• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak nakoniec som si urobila porovy salat skukuricou s vajickom a tatarkou a veceriam :sunglasses:
3. feb 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :sunglasses: :sunglasses:
pipi mnam ten salat by som si dala... :slight_smile:
ja prave ranajkujem rozok s maslom :slight_smile:

no baby simajte na to.. nenasralo by vas toto??? http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning:
nepočkalo vajko :sweat_smile:
3. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

ahoj nellie :slight_smile: no, nasralo tomu ver a ako :grinning: Aj mne sa uz toto stalo a nie raz...Momentalne sa mi deje to, ze som co ja viem 17, 18 dc (tazko to urcite, bo som mala cely tento cyklus divny a dlho spinenie, takze neviem co mam ratat ako pravy DC) a ovulacia v nedohladne...ani teplotovo, ani na ovulakoch, ani na utz :grinning: Tak toto sa mi este nestalo, ale tak treba vyskusat vsetko :grinning:
Ale ked ma drahy take uzasne spermose ake ma, tak ma to aspon nemusi trapit, ze ani ja neovulujem....
3. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raaaaanko prajem:slight_smile:)) sa hlasim tretia v poradi dnes :grinning:
3. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja mam zemiakovu medailu, ak pravdaze ratame s tym, ze pipi patri este do vcerajska :grinning:
3. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte... :grinning: :grinning:
zase sneziii ako trafene.. totalne husto a nechutne.. uz ma to vôbec nefascinuje ako minuly tyzden.. :sweat_smile:

Bibi nam sa to teraz stalo uz treti alebo stvrty mesiac.. :grinning: :grinning: ale ved nevadi..aspon nemusim byt v strese v case maliarov :grinning: :grinning: :sunglasses:
3. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podavam hlasenie...u nas nesnezi, zatial

Nellie, tak tak....to je pohodicka, nemysliet na to, ze mozes byt tehotna :slight_smile: Niekedy rozmyslam nad tym, ako mi bolo uzasne, ked som este deti nechcela... :unamused:

Ale tak s tym otehotnenim nevies nikdy, aj teraz jedna moja kamoska z MK mala sex na 7, 8, 9 dc, na 15 dc si merala teplotu a bola este dole (predovulacna) a na konci, ked jej meskali kramy spravila test a bum, dve palice. Tak chapes? Vydrzia spermose 6 dni? Asi ano :slight_smile:
3. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell a vies o aky stres prichadzas? :slight_smile:)) napr. mne sa snivalo tyzden o tom ze si meriam ovulku, jak sporsta a teraz sa mi tretiu noc v rade snivalo ze robim tehu test..no sisi :rolling_eyes: :grinning:

som pisala vedla v teme, ze mam podozrenie na nejaky "maly potrat" strasne silno krvacam a mam od vcera stale zrazeniny krvi... :confounded:
3. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, ja uz len dodam - testovat sa fakt oplati. :pensive:

bibi, a ta tvoja kamoska nema graf?
mozno islo len o nejaky narazovy pokles, lebo 6 dni spermose urcite nevydzia :unamused:
3. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaar ja sa priznam, ja som testovala, 10tkovim rapidclearom, na 25 DC ale bol biely ako v ten den napadany sneh...co sa dialo potom uz neviem a mozno by som nemala nad tym uvazovat, ale podvedomie nepusti...dalsie testovanie som sa doslova bala robit...mozno neskor pri ostatnych cykloch si "zvyknem" a nebudem to testovanie tak prezivat :wink:
3. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja sa musim pochvalit.....dnes som prvykrat merala BT :grinning:
3. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ma, pockaj pohladam :wink: snad jej to nebude vadit...

anax, no a vies ak som ja mala teraz kramy? Tak slabe spinenie (ani nie spinenie, skor taky ruzovy hlien len pri kontrole krcka) som mala na nejaky 6, 7, 8 dpo, potom nic, potom 10, 11 dpo, potom silnejsie spinenie 12, 13, 14 dpo (alebo uz to bolo dc?)...a potom ako riadne kramy 3 dni a potom 2 dni spinenie. Tak toto som este nemala a ani to nechapem. Ale co uz. :unamused:
3. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, no nech sa ti lubi :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

Mad, a cooo? :wink: nizka, vysoka?
3. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy simajte na toto:

http://halbot.haluze.sk/image/19837 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

este ze nezijeme v tej dobe.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neliee - :grinning:
bibi - necakane nizka, ale sak ok, nemozem chciet na zaciatok vela :grinning:
3. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tak to nechapem tu kamosku.... to je sila.. zeby fakt tolko vydrzali??? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
som v soku... ale niekedy sa fakt deju aj zazraky.... to je sila :sweat_smile:

anax - ono je to mozne ze daco sa dialo a nakoniec to nedopadlo tak ako malo... :pensive:
3. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: Ja uz som toto niekedy citala...uzasneeee :grinning:

Ved presne, cele otehotnenie je proste zazrak. Mozes sa snazit kolko chces a kedy chces, nakoniec to vyjde uplne inac.
3. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi hej v taketo zazraky verim.. podla mna priroda je najmocnejsia carodejnica a proti nej nemame sancu :wink:
3. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, 25.DC sa mi zda skoro, alebo mozno aj nie... ale netreba sa spätne presviedcat, ze tam nieco bolo, hlavne ked si nemala ani // na teste. Drzim palce v dalsom cykle! :dizzy_face:

bibi, no z toho grafu vela nevidno :grinning: ale ja som typ, co si vsetko musi racionalne zdovodnit, a tak sa mi najrozumnejsie zda, ze bojovnici mozno vydrzali dlho a zvysenie teploty vdaka progesteronu nabehlo az s oneskorenim (aj take sa stava) :slight_smile:

made, vitaj v klube :grinning:
3. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram halbot :slight_smile:
a pre nas vsetky buduce mamicky:
http://halbot.haluze.sk/image/19747
:grinning:
3. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

a toto by vás nenasralo, keď viete, že z toho aj tak nič nebude :grinning: :grinning: T Ale pekne sa na to kuká :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c1d2e

bibi a ty si kde, veď tu sneží ako bláznivé! :fearful: :sweat_smile: :grinning:
3. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ze najstatocnejsi vojak:
http://halbot.haluze.sk/image/19728
3. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon robi hrubu ciaru za januarovym cyklom
-------------------------------------------------------------------

siou, tak aj tu snezi, jedine zeby dakde na inom konci ba nesnezilo
je to uzastny pohlad na ten padajuci sneh, mne sa to snad nikdy nezunuje :dizzy_face:
3. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar az ma heglo.. ale tie svadobne foto som uz videla.. :grinning: :grinning: :grinning:
aj kosik je dobry :grinning: :grinning:

siou - pekny graf fakt... :slight_smile:
3. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :slight_smile: :wink:
aj mne sa to veľmo páči, len keby som celý deň mohla iba pozerať... :grinning: Budem musieť vyliezť von a ísť do zdravotnej poisťovne :angry: :grinning:
3. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, pekny grafik, napinavy :grinning:
anax, vyborne :wink:
nellie, no ja viem, ze ty mas vacsi prehlad o tychto ftipkoch :grinning:
3. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ja by som sla vonku hned keby som mohla a santila v tom padajucom snehu..ale najlepsie niekam vysoko na kopec :grinning:

shar v ke este furt kalamita ci uz lepsie?
3. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siu, grafik je vyborny...A ved, nikdy nevies :wink:

No, tak ja som prosim pekne tiez v BA, ale ked som citala Nellin prispevok, kukla som von oknom a nesnezilo, tak som napisala, ze nesnezi. Samozrejme, ale za tu hodinu sa situacia zmenila a snezi ako keby tomu za to platili :wink: To len pre upresnenie. :slight_smile:

Shaar, aj som az velmi racionalny clovek, ale zaroven viem, ze aj racionalne je niekedy iracionalne :grinning: Ale vsak vieme, ze v otehotneni sa zazraky deju...to je fakt :wink:
3. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nesnezi, ale ani sa netopi :dizzy_face:
najhorsie je to s vencenim - mam pozicane mamkine najvyssie cizmy, ale na travnatych plochach (cize mimo chodnikov a ciest) je po kolena snehu. cize ani cizmy nie su dost na to, aby som nemala cele nohy od snehu :frowning2: a jasne, ze do oteplovaciek sa uz nezmestim. takze kazde jedno vencenie je pre mna za trest: brodim sa snehom, jella skace ako lucny konik no a po chvilke mam mokre nohy :frowning2: nehovoriac o tom, ze udrzat rovnovahu ma stoji vsetky sily.
ale inak je ta kopa snehu super :grinning:
3. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, jáj, to bolo pred hodinou? som si nevšimla :grinning:
anax, to aj ja, aj by som mohla, s pesom, teda keby som mohla a nemusela ísť vybavovať :grinning:

tak ďakujem vám všetkým, aj mne sa graf páči... :grinning: Ale čo, aspoň viem, že som v poriadku z tejto stránky a veci fungujú ako majú :grinning:
3. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok