• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
zasa preklep :sweat_smile:

stem = sme stihli vajko na vandrovke :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nell aj lice o lice, staci tak malo...vravim si, ze preco tak malo nestaci aj k ceste na matersku (vies take ze postrasenie "spinavymi" trenkami a sup :grinning: :grinning: :grinning: )

vav, no jo ja ti verim a este nakupovat pre dievcatko, by som asik ani ja neodolala aj ked zas je pravda ze drazbam moc neholdujem...ale je mozne ze ma to niekedy chyti, clovek nikdy nevie co ho postretne na vandrovke zivotom :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj, som si nalozila duplu z tej ryze a teraz sa neviem pohnut :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav z ryze ti rychlo vytravi, neboj :wink:
4. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax no dufam, este som k tomu spucila pol flase cvikle :slight_smile: ble, uz asi nemozem tolko vela papat :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajaj tak to si si teda dala riadne:slight_smile:))) mimochodom pol flase cvikly viem aj ja zjest ku kusku maska a ryze..:slight_smile:)) alebo kludne aj celu flasu cvikly tak zjem :grinning: :grinning:

dnes tu chyba kopec stalych kecalok, kdeze ste dnes sli?
4. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax no neviem, aj vonku je pekne, aj asi pracuju, alebo co :grinning:
Ja si idem vytiahnut zehliacu dosku, klasika :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.. :slight_smile:
..mna dnes rozladil moj graf vrrrrr
..a nejak sa mi nic nechce, ale mam namocenu fazulu tak ju pojdem robit
..Nellie tak drzim prst, nech sa stretne spermie zastihnu vajko na vandrovke :dizzy_face:
4. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huhuuu :slight_smile:
som bola v meste, kupit si ciernu ceruzku na oci. a v lekarni. a v dracikovi, ze kupim krsniatku nejaku popi.. super hracku, zabavnu, cenovo prijatelnu a este aj naucnu. ale prd. :angry: to strasne veci sa teraz predavaju... fuuuuuj.
taka som z toho rozladena, ze az.
tak som sa zastavila v sekaci a urobila si radost super tehu topom a este segre som kupila kabat.

a teraz? teraz sa ide zraaat!!!
4. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute shaar, slni :slight_smile:

Tak ja som pozehlila, a akurat dosiel herec zo Senca, tak sa mu idem chvilku povenovat :wink:
4. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sme boli s ingulikom a este jednou kamoskou v materskom center, bolo fajn, dnes len tak spoznat to tam ale budeme chodit na kurz masazi babatiek :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
masaz babatiek? hej, pocula som o tom, urcite to je prijemne :slight_smile: len premyslam, ze naco treba kurz... :sweat_smile:
vavi, ake su cesty? sa spytaj

vyprate, vyvesane, zeleninova polievocka uvarena, sosovica sa moci, este manikuru a na dnes mam plan splneny :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no ty si sikula, aj ja dnes namocim sosovicu, sa mi o nej snivalo v noci :slight_smile:

Vraj cesty celkom ok...... :slight_smile: preco? Sa chystas niekam?
4. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to sa len tak vola, to nam ukazu ako masirovat :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja viem tini, len sa akoze trosku cudujem, ze preco sa to treba ucit, ze ako masirovat... ci to nie je kazdemu jasne? a hlavne u babatka... no mozno nie, a budem prekvapena, ked nam par tahov popises :grinning: :wink:
4. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez neviem ako masirovat babatko :sweat_smile:
4. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauftee :slight_smile:

jooj,kazdy den sa mi hromadia probloemiky,co ma tehule moze boliet na lavo dole,priblizne v oblasti vajecnika?pobolieva od rana,nie vkuse,nieje to strasne,niesu to krce,je to v jednom mieste,take ako keby pichanie-bolenie,dofrasa neviem to popisat :unamused: aj vy mate take? :sweat_smile:
4. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze to nie je len tak, aby si mu neublizila ved to je este citlive
4. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ja neviem :confounded: nemoze byt ze ti maly zatlacil na nejaky nerv?
Tak ak to neprejde do rana skoc za gyndosom.... Alebo na pohotovost.... LEbo vilkend pre nami.....
4. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,keby ja som vedela..prvy krat sa mi to deje,asi mas pravdu,ak to neprejde skocim za dr :unamused:
4. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno len zaseknute veci v crievku? :sweat_smile:
tak ale urcite ak neprejde do zajtra, tak sup za Dr. :unamused:

aj ja sa postazujem, posledne 3 dni maleho citim velmi slabo... citim, ze kope, ale len dole v podbrusku, bez vyduvania bruska nad pupkom, ako tomu bolo doteraz :frowning2: precooooo :confounded:
4. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem, ci som slepa, ale kde najdem na mimibazar.sk hracky??? pod akou kategoriou?
4. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari - lebo zmenil polohu :sweat_smile: a nestresuj, nieje to prvykrat ,hm? O par dni /mozno uz zajtra/ sa zas otoci a zas bude tancovat sokandens :wink:
4. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari ja ked si dam mimibazar tak hned prva kategoria su hracky /lava lista/ - potom kojenecke potreby atd....
4. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no verila by si, ze ja som to zakazdym prehliadla????!!!! :angry: :angry: :angry:
tak toto uz fakt nechapem :pensive:

a myslis, ze je to polohou? jak otocil? ved je furt hore nohami... :frowning2:
4. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,aj nad tym som uvazovala,ale tak bola som doobeda na wc,tak nevim,pockam do rana :unamused:
neboj ,to ja som si tiez uzila uz zoparkrat..citis ako keby koplo,ale pritom to kces aj vidiet a neda sa,nebola som si ista,ze co ked si namyslam ze sa hyblo a pritom mozno nie,ved to nevidim :wink: moj mal take tiez dva al.tri dni,potom tri dni super,a potom zas jeden cely den..ale je to od veci na psychiku,ked si zvyknuta,ze tam vkuse vystraja a zrazu skoro nic :wink:
4. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano je hore nohami, ale tak mal doteraz vystrceny chrbatik a ritku, preto tie pukle votrelecke...
Teraz zarotoval a puci sa do tvojich criev :wink: Ja to tiez tak mavam... Su dni ked uplne sa mi vyduva okolo pupku, ako dnes, a su dni ked len hlavkou sem tam buchne do mocaku (ako vcera).... Aj som vcera pisala ze asi 3 hodiny som ju nectilia VOBEC, potom trochu sa pomrvila.... Ale dnes mi to vynahradza :grinning:
4. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari,inac tie veci zo sekaca vyzeraju jak nove :sweat_smile:
4. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa pustila do tohoto :slight_smile:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=290
len miesto sliviek budu jahody :slight_smile:
Som zvedava :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aká šikulka! :grinning: :grinning: :grinning: ja teda robím iba slivkové (najlepšie v slivkovej sezóne z čerstvých) a na to mak, ale dala by som si teraz bársjaké :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok