• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no tak si to uzite :slight_smile: ...a prajem same vysoke cisla :wink:

a inak ako?...zabral clostyl?....bola ovulka?
4. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak moj siel dobrovolne a ked som sa mu nukala ze mu pojdem pomoct ci to zvladne tak ma vysmial a za 5minut bol vonku hotovy :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem.
Zachrastí klíče,je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí:
"Ó Bože, udělej si se mnou co chceš jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence."
Na to se nebesa otevřou a ozve se:
"Dobře,bude to jak chceš, ale za tři roky tě povolám k sobě, utopíš se."
"Dobře, dobře, jen ať ho teď nenajde."
Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom sprchuje. Nechodí na koupaliště,vodě se zdaleka vyhýbá. Tři roky uběhnou. Uběhnou čtyři, pět let. Na svůjslib už zapomněla. Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa.
Na lodi je velká zábava, samé ženy,když vtom se začne loď potápět, žena si vzpomene na svůj slib. Poklekne, sepne ruce k nebesům a volá:
"Ó Bože, teď, teď mě chceš povolat k sobě? Podívej se,kolik nevinných žen zemře spolu se mnou."
Nebesa se opět otevřou a ozve se:
"Dva roky, dva roky mi trvalo, než jsem vás vy kurvy dostal na jednu loď!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tomu mojmu to islo rychlo....ale zo zaciatku sa okunal, ze nevie ci to zvladne....ale som mu vysvetlila, ze ak to sam nezvladne, je mozne ich odobrat aj inak.....elektrosokom....no a to bol hned ochotny skusit to aj sam......no ale ked prislo k samotnej veci, skusal, ci ma predsa len nezlomi :grinning:
4. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj je najradsej ked sa ho nedotykam tam dole, takze by to ani neprislo v uvahu mu "pomahat"
4. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som zvedava.
a poznate nejaky pripad, ked sa to nedalo kvoli stresu? napriklad. niezeby mi moj nieco naznacoval, on sa tvari ako kanec :grinning: ale sa pytam, ze co v takomto pripade. viete, filmy... filmy strasia :grinning:

hiva, clostyl nezabral. ale ked si kuknes moj graf, tak bol aj pekny hlien, aj vaja boleli, a nic. takze si myslim, ze stacil by pregnyl a ovulka by bola... skusim sa tej mojej opytat, ci by predsalen nemohla... pichnut. bez pregnylu nie je sanca. ved keby zabral pregnyl, tak nemusim ist ani na laparku, nie? :wink: aspon nie hned.
4. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari myslim ze sa to da potom urobit aj doma a do hodiny sa to odnesie do laborky.. :wink:
4. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim ze po 3dnovej bastinencii by problem byt nemal :grinning:
4. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestačím sa diviť.Môj mužík keď bol na SPG tak nedovolili ani cudziu pomoc a z domu už vôbec nie.Mal dosť obavy či to zvládne ale nakoniec to zvládol.
4. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to bolo davno, to bolo v L.A. :grinning:
4. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo bolo dávno?Nejak nechápačky. :grinning:
4. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
penicka :grinning: = pesnicka
4. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj...ono to pojde.....ja som mojmu povedala, nech nestresuje....ved ked to nepojde, prilozia mu elektrodu na vajka a pojde to jedna radost :grinning: :grinning: :grinning: ...to mu dostatocna inspiracia, aby to islo :wink: :wink: :wink:
4. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharry....tak dup do nej, nech da pregnyl.....a keby nahodou ze nie, tak trosku pockaj s duphastonom....mozno ovulka pride aj sama :wink:

inak neviete,ako sa sprava bazalna teplota pocas brania HAK??? ....mali by mi vychadzat anovulacne grafy pri HAK, nie?
4. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hiva,
evina0 to testovala, ano, mali by byt anovulacne.

a inak ovu nepojde, ked mam tie vajecniky take skornatene... preto laparka, aby mi ich mohli orezat. ale mozno s pregnylom by sa nejakemu folikulu podarilo prasknut... nie? ibaze Dr mi povedala, ze pregnyl nemoze. tak enviem, ako ju mam donutit... to je vedy okolo toho! normalne sa mi zda, ze maria moje snahy :grinning:
4. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, ja ze zacnem merat a ono ma to stale nechce prihlasit ani na ff ani na wunsch...takze meriam len sama pre seba hehe :grinning: :grinning:
potrebujem zistit ako velmi mam rozhadzany cyklus boha... :angry:
4. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, merias a neukazes nam graf? no teda! hadam sa ti podari prihlasit :wink:
4. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari neukazem, lebo ma to neprihlasi..stale ma to vyhadzuje a nevezme mi meno ani email..serem na to..budem si to pisat klasika do diara :grinning:
4. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...prave som sa okupkala :dizzy_face:

shaarka,ked pojdete na spg,neze bude mat manzel predtym dlhsiu abstinenciu ako 5 dniiii,ale urcite aj to vies,ja len pre istotu :wink:

nely,diiik,ja nemam doma kalendar :sweat_smile:
...aaa vidis ja som si to poplietla,som sa zlakla ze to moj muz mal 24 aprila meniny,uz som myslela ,ze,,ja,,som zabudla....ale to byvali mal vtedy meniny :grinning:
4. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale tie elektrody,mna nenapadlo ho tak vystrasit :grinning: ...moj spg znasa tazko.... :unamused:
4. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby.Čo vlastne môže spôsobiť dlhšia abstinencia na SPG???Morfológiu alebo čo?
4. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib,podla mna zhorsuje celkovo spg...na toto som sa dokiho nepytala :wink:
4. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spermie su lenivejsie, malo pohybu a je tam vela mrtvych..simib
4. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo my sme abstinovali dlhšie.Cca 10dní a mal normu,akurát morfológia 65%
4. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib, 10dni je este vpohode..si myslim..
moj ked siel na spermiogram mal abstinenciu raz 3mesiace a rok na to a abstienenciu 1den..a to iste :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hej.Aj tak mal dobrý,takže sme neriešili.Aj množstvo aj pohyblivosť mal všetkú aj dopredu aj do strán.No zo všetkého niečo. :grinning:
4. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj ho dobry nemal, mal ich malo a mal ich lenive..tak ci tak :grinning:
4. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok