• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no mne akurat mm robi take obyc spiziky.... spekacka slaninka a cibulka :dizzy_face: mnamn aspon raz akoze vari on :grinning:
28. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mnaaaam Siou, ty mi vzdy narobis take chute xixi
..Vavi, to su tie sadlovniky...len mama tak ako aj tvoja svokra cesto robia zo sadla...si pochutis :wink:
..dzou, u nas dnes neprsalo, aj slnko bolo na chvilu vylezene a bolo celkom fajn, ale na Bublinkinu kamosku s 22 st. sa veru nechytame a vyhriaty bazen...hm, dala by som si povedat :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, ja to nedávam, lebo nemám rada, keď je to také suché a lesklé. ja som na vlhké koláče :grinning: a nepečiem ich až úplne do ružova.
Lekvár mi nikdy nevytečie, používam taký hustejší. Keď dobre zatlačíš okraje a potrieš studenou vodou, držia :grinning:
Nel jasne, dik za radu :wink:
siouxie mne nepridu suche, ked ich potriem, ale ja som tak naucena od mamky, vodu som nikdy nepouzivala..
co clovek to iny sposob a ina chut :grinning:
28. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..juj, neposles Vavi? ja vydrankam od mami ked prideme v aprili domov :grinning:
28. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aha, tak dík :grinning: (k tej škole... :grinning: :grinning: )
28. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, jasné, ja veľa vecí potieram, teda väčšinu. Ale špeciálne lístkové koláčiky ee. Niekde som to vyčítala a vyskúšala a prebrala :grinning:
28. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou - za malo :grinning: ale bol to kompliment :wink:
Slni no este furt sedim pred compom, ale uz dviham rit, idem sa pohrabat v mrazaku :sweat_smile:
28. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a čo dobré si papala? ja sa práve teraz napchaávam :sweat_smile:
28. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, vyprazane sampinony a varene zemiacky s mrkvou
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj to by mi bolo tazko z vyprazaneho vecer...ale mnaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vavi, len pomaly, aby si si neublizila :grinning:
..tak vidim, ze zase rozoberate jedlo...a idete mi robit chute..co Nely a Monika? xixi
28. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelubim hriby. ale tak zas by som si dala karfiool.. mnaaam.. ja tlacim bolonske špagety.....
:wink:
28. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko - to aby sme neboli same čo tlačíme do hlavičiek takto večer.. :sweat_smile:
28. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, my sme si spravili zapekané nivové rohlíky :grinning:
monik ja zase nemam rada spagetose a cestoviny moc :grinning: :grinning: :grinning:
ale rezance v polievke mi nevadia
..jeeeeezis baby..vsak vy ma zabijete :grinning: dala by som si z kazdeho po troske...no nechcela by som vidiet nasledky :grinning: :grinning: :grinning:
..ja zajtra spravim paradajkovu omacku so zem. kasou a maskom..a rano upeciem babovku, kedze idem na zdvorilostnu navstevu :wink: dnes som sa jej uspesne vyhla, sa mi nechcelo
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja uz som potrebovala bo som dako nestihala cely den nic papat :grinning:
28. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, čo tam máš svokru? :grinning:
28. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj zeny toto mi nerobtee !! :slight_smile:

Inak k tomu listkovemu cestu mam 2 dotazy: Ako dlho sa bude rozmrazovat v teplej vode? :slight_smile: Myslite ze velmi vadi ked je uz trochu po zaruke (asi 2 roky :grinning: - ale bolo v mrazaku :slight_smile: )
28. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aaale nie Siou :wink: ta by bola u nas, nemusela by som ju navstevovat xixi
..aale mam sa stretnut s manzelovho sefa manzelkou (dufam, ze som to napisala zrozumitelne :grinning: ), ona je fajn, len sa mi dnes nechcelo a potom sa pojdeme prejst s ich pesom...aj v pondelok sme boli asi tri hodky na plazi a peso sa vyblaznil :wink:
..btw ja mam v pohode svokru...len stale vola :grinning:
28. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

podľa toho v akej teplej, ale podľa mňa takú hodinu určite. a to druhé, nevadí. a šak uvidíš, ako to bude chutiť o tej polnoci, keď ich dokončíš... :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
2roky po zaruke, to je trosku vela aj na mrazak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a neviem ci je dobre ho rozmrazovat v teplej vode.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Vavi, si myslim, ze ked to bolo v mrazaku tak tomu nic nie je :grinning:
..ale ako dlho budes rozmrazovat tak to ti veru neporadim :wink:
28. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, tak pardon :grinning: a akého majú pesa? :grinning:
28. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaam to nivove by som si dalaa....

a vav_ 2 roky po záruke.. to napapaj užž..... :confounded:

nely - ja zas cestoviny aj s mm každý den kludne... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa na to mozem spokojne vyprdkat - lebo - moj drahy mi vybavil kakaovu rolaaaduuu - kamos mu volal ze ci nejdu na pivo, a teda som len zakricala ze ked ma cestou obchod nech kupi nieco fajne, a on mi teraz zazvonil a strcil taku piskotovu kakaovu roladu do rukyyy :grinning: som zachraanenaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, no toto! :grinning:
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..v poho Siou, ja sa na tom bavim :grinning:
..nejakeho polovnickeho, ale je stredneho vzrastu..neviem rasu..je straaasne mily a neposedny, stale pobehuje
..chudiatko, uz sa ho par majitelov preto zbavilo...mal tazke detstvo..teraz ma tri roky
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok