• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax,ja urcite niesom :grinning:
fly,presne zahada,aaa na ultrazvuku mam nizku sliznicu,na 9,ty den 5 cm,nizka ze?

shaarka,jaasne ja akoze som strasne rada ze chodim prave do empire,aa fakt je neuveritelne ze sa to tak dobre zapametava,paci sa mi ze sa nemusime ucit doma...
len tie otazky ma trapia,lebo ked sa napr.manzela kcem pytat otazky,ktore tam kladu,neviem slovosled..ale aj to sa da riesit,otvorim si doma ucebnicu a naucim sa to sama :wink:
23. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboli, mame to dmoa. ale este sme to nepozerali
zeby teraz? idem spachat nejaku lakocinku a sup na filmik.
potom sa ozvem :slight_smile:

anax, tak co, ozval sa ti niekto na to opatrovanie deti?
23. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,ja som ten film vydela doma na notebooku ,mne sa velmi pacil,velmi :wink:
23. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,aj ten bol perfektny,sedem zivotov ,nejak tak by sa mal volat,saarka tak sa vola ze?
23. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,kukni ho :wink:
23. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, v originali Seven Pounds. uzasny. silny. som revala. booooze.
23. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,aj ja :grinning: ..ale ja som az dychat nevedela...
23. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee nikto sa neozval...ale to preto ze som ho dala len sem na bazar a nikde inde.. ale nejako nesilim

takze film stoji za kuknutie, tak asik nan pojdem:slight_smile:)))
23. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dufam ze sa to uz nebude opakovat...ja som asi pred rokom tiez mala krvacanie mimo cyklu a nevedel dr.ze preco...si myslel ze mam mimomat.tehu ale mylil sa...nic nezistil...a potom sa to uz neobjavilo..
23. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,mne sa pacil :wink:

aaa ten sedem zivotov si videla?..ten je este lepsi :wink:
23. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,ano?mne sa to stalo tiez raz pred 3mi rokmi pri milovani,sme sa domilovali a zacala som krvacat,tiez to pripisovali ovulke,ale co ja viem,tolko krvi,ja tomu neverim..vtedy hovorili,ze by to mohol byt polyp skryty...d vtedy bol pokoj,az teraz
23. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ani ten som nevidela, naposledy sme boli v kine na filme madagaskar dva, ak sa nemylim...u nas idu filmy s jemnym oneskorenim kedze je to miestne kino...nemame radi velke multikina...najviac sa ale tesim ked uz budu predstavenia na amfiteatri :dizzy_face:
23. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ale toto nebolo po milovani...ale po sexe sa mi tiez stalo ze som krvacala a to silno...ale uz asi 2roky dozadu
23. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dovarit obed a naobedovat sa a pridem..:slight_smile: dufam ze bude o com pisat bo k teme gyn. problemy nemam co pridat... :sunglasses:
23. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,aspon niesom sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

anax,to ti akoze mame zavidiet ze ti nemas gynek.problemy?ok,zavidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpi ked mam nerozpisujem sa o nich ale idem k dr. a riesim ich a liecim ich :wink: pride mi priliz osobne pisat o gyn. problemoch nanete..takze preto nemam co pridat :wink:
23. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,no to je jasne,ze sa problem ma riesit u lekara,ved ho aj riesime ked je,aj ho liecime...len ked doktor povie ze nic nevidi...a ty mas problem,tak je dobre poradit sa aj s inymi,pretoze si myslim,ze lekar nieje boh,aj on sa moze zmylit,aj on moze nieco priehladnut...a predsa nemozem navstivit piatich gynekologov...
mam jednu hrcku pod bradou uz niekolko rokov asi osem rokov,niekedy je vecsia a niekedy sa zmensi...pytala som sa na to viacerich lekarov a kazdy povedal nieco ine... :wink:
23. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale s hrckou ta maju poslat na rengen resp. ultrazvuk, aspon kazdy normalny doktor by to mal spravit, resp. odobrat vzorku :wink: ale zas neviem uz co mas za sebou, tak nebudem radit :wink:

mne jednoducho pride prliz intimne sa na nete (takomto v podstatne verejnom) bavit o gyn. problemoch...vsetko ostatne budis :wink:
23. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,v pohode chapem aj teba,mne je zas jedno,pretoze skoro kazda znas,ktora tu chodi,ma nejaky problem...

aa prave ze ma s toumalou hrckou nikto nikde neposlal..1.doki,zevraj je to nasledok toho,ze mam nieco so zubom,druhy ze je to cysta,treti doktor ze je to zvecsena uzlina,a nepamam co povedal stvrty,ale tiez nieco ine..ja uz na nu kaslem,nemozem riesit kazdu prkotinu :wink:
23. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, no, anonymita ide trosku bokom, ked si piseme o suskach, hliene a type krvi :grinning: ale zas - komu sa to chce citat? myslis, ze je uchyl, ktory ta prenasleduje a hlada kazdy jeden prispevok?

a okrem toho, kaslem na to. :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, inak aj moja segra ma este stale (!!!) hrcku na sanke. na kosti, co ti smeruje od ucha k brade, na lavej strane. seriozne ju citit aj vidiet.
ze zapalena slinna zlaza (bola na cisteni niekolkokrat), ze zuby... ale secko ok, nic nenasli, nevedia ani co to je. ober nerobili, to je pravda, ale nevyzera, ze by to bola hrcka ako taka, myslim utvar :angry: nerastie, neboli, len tam je. :grinning:
23. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, tak musis vyprovokovat nejaku inu temu tym, ze nieco sama zacnes a cakas, si sa baby chtia. ved vies. poznas to :grinning: :grinning: :grinning: mas nieco, s cim sa chces pochvalit, podelit, postazovat? :dizzy_face:
23. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nie nemam nic cim sa chcem pochvalit, podelit, postazovat...tak vas budem asik aj nadalej len citat...

no a anonymita na tomto serveri v mojom pripade uz vazne nehrozi avsak mam milion skusenosti a viem ktore temy tu radsej nikdy nebudem (niektore ani nemozem) rozoberat, a toto je jedna z nich :wink: takze tak...tak ak nejaka ina tema bude dojdem sa zapojit...
23. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, myslim, ze sme rovnako prezradene - aj ty aj ja :sweat_smile:
23. máj 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ved to...ja sa niekedy az cudujem ze mi este nik na ulici nespoznal a nevynadal :astonished: :sweat_smile: hlavne po takych dnoch ked som sa s niekym musela velmi usilovne dohadovat.. :pensive:
23. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaale prosim ta.
ved toto je LEN internet :wink: prave som sa nadzgala cesnakom :grinning:
23. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze cez obrazovku nejdu pachy, ja by som potom pachla po acetone, prave som si nalakovala nechty :grinning:
23. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaka farba?
23. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedefinovatelna? :confused: alebo taka ruzovo priesvitno nenapadna :grinning:
23. máj 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ako ste sa dnes mali snad ste si sobotu uzili :grinning:
23. máj 2009 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok