• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dzou to je ze ta znecitliveju len od pasa dole a rezu ta takpovediac za ziva hihi ale potom vnimas vsetko a hned si mozes drobca do naruče vziat a o to som ja prisla :( ale hned ked mi ho doniesli sa maly prisal hladal este len mi ho ukazali hihi moj zlaty na to nikdy nezabudnem, na tu malu pusinku
30. jan 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi ani nechce verit ze to bol taky maly uzliček teraz sme uz velky frajeri hihi inac musim zase foto nejake urobit aby som mala aj z 8tt kazdy tt aby bol, ale akosi to nikdy nevystihnen
30. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi presne... ja co mam kamosky tak jednu poznam este od zakladky a druhu sice az z vysky ale sak aj to je uz dobrych 7rokov :grinning: ... a mi je smutno z toho ze viem ze tu si uz asi nikdy nikoho nenajdem tak aby mi sadli ako tieto 2 zienky moje :frowning2:
ja furt aj mm tvrdim ze keby sa dal cely ten dom a zivot co mame ako taky preniest na svk tak nevaham ani minutu hlavne kvoli tym kamoskam.... no inak sa to neda...
ja tak tajne dufam ze ked uz budem mamina ze si aspon nejaku maminu-kamosku niekde na ihrisku najdem no je to tazke na nas stale pozeraju ako na cudzinocov takze to mam ovela tazsie ako ked sa napr. na svk len prestahujes do ineho mesta :unamused:
30. jan 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..rozdiel medzi nimi je, ze sa to pichado ineho priestoru, inou ihlou a inej casti chrbtice
30. jan 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi neviem presne aky je rozdiel epidural/spinal, ale viem ze obe naestezy sa pichaju do chbta, epidural pri klasickom porode - znecitlivie ti dolna cast, ale asi nie az tak ako pri spinale, ktory sa pouziva pri cisarskom reze ked mamicka chce byt pri vedomi......
30. jan 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenuska,ved ja viem :sweat_smile: ved som sa smiala..tak posvrbieva,sem tam,ale je to len minutova zalezitost,no sak uvidim :wink: a hematologia secko ok????
30. jan 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj uz chnapem... no ja zatial nechcem epiduralku ... no uvidim ako sa rozhodnem neskor... tu v UK je zase ohladom porodu ovela viac moznosti ako na svk.... :wink:
30. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby ale vam neskutocne pribudaju tie tt... ja nestacim zyrat.... vy uz aj druhy krat tehu budete kym ja porodim :grinning:
30. jan 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi jej hej, ok, ostavam pri rovnakej davke injekcii, zelezo nemam ,ale lekarka povedala ze "co uz" :slight_smile: beriem lieky ale neajak nepomahaju :sweat_smile:

Dzou no na SVK je to tak, ze ak chces epidural, musis sa tak rozhodnut este pred porodom a podpisat u anesteziologa nejaky papier o pouceni... Ak toto nemas a v ramci porodnych bolesti sa zacnes domahat, tak mas smolu :confounded: Takze ja isto na to poucenie pojdem a v lepsom pripade mi ju nebude treba... Aj ked ako sa poznam, este sa to ani poriadne nezacne a ja uz budem vrestat kde je anesteziolog :grinning:
30. jan 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou uz som dlho nepocula ze chnapem hihi
30. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni ja to nejdem citat, pre istotu :grinning: :grinning:

Pipi pofotis vecicky, hej?

Dzou aale prestan, porodis v tesnom zavese za nami - a tym mam na mysli nas prvy porod :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi tusim aj tu to tak je s epidur. ze este pred sa musis rozhodnut.. no ja som myslela ze zmenim nazor mozno ked otehu... zatial som proti... ja bojim bojim takej injekcie... :sweat_smile: zatial si myslim ze prezijem radsej tie bolesti..... ci?
tini :grinning:
30. jan 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,novidis jaka si tu potrebnaa a ty kces ist spat?idem citat

vave,aha,idem si preverit,ci to dobre ovladas :slight_smile:

dzou,tak tak..ja som studovala na strednej v inom meste,takze kamarati sme uz len cez skipe..
manzel nieje slovak,takze priatelov z detstva ma daleko..kamoska naj sa prestahovala a ostatny,su znamy,kamarati na kecanie ale nie ozajstny priatelia..trapi ma to,ale neda sa s tym na silu nic robit..dufam,ze to pride samo :wink:
30. jan 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesny zaves? sak uz si 26tt :grinning: :grinning: :grinning: to je uz dost velky zaves..... az opona by som povedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dzou no ved uvidis ako na tom bude tvoja psychika v ramci rastuceho brucha :slight_smile:
dosiel mi chlop este som ho vyhnala s havou von hoci kosa hihi
30. jan 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no tie bolesti su dost velke..vsak Tini, ale ja som tiez este nie na 100% rozhodnuta pre epidural
..ink je to v pohode vavi ked si to precitas, je to pisane pre laikov nic hrozostrasne...horsie je to vidiet na zivo hehe
..teraz uz fakt night night..idem sa tulit :wink:
30. jan 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaek prosim ta Dzou, co je to 26 tyzdnov :grinning: cista tesnotka :sweat_smile:
30. jan 2010 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,tak super :wink:
jasne pofotim,ale zajtra dnes uz len lezat kcem,nejak ma naduva,nevies cesnak naduva???
30. jan 2010 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne pipi aj my uz len cez maily a inak sa vidime tak 2x do roka... raz ked ja pridem na svk a raz ma vzdy pridu kuknut a porobit lacne nakupy :grinning:
a tiez dufam, ze to pride samo... ono tiez je problem ze v mojej robote je asi 30 chlapov a az 4 zenske z toho jedna som ja a ostatne 3 su uz babky... takze vekovu priemer asi 55 :confounded: takze sa ani tak nestretavam s nejakymi mladymi babami :frowning2:
sak napisem este raz ...... ved preto mam vaaaaaaaaaaaaas :grinning: cmuk :grinning:
A kde je ten moj herec? Ved to je uz poljednej!
Slni tak prijemne tulenie :slight_smile:
vavi :grinning: :grinning: :grinning:
no ja tu sedim a sedim a cakam a cakam a maliari asi zaspali alebo co :angry:
30. jan 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj patko sa budi asi uz konečne na papanie

slni su ale kazdy ma iny prah bolesti a kazdy porod je iny, a sa utesujem ze druhy je lahsi hoci som nerodila normlane tak neviem či je to aj moj pripad ale sak prezijem este raz da sa to určite a ten pocit potom je parada a keby som nemala cisarak tak som fit hned
30. jan 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni night night :dizzy_face: mne pride moj herec okolo 2.15.... tiez patky koncia skor nocnu :sunglasses:
slniecko,tak dobruuu :sunglasses:

dzou,zabudla som ti vcera podakovat za pochvalu,takze dakujem :grinning:
a neboj,my sme otehotneli ked tinika bola priblizne v tom tt ako sme teraz my,takze ocakam uz konecne dalsiu tehu vlnu :wink:
tak bru nocku kocky odchadzam uz
30. jan 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj neni zaco :wink: pipi... ja sa nebojim..... ja viem ze mamina raz budem.... len to ze este neviem kedy :grinning: ... no ja to berem v poho som rada ze sme zacali skor ako mm chcel.... myslim snazit sa.... sak vzdy som tvrdila ze chcem mimi do 30-tky... tak mam este skoro 3 roky cas :slight_smile:
30. jan 2010 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru tini a dobru chut patkovi :wink:
30. jan 2010 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru tini :sunglasses:

vave asi isla volat drahemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok