• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Vavi, tak mne sa Miriam skôr páči ako Miroslava. Mirka - to moc ee (Mira je teda tvrdé, ale zase niekde v literatére som sa stretla s Myra a to sa mi páčilo).
Mirka je také... namäknuté, neviem to inak nazvať (ale to už sú také moje haluze) :grinning:
Ale Vava je super, škoda, že to nie je "normálne" meno.
A ešte viac mi je divná mužská verzia Miro, Mirko - divné :unamused: :grinning:
1. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tou prezyvkou... ja ked som sa spoznala s mm..tak ten si myslel ze Joja je moja prezuvka ze ja sa volam nejak uplne inak :grinning: :grinning: :grinning: az potom som mu musela vysvetlit ze to je moje meno :grinning:
1. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jasne ze prezyvka a nie prezuvka :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou inak moj herec sa tak narodil, ako ty - treti chlop v poradi, a to chceli uz dievcatko, reku ze po svokre, Ludmilku... Tak chudak dostal take meno, na ake sa narodil, kedze pre chlapca nemali ziadne.... Radsej sa ani nepytajte kedy ma narodeniny a meniny :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
typujem... na vianoce?alebo na jozefa? :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čakáme, vavi :grinning:
jemine baby to co mate take žerave prsty???? som si len skočila škutiny umyt a vy tu popiseteeeee :sweat_smile:

siou som to nepochopila :sweat_smile:

dzousephine ahoj... :grinning: :grinning: mne vzdy pripomenies serial Dawsnov svet tam bola baba Joey - Josephine Potter :sunglasses:
Siou no ved jasne, nie som mojim menom nadsena, ale tak co uz :sweat_smile:
1. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zachvat smiechu som tu dostala, ze vlozka a ekzemova koza :grinning: :grinning: :grinning:
akoze verim, ze to muselo byt traumatizujuce, ale uuuuuzasne vtipne a super fantazia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak vave sa vobec nehodi mirka :angry: vanda by bolo lepsie. ale to uz je tiez obsadene :grinning: ze.
1. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak pockaj vavus ako o par rokov tu bude pisat vanda... boze ty nasi my ale dali meno :confounded: :grinning:
ale nieeeeeeeee ... vanda je pekne :dizzy_face:
1. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, no že som to myslela len ako srandu, a ty si mi napísala, že si si myslela, že som kamoška... :cry: :frowning2: :grinning:
Joj neviem ci mozem tak verejne odhalovat herca mojho - ale tak kuknite si v kalendari - narodil sa chudak 16.7. :grinning:
Vavi, šak píšem, že Miriam je pekné. Len mu mali vymslieť vlastnú skraktu, aby nebola rovnaká s Miroslavou. Ale šak ty si aj tak Vava :grinning:
1. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari takza az do teraz si sa smiala :grinning: diki :angry: :grinning: :grinning:
jooooooooj ja nemam kalendar slovensky musim kuk na nete
1. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo robíš, sú teda o dosť horšie... A skratka je pekná :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak to bol ftip :D :D
jasne ze si moja kamoska.... (objimajuci medvedi smajlos :grinning: :grinning: :grinning: )

riesite mena??? no tak k tomu mojmu uzasnemu sa nevyjadrujem.. :sweat_smile:
kazda cigana ho ma :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelle, prestaň :grinning: Máš pekné a obľúbené meno :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja viem siou ja som rada ze sa nevolam nejaka fontesa alebo tak :grinning: a teda jednu vyhodu to ma.... ze napr.ma skole som bola jedina a vacsinou ked niekto povie moje meno hned viem ze ide o mna a nie o dalsich 20 inych :grinning: ale zase je to aj nevyhoda.... tiez si ma hned kazdy ucitel a profak zapametal :confounded: a este aj priezvisko mam take ''kratke'' ... ked som vypisovala prihlasku na strednu do koloniek my vyslo moje priezvisko a meno len Jozef :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ina uz nevysla :grinning: :grinning: :grinning: ale nastastie im doslo :grinning:
1. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej, skratka je ok celkom, no..... Take trochen ine......
1. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou tak dik.. co pijes?? jaaaaaaj ty to vinčisko :grinning: :grinning:

ved hej uz som sa s nim zžila nejak..za tych 27 rokov.. co ine mi ostava :grinning: :grinning: :grinning:
ale hej stretavam sa s tym ze ked sa nim predstavim tak mi hned ze ake krasne meno mam a nenavidim ked mi zacnu spievat tu pesnicku od Konarika.. vrazdila by som... :unamused:
1. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, to bolo na vavinho muža :wink:
Ale teda dobrý zážitok s tým tlačivom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ešte k Vave, presne tak, strašne by sa mi k tebe hodila Vanda. Asi preto som hneď na to skočila aj keď išlo o malú héérečku :grinning:
1. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, to tak materinsky vyznelo - Máš pekné a obľúbené meno...
hovori mamicka Kunigunde.
1. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaa vavus uz som nasla ako sa vola tvoj herec :grinning: :grinning: :grinning: to ako ho volas skratkou?
1. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej ja som myslela ze do Siou myslela na meno mojho :sweat_smile: tak pardon :grinning:
Ja som zavidela Pauline, nenormalne sa mi pacilo to meno, stale :sweat_smile:

Na Gympli sme boli 3 Miriamy, to bola katastrofa.... Ved aj preto nam podavali prezyvky :grinning:
1. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kunigunde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

shaar mne to nahodou pomohlo... :grinning: :sunglasses: taky mamickovsky dohovor... :sunglasses:
1. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: Nell vie, že sa nám jej meno páči. A mne sa ako recesia páči aj inkriminovaná pesnička, ale verím, že to môže ísť na nervy :grinning:
1. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, ale ja som to myslela na meno toho tvojho :grinning:
Shaari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smiech brutaalnyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a a ako sa teda mellie volas? som nejak mimo obraz teraz :sweat_smile:
1. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi vybavila scenka zo stuzkovej.. ja a dve kamosky sme boli to trio repetacke.. volali sme sa ze "MIJUMA" a ja samozrejme v strede a ked bola ta pesnicka tak tie dve herminy na mna ukazali a ja takyyyyyyyy ksicht na videu :grinning: :grinning: :grinning: a mam tam nenormalne tenke nohy a kratke saty a stale som si ich stahovala lebo by mi bolo az do kuchyne vidiet.. :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok