• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no shaar - dakujem.. o tej modrine si mala mlčať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ja sa toho straašne bojím.... ja by som si to sama prvý krát teda nepichla ani za svet. ja sa obávam že to nakoniec prischne mmm. ja to nezlvadnem... :astonished: Si viem predstaviť to divadlo ked na to pride :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na dezinfekciu mi dala sestrička také jednorázova tampony. mam to v albume pofotene.. :astonished:
28. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:

bob a bobek si dnes pospali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

idem sa s vami naraňajkovať, ak vám to nevadí :grinning:
28. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

ja idem za chvíľu do KE... idem na ultrazvuk - morfo.... ale až do Šace :rolling_eyes: tak sa teším..... najmä v tomto počasí...

Držte palce :sweat_smile:
28. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, bud silna zena, nefnukaj tu... naozaj je to nic :wink: a co mas proti modrinkam? ved je to len krvicka v podkozi, co sa vsetrebe :wink:
kludne na prvykrat zavri oci a uvidis, ze to neboli. budes citit vpich, ale to su tak tenucke ihly, ze to boli menej ako trieska!!
no a nabuduce si to budes vediet pichnut ty. :wink:

siou, co tlacis? :grinning:
28. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau flam, a co az do sace? :confused:
tak len opatrne na tych cestach... ozaj, ty nemas bezpecnostny pas do auta pre tehotne?
28. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka my nemáme auto :grinning: ideme vlakom a potom električkou, autobusom... proste horor :rolling_eyes: :angry:

nooo do Šace, lebo Dankovčík mal voľno až v marci :unamused:
28. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ani ti nebudem hovoriť :grinning: oproti tvojím šiškám moje marhuľkové ovsené dukátiky (kurňa, ani hanbiaci sa ksicht tu nie je!)

Aj u vás tak šialene sype? A nebudem odhadzovať, a nebudem! :angry: :grinning:
28. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - dobre.. skusim.. :rolling_eyes:
28. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj u nas sype, len mam pocit, ze vodorovne, nie smerom na zem :grinning:
ovsene dukatiky? hm..... prave si robim hrianky s cesnakom. tie sisky boli len na zaplnenie zaludka, teraz budu prave ranajky :grinning: :wink:

flam, tak aspon porozpravas, ako to tam vyzera...
ozaj, ty sa kde chystas rodit?

monik a kedy mas pichat? este nie teraz?
28. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
siouxie aj u nas sialnee sype neboj, aj mna caka odhadzovanie ale mam pocite ze sa to vobec neoplati kedze zachvilku bude setko zafukane zase tou metelicou
drahy mal rano normalne problem vyliezt z dvora, ked siel do roboty, musel mackam piesok vziat aby podsypal kolesa bo popol bol naprd :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, dávaj si pozor, cestou...

Ja sa tiež chystám do civilzácie a tiež pôjdem dopravou, ale teda bez brucha...

u nás sype teda rovno na zem :grinning: a nechutne husto :unamused:
28. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika001 čítam že ideš na Frexiparine.Asi ti to nepomôže,ale neboj sa toho.Ak to vie niekto dobre pichať,tak to nieje ani cítiť.Ja som to pichala mame každý deň celý mesiac.
28. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar v starej nemocnici :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau nely, videla som, že sme sa včera minuli v nočnej :grinning:

ja tiež neznášam odhadzovať, keď vidím, že bude treba zase :angry: neefektívna práca ma nenapĺňa :grinning: :grinning:

ja som ešte s m. nevolala, že ako bolo ráno vtipne na našich cestách, ale chodí skoro, tak hádam ešte pokojne a iba sa musel hrať na odhŕňacie auto :grinning:
28. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simib, joooooooooooj, preco jej pises, ze jej to asi nepomoze? k liecbe sa nesmie pristupovat takto negativne :pensive:
28. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie.Myslím,že nepomôže že jej to píšem.....Tak som to myslela.Inak Shar ahoj.Ako mamina???
28. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akože že ju asi nepovzbudím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxi veru, to som tiez zvedava jak ten moj dosiel, ale celkom som sa bavila jak tu rano saskoval v tych zavejoch ale keby si odhrnul a posypal popolom tam by skorej vyliezol..no chlapi..

shari simib to myslela asi tak ze jej asi nepomoze ked jej niekto povie aby sa toho nebala nie ze jej liecba nepomoze :slight_smile:
autor
jaj uz som sa zlakla, ze co to :angry: :grinning:
ja v pohode, klasika :wink: jak inak, ze.
autor
no dobre, mi nedochadza, sory :grinning: tehotenska demencia, ved vieme :grinning:
28. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely presne tak.Som to ale pomotala. :frowning2:
Tak ako sa tu máte?Ja som tu už nebola asi sto rokov.
28. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simib, ale jak sa mas ty?
28. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja celkom dobre.Stále nemám prácu,takže som furt doma.Teraz som bola aj so Simi doma lebo mala šarlach.A zajtra odchádzame znovu lyžovať.Takže asi tak nejak.
28. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no... neznie to tak hrozne :wink: :grinning: len nepolamte nozky! :wink:
28. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze mna tu otravuje ta mala krpata, zavislaj jeden :grinning:
28. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nie.Neboj.Bože že už si 26tt....jak to letí.To je neskutočné.Keď sem prídem zas nabudúce tak tu už nikto nebude,lebo všetky budete v porodnici. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chce ist na net?
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simib :grinning: :grinning: :grinning: cas nezastavis :grinning:
28. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nie.Len to je až neuveritelné.Tak strašne to uteká.Na jednej strane dobre ale.Tak som rada,že sa tu máte fajn.A možno už nabudúce dojdem aj ja s tt...hehe
28. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok