• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no to som zazila pred vcerom,ze som skusala na co mam chut a tak to dopadlo ako to dopadlio,ved viete,banan slahacka tuniak a kyseliny :sunglasses: ale dnes mi je fajn,neriskujem nic slane ani sladkee :wink:
31. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, a nie si ty smadna? :grinning:

ja uz tlacim tuniaka.
Pipi fiiiha, tak holubky z kyslej som este asi nejedla, ale musi to byt finom :slight_smile:
vavi,neskutocne,normalne nechapem jak mi to chutilo :grinning: dufam ze mi z toho nepride zle,sa tak hovori ked z chuti nieco zjes :zipper_mouth:
vave,ze smadnaa :grinning: :grinning: no?
31. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar,tuniak je mnam :slight_smile: potom si daj banan atd.. :grinning:
..a taku pomazanku poznate ze drveny tuniak,paradajka,paprika,cibula,vajicko a mana-natierka a kusok korenia :wink:
31. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Pipi a tie holubky nie su nahodou polske jedlo?
..zeby predsa len smad prezleceny za hlad ako napisala Shaarka :grinning:
31. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ja milujem tuniaka so zeleninou v paradajkovej stave, znacka Giana, ci co. je tam hrasok a koliesko cibule a kusy tuniaka a ja si na to nadzabem kecup a len tak zjem aj dve kozervy :sweat_smile:
autor
slni, som precitala najprv nie smad, ale smrad :grinning: smrad za hlad :grinning:
ahojte... :wink:

shaar aj ja zboznujem tuniakove salaty zn. Giana... :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam najradsej v zelenej plechovici kde su aj tie mini kukuričky..vlastne vsetky mam rada od nich... :sunglasses: :sunglasses:
joj, sem len človek nakukne a uz som hladna.. :sweat_smile:
31. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,neviem ale asi nie -N fuj polske jedlo,raz som tam bola vystupovat,spievat koledy :grinning: ..chlapi hovorili ze sme vadnee,tak som bola chvilu nazlostenaa :grinning: :grinning: a to jedlo,no bleeeee :zipper_mouth:
31. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :grinning: :grinning: :grinning:
..ja mam zase rada pomazanku, tuniak vo vlastnej stave, trosku masla, roztieratelny syr, cibulka na jemno posekana, horcica, sol a korenie...mnaaaaaaaaaaaaaaaam
31. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, Nellie :slight_smile:
už si sama?
31. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sioux kde si do teraz bola?
31. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Siou... hej som sama uz od vcera.. :unamused: a az do stredy... :frowning2:
pred hodinou uz aj segra odisla spät do BA, tak som uz len ja sama doma s chorou mamušou... ma nejaku chripku tak lezi uz od piatku...

napchavam sa prave lidlackym jablkovym zavinom.. :grinning:
31. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, stále tu... o 16.31 som všetky slušne pozdravila. A na ďalšej strane jedným, nie práve krátkym príspevkom prispela :slight_smile:
31. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell, tak dlho? :frowning2: Ale ve aj išiel na poriadne ďlaekú cestu, tak čo sa čudujem...
A staráš sa pekne o maminku? :grinning:
31. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..juuuj Nellie, dala by som si...tu ho sviniari v Lidli nemaju, ale tam kde sme byvali predtym mali...vyborny je aj tvarohovy
31. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni hej aj tvarohovy je uzasny.. len ten padol za obet hned ked sme ho kupili.. :grinning:

siou veru na dlho.. nenavidim ked ide do Aglicka.. :confounded: ale nastastie si s nim siel urobit vylet aj jeho kamos, tak aspon ma s kym kecat a nie je sam tak dlho :slight_smile:
ibaze s mojim vajkom ktore zajtra praskne nebude mat aka spermia pokecat :grinning: :grinning: :grinning:

baby - toto uz je fakt des, my sme sa uz 3 mesiace nestrafili :grinning: :grinning:
ale momentalne mi to ani nejak extra nevadi... asi si odstranim snz z pasu lebo ma to tam rozculuje :grinning:
31. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, akoby som seba počula :grinning: (posledná veta). Ja som to už aj dávnejšie spravila. Okrem toho neznášam to slovo, lebo je nezmyselné :grinning:
31. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa napila, ale nepomohlo :grinning: :grinning: :grinning:
Siou jak DP? Vypotili sme nieco? :slight_smile:
31. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou presne tak... :grinning: :grinning:

vavi - na mna to neucinkuje.. :grinning: :grinning: moj hlad nie a nie sa prezliect za smäd.. :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím, stále mi ale nejako pribúdajú zdroje. Ale v pohode... :slight_smile:
31. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie a kam do UK siel?
31. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni spominal Birmingham (neviem ci sa to tak pise) a Liverpool a ostatne som si nezapametala :grinning:

pipi tak to ma byt :wink: :grinning: a uz aj mne je super, natlacila som do seba zvysok zavinu (lebo ved do zajtra by to uz bolo hnusne :grinning: :grinning: ) a zapijam ho horucim jahodovym čajikom :dizzy_face:
31. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to prejde krizom UK..celkom pekny vylet
..asi je to narocne ho mat takto stale na cestach :confounded:
31. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni to teda je... :unamused: teraz zacal mavat nejak casto jazdy do anglicka.. minuly rok jazdieval vacsinou iba nemecko a to mal tak max na 3 dni...
ale uz poctivo hlada nieco ine tak verim, ze mu to vyjde - daco sa mu rysuje.. :slight_smile:

rozmyslam co idem robit.. uz som si nechty opilila mala by som ich ist nalakovat ale to zas bude mother hukat ze "co tu smradim na noc" .. :grinning:
31. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel :grinning:
a držím palce, nech mu to vyjde! :dizzy_face:
31. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to drzim prsty, to je velmi narocne takto cestovat...aj ja by som chcela mat mm doma
31. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pipimiska mala bianca harmony zatial bojuje, narodila sa 22tt+3d, mala 500g, a davali jej aj velke sance
museli ju ozivovat, ale zabojovala
zatial boli len dobre spravy, tak snad budu pokracovat
31. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok