• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
mas umele nechty?
23. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau nat, ja som si neuzila velmi :grinning: teda uzila, ale aj prespala, trosku sa chytila s MM a zas sa ozval mocak (ved akoby nie) tak som uz z toho unavena a urologicky caj nemozem ani citit. ale je to moja chyba, lebo som sa mala vzdat sex. potesenia :unamused:
23. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to poznam ja tiez mavam problemy s mocakom a nie je to nic prijemne a ten caj :confounded: keby aspon vymysleli nejake prichute sak to je ako za trest
23. máj 2009 o 18:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umele? niiee, este to tak, mam svoje, akurat su chore, musim ich liecit, velmi sa mi stiepia a neviem dovod...tak sa ich snazim drzat pokope aspon lakom

moja sobota bola doobedu nakupna, poobede upratovacio variaca a nejaky cas uz ficim na tv a nete :grinning:
23. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze bylinkove caje sa sladit nesmu ale ked vam nechuti dajte si tam med a citron... :wink:
23. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na tuningovom zraze a co ma tam dost sokovalo boli mamicky s babetkami v tom smrade a hluku !!!

hej s medom je to celkom fajn ale potom caj ma nizsiu tu liecivu schopnost nooo neviem ci je to pravda len som to pocula
23. máj 2009 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som akykolvek caj s pricutou, cukru ci medu ci citronu nevypila...nechuti mi to, bylinkove milujem horuce ked ich mozem chlipat :grinning: a ovocne akurat prechladnute a hlavne z ovocnych nevyberam sacok..bylinkove mam najradsej sypane ale cerstve

shaar, chod si namiesto urologickeho caju narvat cerstvej zihlavy, pocitis rozdiel, a mozes si z nej spravit aj salat :wink:
23. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ja si skorej myslim ze ma schopnost vyssiu lebo aj medik a aj citronik je liecivy a zdravi :wink:
23. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som :slight_smile:
ze zihlavu? a to ako skade? :grinning: fuj.
nene, cajik je ok. ja nie som cajickarka, ale urologicky sa celkom da. nema nejaku vyraznu vonu, ci chut. taky neutralny je.
cicky ma bolia. nechapem :grinning: si nepamatam, kedy ma boleli naposledy a ci niekedy :grinning:

co ideme rozoberat? :grinning:
23. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my sme sa prave vratili z nr z baumaxu.
rano okolo 5.30 som sa zobudila na hroznu bolest laveho vajecnika a krize mi slo vyvalit.taka bolest,uz davno nebola.asi -urcite som poriadne prechladla :unamused: prasina ma boli jak divu svinu :unamused: zrela som ja do srotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari neviem,..skus navrhnut..

ja zase ziaden caj nevypijem bez medu a citronu...a zasadne nevyberam sacky ani z ovocneho a ani z cierneho, mam rada silne caje :wink:
23. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar sak pojdes nasklbat na luku, u vas nie su luky? :grinning:
23. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co je to luka? :grinning:
23. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze luka, to je take velke, nachadza sa to vacsinou mimo takych velkych sedych panelovych priestorov, a na luke je vacsinou vsetko zelene...zvycajne tam musis ist autom, busom sa tam nedostanes, pripadne na biku..ak mas stastie luku mas za domom, ako ja...teda uz nie, uz tam stoja nove bytovky :cry:
23. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pre menej nechapavych, luka je take velke zelene na ktorom sa mozu ale nemusia past kravicky :grinning:
23. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na luku v detstve chodili napr. aj traktorom, ked sme sli hrabat seno :grinning:
23. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tam chodili zasadne peso lebo na tie nase sa bolo tazko dostat :grinning:
23. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako super ze som priehladna :angry:
23. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar sla si hladat luku? :grinning:
23. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, faaaaakticky som si ta nevsimla!!!
ale teraz uz ano. a co je to prasina?
23. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prasina je hlava.
nevadi,co uz.
23. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no luku si nasla, gratulujem :grinning:

inak pri tejto prilezitosti ma napadlo, ako som bola dneska rano na nakup v nasom lokalnom obchodiku, kupovala som okrem ineho brokolicu, teta pri pokladni nevedela zaradit potravinu do kodu tak sa ma pyta, toto je co? ja nechapavo ze vsak brokolica :grinning: s pani co stala za mnou sme sa na seba len nechapavo s usmevom pozreli.. :grinning: :grinning:

no neviem ako by reagovla keby ze kupujem mango alebo avokado :grinning:

mimo ahoj, nie si priehladna len som bola zamerana na tu luuku:slight_smile:)
23. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nechytili si upal ak ta boli hlava? resp. pila si dost vody?
23. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie anax-to je prichadzajuca mz.
nel radsej zdrhla
23. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nemala som co dodat k tvojmu prispevku sory
23. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....ok
23. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka rada ze mne sa prichadzajuca menstruacia neprejavuje bolestami hlavy, ale na druhej strane brucho a prsia si to odskacu dostatocne, dva krat do mesiaca dokonca, kedze aj pri ovulke :confounded:
23. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som si narobila chut na tento kolacik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12975 milujem tvaroch, ale nemam doma :frowning2: a aj tak sladke by som nemala a manzel nesmie.. :pensive:
23. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok