• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
asi hej pipi :wink:
ale sme dnes potiahli :sweat_smile: ako keby nas zato platili :grinning:
30. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi cesnak? No to neviem teda... Fakt.... Idem aj ja uz asi sa ulozit, nech si to moje trdlo nemysli ze na neho cakam, ha :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Inak ja hoc aj som v rodnom meste, tak tiez nemam bohvieako vela takych fakt super kamosiek - tie co su fakt naj naj, tak uz hrozne dlho /este ZS/,potom par kamosiek, ktore som "dostala" v ramci draheho kamosov a ich poloviciek - s niektorymi sme si celkom sadli a par ludi z prace, ale to nemozem klasifikovat ako naozajstnych priatelov, skor dobrych znamych.... Hej aj z VS je tam par ludi, ale tak vela kamosiek je mimo KE, mimo Slovenska, takze to ostalo na komunikaciu v ramci skype a FB a icq, ale to uz pre mna nieje ono....

A uz zdrham, howk :slight_smile:
30. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac si sa nepochvalila co si papal dnes ..... ci som to prehliadla? :confused:
30. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru bru aj tebe vavi.... a to asi kazdy ma tak uz v tej tazkej dospelosti s kamoskami a kamosmi... kazdy je dakde rozlietany nikto nema na nikoho cas.... je to skoda...
30. jan 2010 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :grinning: ..zahranicnu,, kašu,,tak sa to vola,ale nema to nic spolocne so zemiakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokricka varila :dizzy_face: fajne vari
a ona tam dala dost cesnaku,ale kedze sa varil,tak ho nebolo citit,tak som si tak popucila este cerstvy..moze byt to naduvanie z toho?bo inac neviem z coho ineho...
a ty? :wink:

vave,tak baj baj a dobruu :sunglasses:
30. jan 2010 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,ja by som mala,chybaju mi spolocnee opekacky,vylety a podobne :sunglasses: jooj skoda,viem ze su taky ludia,len ,sak vies..
30. jan 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala ten kolozvar :sunglasses: ....
no nic asi ta uz necham samu na nocnej .... ma napadlo ze sak ja mam rano stretko na to vencenie pesov s kamoskou :grinning: tak musim ist bubat..
tak bru nocku prajem :slight_smile:
jaj a neviem ci z cesnaku moze naduvat :sweat_smile:
30. jan 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ste mi nepomohli :grinning: :grinning:
dobru aj tebe a seckym dobrym ludom :grinning:
30. jan 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko tak ste vydrzali teda :wink:
30. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:
Tini co nespis :grinning: :grinning: (to bol len teply podzub, verim ze by si si schrupla kebyze mozes)
30. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aj som sa chystala este ale dačo som robila a uz som sa prebrala ,tak som začala chystat veci ideme k nasim ale ocko si spomenul ze mame službu v umyvani schodov a dnes aj spoločne priestory tak siel upratat tak sme čakaali teraz ranajkuje hihi skor ze? a ideme k nasim potom
ja som na to upratovanie myslela včera ale dnes by som zabudla hihi
30. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes nevarime nic? :sweat_smile: Co mate na obed? Ja mam este od vcera cestoviny, takze dnes sa kuchyni zdaleka vyhybam :slight_smile:
30. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky...

prosim vas, nemate nekdo zkusenosti s cystou, která by produkovala hcg? zvysuje se pri cyste hcg? "tmavne" carka na testu? v nedeli jsem mela pozit. test, slabsi, ale vidtelnou carku, byla jsem u dr. ale videl jen obri cystu ( kterou jsem pred 14 dny na US nemela ) a vzala mi krev na hcg. zadnou bublinu v deloze nevidela... vysledek krve budu mit "az" v pondeli... :sweat_smile: ale carka na testu je stale silnejsi... jsem nervozni... :confounded: díky za reakce...

K.
30. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaczka urcite cysta nezvysuje hcg - mojej spoluziacky "cysta" sa vcera narodila a vola sa Oliver :grinning: jej gynekolog jej tvrdil takisto ze ma cystu :slight_smile: ak je test pozitivny tak si pravdepodobne tehotna a to co videla lekarka nieje cysta, ale zltkovy vak :wink:
30. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi: ale ona rikala, ze to je "velka cysta" a to by asi stejne neodpovidalo... :frowning2: ted bych mela byt cca 5. tyden, neni to brzo, aby na US neco videla? :sweat_smile:
30. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojte...vcera ste riadne potiahli :grinning:
..kaczka, v tomto ti veru neporadim..nemam skusenosti
30. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaczka zavisi aj od toho, aky ma doktor sonograf, ale v 5tt uz bezne vidno dutinku.... No tak si teda musis vybrat, ci uveris doktorovi, alebo testom :wink: Kedy budu vyslekdy z krvi?

Seerus slni, ako sme sa vyspinkali? Ja mam za sebou ocistnu kuru - dala som si ryzovu masku, umyla vlas, vydrhla rit s kefou a antincelulitidovym kremom a teraz si chcem nalakovat nechty na nohach - som zvedava ci este dociahnem :sweat_smile:
30. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ..krasne pocasie zasnezenee a vkuse pada :dizzy_face: na ranajky budem mat chlebiky vo vajicku,len sa mm nejak nechce robit,ale ja si pockam,slubil mi to :grinning:

kaczka,drzim ti palce aby tvoja ,,cysta,, mala o 8 mesiacov 3500g a 50 cm :wink:
30. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vyspinkana do ruzova :grinning: uz som stihla aj nakupit
..kedze mam chlapa cv praci, mala by som sa vykopat uvarit obedo-veceru..a tiez sa nejak vyfesakovat :sunglasses:
..Vavi, no ty budes krasavica na pohladanie :wink: kedy dosiel chlap alias herec domov?
30. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :sweat_smile: neriskuj,zapoj do toho aj svojho draheho,moj mi striha uz niekolko mesiacov nechty na nohach,ale neviem ako by dopadlo lakovanie :grinning:
30. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pipi, juj chlebik vo vajku je mnam, len ja potom neznasam vetrat /nejde nam digestor :grinning: /
Slni o poldruhej dosiel :rolling_eyes: ale v celkom slusnom stave, este sme pokecali, ze boli casine a prisiel domov s + 40timi eurami, tak asponze tak, dnes mu ich miniem v Kike :grinning:
Co ides varit?
30. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: :grinning: a co ides kupit v kike?
30. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi chcem kupit zaclonku do buducej detskej aj material na baldachyn, maju teraz dobru akciu na zaclonoviny....
Vcera som pisala ze Asko, ale som sa pomylila, to v Kike je ten vypredaj, a samozrejme potom skocime aj do Optimy na nakup a kolacik :sweat_smile:
30. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: Nechty som nejakym sposobom zvladla :sweat_smile:
30. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja idem robit paradajkovu omacku so zemiakovou kasou a kuracim maskom :slight_smile: uz dlho si robim na omacku chute
..tak to prisiel celkom slusne domov a 40 euracov potesi :grinning: ale asi viac teba xixi
..Pipi si si to pekne vybavila doma, ze strihanie nechtov xixi aj ta mm oslovuje milostiva pani :grinning:
30. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni jasnee, ta paradickova, juj tak nech sa podari :slight_smile:
30. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam...som na nu mlsna
..a kupila som cokoladovu zmrzku na vecer..mm ju miluje..a sebe nic..nemali nic dobre, ale kolacik by som is dala
30. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko :grinning: :grinning: takze mi urobil ranajky a zabudol ma tak oslovit :grinning:
vave,sikovnaa,ja sa bojim spucit babo :sweat_smile: moj mm ma aj pre istotu obuva :grinning: :grinning:

a zmrzlinu mi zakazal,aby ma hrdielko nahodou nebolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no ja si zatial robim vsetko sama, aj sa zohynam, ale uz to nieje ten komfort co byval :sweat_smile: :sweat_smile: a myslim ze cochvila to uz bude priam nemozne :wink:
30. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..no velmi mudro to mas doma zariadne, len co je pravda :wink:
..si absolvovala nejaky specialny kurz? xixi
30. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok