• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Siou ano ano ano, priozzky !! Mnam !!! To bolo take ze som sa zabit za tym isla !!!!
(slina az po klavesnicu mi prave vybehla)
Slni ale sak do leta este daleko :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni, nemáš čo, naozaj. Okrem toho, ja som ho kedysi takýto nemala, v puberte som mala o 10 kíl viac :sweat_smile: . Ale potom postupne to nejako odišlo a už dobrých desať rokov mám furt rovnako. A teším sa z každého pribratého kila (chvíľu). :grinning:
Ale je to na palicu, lebo furt sa musím obmedzovať kvôli mm, ten je ako malé decko, keď mám ja, musí aj on, tak radšej nemám :grinning:
3. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, aj u nás ich v meste stále predávajú :wink: Také čerstvé, teplé... mňam. Ale aj ťažké... potom nemusím zase zopár rokov :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..Siou a ty vies ako spravit ju ovocnu penu z bielkov? ak by ta to neobtazovalo :grinning: napisat mi recept...kujeeeeem
..hihi siou si ma pobavila, ze co mas ty musi mat aj on :grinning: moj zase nevie s jedlo skoncit az je vsetko prazdne :sunglasses:
3. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou hej, tazke su jak swina, na travenie....
Ja som nejak na to uplne zabudla, len minule som na nich natrafila v nejakej Balle, ci Milkagre alebo kde, uz sa presne nepamatam, ale som ich zhrabla rychlostou svetla :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni:
z 2 bielkov ušľaháme nad parou tuhý sneh s 2PL kryštálového cukru a postupne prišľaháme k snehu cca 150g ovocného džemu
3. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte mám aj takýto: 4 bielky, 2 polievkové lyžice cukru, 2 lyžice ovocného džemu. Bielky vyšľaháme na bohatú a hustú penu a pridáme lekvár a cukor.
3. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...dik uz opisujem :slight_smile:
..a nezdrcne sa ten bielok nad tou parou?
3. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni, no nemal by. Ale ja to ani väčšinou nerobím nad parou, stačí naozaj dobre vyšľahať a dnešné šľahače to spravia výborne. Musí byť poriadne tuhý. :wink:
3. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha...lebo mne sa to nejak zdrclo a boli v tom male gulocky hmoty a chutilo to divne...ale nedala som do toho cukor...no snad nabuduce sa podari :sunglasses:
3. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, dávala som monky pred pár dňami parížsku tortu. Nechceš? To sto pro tvládneš a je naozaj perfektná. Nie je to žiadne cukrárske umenie, je veľmi jednoduchá. :wink:
3. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slniiiiii :grinning: :grinning: :grinning: mojaa, to fakt? :grinning: :grinning: si zlatááá :grinning: :grinning: :grinning: Vieš čo, nabudúce to vôbec nerob nad parou, kašli na to. Dobre, dobre dlho šľahaj POSTUPNE pridávaj cukor a na koniec džem (ak chceš taký krém) a bude ako lusk, uvidíš :slight_smile: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou jasne, fukni do IP pls, nech to potom nemusim hladat.... Zeby som sa zas vytiahla pred hercom? :grinning:
3. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mi to napadlo, vav... posielam :wink: :grinning: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dik Siou :slight_smile: nabuduce sa pokusim ako radis, vsak hovorim, ze som lava na taketo veci
..Vavi aj mne poslala Siou ten recept, hodlam sa ho spravit na Valentina...tak podam hlasenie ci sa podarilo :wink: pri mojej sikovnosti hehe
3. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni, ja tiež nie som žiadny fitipaldy v kuchyni... neboj, torta je ľahučká a dobrá a mimochodom, dobrý nápad na valentína. Síce asi aj budeme práve oslavovať všetky narodky, takže by som ju tak či tak robila :grinning:
3. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vy mate genialne napady, jupi, na valentina robim tortes... Siou dik, idem prestudovat co secko mi na to treba :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute zienky ako zijete? co nove? siou cakam prehlad sprav :grinning:
3. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, neľakaj sa, nejde tam žiadna múka, ale... ORECHY :grinning: :grinning: :grinning: prosím ťa, nestrúhaj ich už, dobre? :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau džou :grinning:

tak, dnes to tu veľmi nežilo, chúďa pipi oddnes pichá (do brucha), bola na hematológii :frowning2:, ale našťastie na to prišli a zachytili, takže bude aj s baboško ok. :dizzy_face:
nell už asi sexuje s mužíčkom (dnes sa vrátil od vás). :grinning:
shaar tu pobudla len doobeda, chrob nakukla a uletela teraz večer. :grinning:
Anax a bibi to su aj s vav doobeda držali pod kontrolou. :grinning:
Vavenka okrem toho dobre nakúpila (zase) :grinning:
A teraz pečieme :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj no pekny prehlad ...kujeeeeeeeeem :grinning:
takze pipi picha? no chudatko... a akoto ze jej na to prisli az teraz :confused:
vavus a co si nakupila zase?....
a co peciete?
3. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
džou, tak šišky, torty, čo len chceš... :grinning:
a ty si dnes mala ako?
3. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej sisky by som si dala... to zavolam mamke asi ako sa robi ci mate nejaky dobry recept?
ja tak jak vzdy v praci... teraz uz oddych mm je na obedke tak lenoskam...chcela som ist na taebo ale mm ma auto lebo jeho je v servise... jaj no tak som sla domov na buse a 20min som na nho cakala :angry: keby som sla na aute o tom case co som nastupila do busu by som uz doma kavu pila :angry: tak som vymrzla...snezilo.... ZASE :angry: ale inac sa mam dobre :grinning: a ty?
3. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj, joe, ako sa ti vlastne šoféruje na pravej strane? :sweat_smile: :grinning:
3. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne :grinning: ja by som uz ani nevedela opacne :grinning: na svk som si robila vodicak ale jazdila som vlastne skoro nic :grinning: akurat asi 2x z karlovky na devin :grinning: teda po vodicaku.... potom som asi 2r.nejazdila vobec
no a tu uz jazdim 3-ti rok takze mne to pride uplne normalne a dakedy sa mi stane ze kukame nejaky film a ja idem povedat ze to co debili idu v protismere :grinning: :grinning: :grinning: a to oni dobre idu :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj ty si sa pytala ako sa mi soferuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som prelozila otazku ze CI soferujem.....
no dobre sa mi soferuje ako pisem som zvyknuta.... a ked som sem prisla som nejazdila vobec som bola skoro rok len spolujazdec a a potom sa uz mm nasral ze ma nebude furt vozit do roboty tak som sadla a prislo mi to normalne... ani do dveri som nebuchala a nehladala paku :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale zase dakedy ked idem taka zamyslena k auto tak idem sadat na ''nasu'' svk stranu :grinning:
3. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
džou :grinning: :grinning: inak, šišky robila slniečko, len niekam zmizla, práve... :confused: :grinning:
3. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha.... ona vzdy nieco dobre vari a vypeka :wink:
a inac co my dojdu tie kamosky... tak ked pojdu sp5t mm bude mat ranku tak ich budem musiet odviezt ja na letisko do Birminghamu... tak trosku bojim bojim.... no uz som zvladla aj dlhsie cesty no tam som este nikdy nebola... tak sa len modlima aby nahodou este nesnezilo :confounded:
3. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak hádam už nebude, ale daj si radšej náskok, aby ste sa nemuseli hnať. :unamused:
3. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok