ziadne neboli,vseko nasvedcovalo mrche..
:wink:
27. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni nechodim, pretoze par krat som mala pocit ze tu jednoducho nemam co robit, ale obcas sa pozdravim a ked pride odozva tak sa rada zapojim :grinning:

dakujem pipi uzijem :slight_smile:)
27. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Pipi, klobuk dole, ze si to vydrzala pri zdravom rozume :wink:
..verim, ze si teraz tehotenstvo uzivas a pre baby chces vsetko nove a krasne..vsak bolo nenormalne vytuzene
..dzou, ja som nemala rada ked manzo chodil na nocne, ale dalo sa to prezit..nastastie uz teraz nechodi :dizzy_face: viem, ze ste radi, ze ma pracu a paci sa mu tam...to je najdolezitejsie :slight_smile:
27. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rada ked je na nocnej, jedine co mi vadi ze musim ist peso domov z vlaku v noci
27. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi... ja nehladam ono to vazne tak je :sweat_smile: ... ja viem ze mi neverite ale ja vazne cakam uz tu sprostu MS nech mam zase mesiac pokoj :grinning:
nely a co ma nove?pochval sa predchvilou sme tu rozoberali kto ma rad ake sporty a presli sme az na slov. hadzanu takze kto ma rad ake alkoholicke napoje :grinning:
27. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si zase zvykam posledne mal nocne ked sme este byvali v BA a to bolo 4 roky dozadu... a teda sa musim pirznat ze vcera sa mi aj blbo zaspavalo tak sama .... ale hlavne se sa tesim ze budem mat postel sama pre seba :grinning: so ja ale idiot :grinning:
27. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Nely a preco mas pocit, ze tu nepatris?
..ved sme tu aj snazilky, tehule..z kazdeho rozka troska :wink:
..ja som sa dnes napr. nevedela nainstalovat do temy o psikoch :grinning: ziadneho nevlastnim, ale mam ich velmi rada
..dzou to je v poriadku, ze mas nejake pocity a velmi ti prajem, aby boli Pozitivne :wink:
27. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mne sa tiez zaspavalo zle samej a ked manzo vliezol ku mne do postele tak to bolo super
27. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ku mne vlezie az v sobotu... lebo cez tyzden ked on pride rano ja som uz hore a chystam sa do prace.. ale dobre to maju vymyslene lebo nocnu zacinaju o 21.30 a potom v piatok koncia o 2.00 rano... takze to sa dovlece ku mne do postielky a super je ze pospi do 9-10 a ma celu sobotu v pohode nie len prespanu po nocnej :wink:
27. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to naozaj velmi dobre vymysleli..aspon si uzijete spolocny vikend :slight_smile:
..dzou, ides si rano robit testik?
27. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nove nemam nic..
a mam rada basketbal a stolny fotbal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

slni obcas mam taky pocit, ked pozdravim a holky zivo diskutuju a nikto sa ani neobzrie ze nejaka nelynka prisla..alebo ked su tu len ciste tehule e rozoberaju kto kolko vracal a kto co dneska kupil :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne to nevadi, vtedy sa naistalujem do inej temy :grinning:
27. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este uvidim slni.... a teda ty kupujes testy tu v UK? ci netestujes?
nelyyy ja som si ta vzdy vsimla :slight_smile:
27. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jasne, chapem Nely :wink:
..ja niekedy len citama prispievat sa mi velmi nechce..alebo nemam co..ked kecaju tehule, ale zase clovek sa niekedy dozvie zaujimave veci o tehotenstve
27. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok