• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Riadok C2 mal byt pre Fly samozrejme :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi posluchnem ta a budem poctivo konovat :wink:
No so sladkym ti neporadim, lebo ja akurat tak strudel viem...jablcka nemas?
28. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave hej všetko ako má byť :slight_smile: akurát v hlavičke má cystu, ale vraj je mimo mozgu a vraj je to normálne, že okolo 25tt by mala vymiznúť, tak dúfam, že to bude ok :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, to s tou školou bolo pre mňa? lebo ja mám skúšik už tzri týdne hotové :grinning: :grinning:

A s lístkovým, keď chcem mať rýchlo hotovo, robím koláčiky (kapsičky) s domácim slivkovým lekvárom, posypané práškovým cukrom :wink: :wink:
flam, blahoželám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bubli nemaaam :frowning2:
Flam tak super, sa tesim :slight_smile: cloveku sa hned ulavi, vsak? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ani nie :sweat_smile: mňa tá cysta desí, aj keď mi tvrdil, že je to ok :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam jeeeeeeeee chlapcurik :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami, jedna kočka, ktorú trocha nepriamo poznám, rodila v decembri, tiež chlapčeka a mal cystu. Bola z toho na nervy, ale našla kopec informácií tu na koni, takže skús pohľadať. Ju to veľmi upokojilo, lebo lekári sa tvárili, že je to veľká rarita...
28. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zase ma nikto nevidi :unamused:
28. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je Nelynka? :slight_smile: Ja ta vidiiiiiiiiim...
28. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a ty si tu? ja som ta vazne nevidela ako sa mas? :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si? :confused:
ale neblázni, veď to je normálka... Ja som na hodinu vypadla po mojom príspevku, lebo bolo mŕtvo :grinning:
28. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj to preto ze si posledna na pred. strane.... som ta prehliadla... no konecne vy mate sneh a my sme dnes mali skoro jarne pocko kraaaaaaaaaaaaasne bolo :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, si šiši? snehu tu máme na... už až moc a dlho! :angry: :grinning:
28. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely mna tu tiez niekedy ignoruju...to si nevsimaj, aj ja ignorujem niekedy :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale nasnezil vam hned potom co sa u nas roztopil :grinning: inac uz daaaaaaaaaaavno sme si s mm vsimli ze vzdy s svk mame presne opacne pocasie ... ked je tu pekne a teplo tak na svk skaredo a zima a opacne :wink: uz to mame vyskusane tak dufam ze konecne toto leto budete mat na svk hnusne a skarede :grinning:
28. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trúbky, prestaňte. Dobre viete, že nejde niekedy v tej rýchlosti ustriehnuť všetko a každého :grinning: Ale tým nechcem povedať, že sa nemôže stať, že niekto niekoho nemôže odignorovať :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ďakujem :dizzy_face: už som si tu na koňovi našla tému o tejto cyste a u všetkých bábätiek sa ešte do pôrodu vstrebala, tak ako mi to tvrdil lekár :slight_smile: tak som kľudná :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezis dievcata to fakt nemyslite vazne s tym ci sa vas tu niekto vsima alebo nie......
Tak kua sak nie sme v materskej skole :angry: :angry: :angry:
Keby som sa ja mala ofucat zakazdym ked ma vsetky poctivo nepozdravite, tak som ofucana v kuse od zaciatku tejto temy :grinning:
Sak ja som si tu uz aj sama so sebou pisala, a co? :wink:

Kokso dzou to vazne ste uz mali teplo? Hnusne ti teraz zavidim :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiii vidiii

bubli hej pohodka :grinning:

dzou tolko snehuuuuuuu, ja cem leto uz :frowning2:

flam gratulujem k chlapcekovi :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ooo bolo tak krasne slniecko ako teplo ako teplo.... ale uz taka veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi slaba zavan jari tam bola ale ma sa zase ochladit na 1-2c :unamused:
Baby ale ved preto som tam dala tie smajle :grinning: :grinning: :grinning: mne to je jasne, ze nemoze kazdy reagovat na moj prispevok...hlavne, ked sa riesi nieco dolezitejsie! To bola moja podpora Nelynky
vavi sak sme tu niekedy ako v ms, tak co :grinning: :grinning: :grinning:

bubli dakujem za podporu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dzou to mate este dobre ze 1-2 C :slight_smile: pod sem, zmrznes :sweat_smile:
28. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami, no vidíš... :dizzy_face:

vavi, presne... A tiež nechápem, ke niekto napíše, že ide preč, lebo sa nevie zapojiť a podobne. Ja koľkokrát iba čítam a ani sa nezapájam, lebo fakt sa ma to netýka, ale je to úplne prirodzené... Ke sa bavia tehuľky napr. alebo keď sem príde niekto po dlhom čase, s kým sa nepoznám a pokecá si s ostatnými. Ani mi nenapadne to nejako komentovať :confused: :grinning: :grinning:
mne staci aj jar :wink: nely.... sa uz neviem dockaaaaaaaaaaat konecne aj clovek sa ma cim zaoberat.... vylety... zahrada ... grilovacky... :dizzy_face: a nie len doma furt cusat
ahojte...a mna ste si vsimli :wink:
..hlasim z ostrova celkom rteplo a tmu :grinning:
dzou presne..zahrada, grilovacky, jaaaaaaaj
28. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja poprovokujem, akurat skypujem s kamoskou, co zije v Egypte, ze maju 22 st. a dnes sa kupali vo vyhriatom bazene... :frowning2: aj ja sceeeeeeem
28. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slni..

aj ja cem vyhriaty bazeeeeen :pensive: :sunglasses:
28. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok