• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
aha, asi vsetci odhadzuju :rolling_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko :slight_smile:
tak som po poradni, hlasim Vanda vazi 933 g, uz je dolu hlavkou a teta doktorka bola velmi spokojna, vraj mam v brusku krasne babo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Aaaa zdravim pracujucu triedu :grinning: :grinning:

Prave som spucila mnamky tresku :wink:
1. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SA netvarte ze tolko makate.... :rolling_eyes:
1. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcem sa opýtať, kedy vám prišla prvá PN? Lebo ja nemám za január ešte ani korunu... viem, že im to trvá, ale tak :angry: A ako je to potom s ďalšími mesiacmi? Treba každý mesiac niečo hlásiť alebo jednoducho, kým nebude doručené ukončenie PN, tak PN trvá a oni platia? Netuším, lebo v živote som nebola na PN dlhšie ako mesiac :sweat_smile:
1. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam ja vzdy ku koncu mesiaca nesiem papier od gyneoklogicky......
A Za januar dostanes peniazky az vo februari, je to ako s vyplatou.... Aj tu dostanes az cca 12teho , v dalsom mesiaci.... Ak si mala na mysli este peniazky za december, tak by si ich uz mala mat... V kazdom pripade si tam zavolaj, alebo nech to preveri vasa personalistka v praci´.....
1. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja som ešte nepracovala, ale mám za sebou prechádzku v snehu za krásneho slnečného počasia a s 1 stupňom Celsia. A pred sebou šošovicovú polievku a rizotko. :grinning: :grinning:

a aby som nebola až taká prudko optimistická, ešte aj kopec roboty, knižnicu... :grinning:
1. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave za december nie, ja som na PN od 1. januára. Takže peniaze dostanem za január až vo februári. A 26.2. keď idem do poradne by mi mala dať gynekologička papier, ten dám na sociálku a v marci dostanem zase peniaze za február... áno?
1. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...som uz zufala...holky neviete poradit alebo nemate podobnu skusenost?snazime sa s priatelom o babo uz vyse roka a staaale nic:(...doktor mi predpisal duphaston uzivam ho prvy cyklus...a mam bolesti vajecnikov....nahovaram si ze sa nieco deje...za 6 dni by mala prist mrcha...tak som zvedava...idem na ssledovanie hormonalneho profilu...kocky ktora mate podobny osud ozvite sa :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte kocky, tak niektore ste si v inej teme prictali, ze dnes dorazila mrska takze napriek grafom to nevyslo

ja len dufam, ze niekedy v buducnosti si tie nase deti az ich budeme vsetky mat,budu vazit ako tazko boli vydobite a vyrobene :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, môj názor k poslednej vete poznáš :grinning: :grinning: :grinning:

makovička a priateľ je v poriadku? Zisťovali ste už aj u neho niečo?
1. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

anax - skoda :pensive: ale neboj, ved raz sa urcite dockame.. :wink:

ja dnes makam jak besna, este som aj "zastupička" za kolegu :grinning: takze roboty vyse hlavy.. ale aspon mi to super rychlo ide.. :sunglasses:
takze na vychode riadna kalamita... my mame dnes krasne slnecno.. rano bolo -10 som to podcenila a dala cizmy s tenko podrazkou a skoro mi omrzli čupajzky.. :grinning: :grinning: som si ich hned po prichode do kanclu vylozila na radiator.. :grinning: :grinning:

vavi - Vanda je uz riadna herecka... :dizzy_face: :dizzy_face: ved uz vazi skoro ako vrecko muky.. :grinning:
1. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makovicka s podobnym osudom ako mas ty je nas tu veru hodne... :sweat_smile:

siou nazdrarek zdarek... :grinning: :grinning: :grinning: (mam prudko vyzivny obed - dzemovu šišku mačanu v čokolade... :grinning: )
1. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, nellie zastupička...? :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou mne sa ten vyraz strasne pači.. :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, len som ho doteraz nepoznala :grinning: :grinning:

a tú šišu máš aspoň domácu? :rolling_eyes: :grinning: no ale šak dobrú chuť :slight_smile: :grinning:
1. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell ved hej dockame, ale dnes mam narok (aj podla sio) na depkovanie tak depkujem... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, kecáš :grinning: sa tu vyškieraš :grinning:
ale nárok máš, to je pravda. len si myslím, že ty si hneď v hlavičke premyslíš, čo a ako ďalej a depka ostane zabudnutá :wink: :grinning:
1. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon hodinku som si dopriala depkovania:slight_smile:)) ked ja neviem dlhsie depkovat :confounded: :grinning: ale v pase si necham, aj dlhsie :grinning:
1. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechaj, nech to nevyzerá blbo :wink: :grinning:
Ani ja to nedokážem, okamžite hľadám riešenia, plány a niečo pozitívne na celej situácii. Asi je to pud sebazáchovy, či čo... Ale mám to tak vo všetkom, len to veľa ľudí nechápe :grinning:
1. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bachla som si jeden ibalgin 600, bo tieto menstru krce ma vzdy stihnu v robote a to je o drzku :pensive:

dnes som dostala uz druhu ip s odporucanim na fotografa dakde pri galante, neviem ci nevedia tie nove nevesty na msv citat alebo co ale sak po takoooom case este dozvuky admin krokov..no cudne :grinning: :grinning:

viete co som vcera vecer robila?
1. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo? :grinning:
1. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som cakala ktora bude najzvedavsia :grinning:

no toto :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22938&user=18400
1. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaaax, to bolo zákerné! :grinning: :grinning:
slni, kde si, kukaj, čím naša orávka provokuje! :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ale šikulka! ako dlho to trvá?
1. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio:slight_smile:)

kolko to trva? no to co som vcera robila, tak cca 2 hodiny
1. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to akoze ty vyrabas?? jaaaaaaaj sice oravačka.. :grinning: :grinning: :grinning:
pre mna to teda vzacne vôbec nie je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio orávka znei super, :slight_smile:)) oravka je vlak, co chodi z kralovian do trstenej a spat :grinning: :grinning: :grinning:

nell akoze hej, ked je syr a chut:slight_smile:)) by som sa ti cudovala keby to tebe bolo vzacne, tak ako ani mne nie su vzacne :wink:
1. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosť, ale myslela som si, že aj viac. Ten syr kupuješ aký? Kravskú hrudku? Ten ja zbožňujem aj v originálnom stave, neviem, či by sa korbáčikov dožil :grinning:
Ty brďo, ale to by som si ich mohla spraviť slané podľa seba a nie tie často presolené a tuhé hnusoby z obchodu...
1. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak tak ja uz som podobnych prkotin prejedena... :grinning: :grinning: :grinning:
ale drahemu ich kupujem alebo ked mame oslavu im to je vzdy vzacne doma... :sunglasses:

inak najsamlepsie ake som jedla boli prave od oravakov - od nich sme si kupovali ked ku nam chodievali na hrudku.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kravska hrudka je super vyprazana.. to tak napuchne ten syr a je to jedna basen... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vidite, som pri zdroji a 100 rokov som to nekupovala... :sweat_smile:
1. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok