• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar, trošičku :grinning:

sa tu chichúňam, ale paralelne pozerám na čt2 skvelý dokument o Arnoštovi Lustigovi...ale ten veľmi humorný nie je :cry:
28. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou :grinning: tak obed boli tie sladke gebuziny, potom olovrant a potom vecera. no a teraz pomarance na travenie :grinning: :sweat_smile:
to meno mi inak nic nehovori, nebudem machrovat a googlit :grinning:

dzou, no zatial ano, ale kym nebude zapisane v rodnom liste, tak je este vselico mozne... nie? a preco sa pytas?
28. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to mas dobrých kamošov.. pošli aj sem :grinning:
28. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak ze uz v pase mas len jedno meno :wink:
28. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja trocha neskor ale bru noclku akrásne sničky...
28. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :confused: :grinning: Toľko filmov bolo podľa jeho kníh nakrútených! :grinning: a niekoľkokrát bol nominovaný na nobelovku. Spomína na terezín a osvienčim, aj tam sú s jeho synom. Dokument sa volá cynicky: všetky fotrove obľúbené koncentráky...
28. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja papat spekacicky a slaninecku :dizzy_face: a cesnakovu bagetku :dizzy_face:ale hned som sp5t :wink:
28. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka hneď to bude, len musím nájsť v maily :grinning:
28. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nestastna zemepan :frowning2:
Strudla je hnusna - teda ta piskota ok, ale vo vnutri je taky hnusny biely krem - a je ho vela, a chuti ako veto :pensive: teda mi to vobec nechuti a to listkove som vyhodila..... Ja nestastna zemepan :pensive: :pensive:

A pozeram hadzanu, fajny zapas - ME - chorvati dani.....
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádzaná :grinning: :grinning: :grinning:

vavi, vavi, si dopadla! :grinning: a hovorí sa: Ó, ja neštastna semepan :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne to meno nic nehovori Siou, hold nie kazdy sa venuje takejto tematike :wink:
28. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou preso mas pri slovku hadzana tie skeridla? Ha? Sak to je jaky super sport, ja som sa hadzala o parkety v telocvicni dobrych 10 rokov, dokonca ako dorastenky mame za sebou aj par uspechov :wink:
28. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ani ja sa nevenujem tejto tematike :wink:
Iba poznám niektoré knihy A. Lustiga, videla som ho párkrát v telke, je to zaujímavý človek.
Okrem toho, so stále silnejúcim rasizmom v našej spoločnosti (rómska "tématika" a pod.) mám pocit, že tieto témy by asi nemali upadnúť do zabudnutia...
28. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, škeridlá preto, lebo včera sa tu rozoberala "slovenská hádzaná" :grinning: :grinning: :grinning: mi dievčatá objasnili názvoslovie :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou achaa, takze sa ti tento nadcherny sport spaja s chlastackou, hej? :grinning: :grinning:

No ten ujo moze byt zaujimavy, ale tak nie kazdy ho automaticky musi poznat :wink: ja len ze si to napisala tak ako keby to malo byt nieco strasne, ze niekto ho neregistruje :sweat_smile: asi som vztahovacna :grinning:
A rasizmus je fakt hnusna vec, ale mam pocit ze tu je odjakziva a nikdy sa ho nezbavime... Zial aj ja posudzujem ludi podla rasy, aj ked nechtiac... Cigan pre mna bude "len" ciganom a nalozila by som malej Vandeš, kebyze mi domov dotrepe cernocha frajera :frowning2: viem, nieje to bohvieaky postoj, ale tak nebudem sa bit do prs ze by mi to obec nevadilo....
28. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa hanbim ze som taka neuvedomela :rolling_eyes:
dzou, fajnoty si si vybrala na vecer :grinning:
28. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je smutné :pensive:
28. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, nie, iba ja som mala pocit, že je to naozaj veľmi známy človek :rolling_eyes:
28. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa,5 stran musim docitat aby sm bola v obraze,sioux na ktorej strane si to zhrnula? :grinning: inac vsetky zdravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fasa no fasa.

no, siou, urcite to je velmi znamy clovek a MM ho isto pozna... ja mam ale ine prednosti :grinning: :sweat_smile:
28. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nemusíš, aj tak to bolo väčšinou o žrádle :wink: :grinning:
28. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, teba sa chcem opytat, kolkokrat za den vas hafan kaka?
28. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, je to rôzne, dosť to závisí od množstva mäsa a zeleniny (nedávam mu vždy rovnakú dávku, lebo to zase závisí od pohybu aký v ten deň má). Ale priemerne je to dvakrát. A veľmi často je to v priebehu jednej prechádzky a potom už nič.
28. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,urcite siouxin pes kaka menej ako ja :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, o to nepochybujem, lebo žerie určite menej ako ty :grinning:
28. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,myslis ze ,,papka,, menej ako ja :grinning:
28. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou si dala teraz pipimiske :sweat_smile: :sweat_smile:

Joj fajny zapas.....

Kua uz zas drazim debility :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze to tu bolo o jedle,ja som dopapinkala prave sosovicu s klobaskou pecenou,fajne bolo :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..clovek vas tu necha chvilku same a pisete ako cesky zandar :grinning:
..Siou, uz som zistila co je to za rasu...Springerspaniel, je prekrasny :dizzy_face:
..idem vas docitat
pipi :grinning: :grinning: ale máš pravdu, u nás je slovo papanica predzvesť žrania :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok