• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
..dzou vy mate sneh?
..u nas je celkom fajn, par stupnou nad nulou bolo dnes...ale poprchalo chvilami
4. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera nasnezilo este rano bol ale teraz je tiez celkom teplo tak nastastie uz nic nie je :wink:
4. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidite, a taka zenstina, co si v pohode urobi riasu kde chce (ja), taka si pichat nemusi. no zakon schvalnosti :grinning:
cau slni, co ste vecerali?
4. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mali sme fanovu pikantnu fazulovu polievocku a dorazili sme sisky zo vcera :slight_smile:
..uz som aj nabalila manzovi do prace na zajtra
..sa bavite o subkutannych injekciach..pred vsetkymi co si to pichaju sami sklanam klobuk :wink: brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fajnovu..som chcela napisat :wink:
4. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak isto aj ja slni...ja by som sa bala si to sama pichnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dyg slni jake slovicko pouzila :slight_smile: hej hej, o tych sa bavime co idu pod kozu :wink: nic to nieje, zmakla by si aj ty, keby si musela :wink:

Oooo fazulova, mnamky, my sme so shaarkou dnes namocili sosovicu :slight_smile: zajtra bude prelickovy kupel vecer :grinning:
4. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej super napad zajtra bude sosovica :grinning:
4. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to vies vavi, som chcela pomachrovat heheh..no, ale vystihla som podstatu..nie? :grinning:
..no neviem ci by som samu seba ukecala na nieco podobne :sunglasses:
..ja somraz sestricku na kozno ukecala nech mi muscularku pichne inzulinovou ihlou..hehe...ja mam tak trosku fobiu z ihiel ked su pre mna :wink:
4. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,cauko a mnam fazulova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vave,mne dr.hovorila,ze sa to ma pichat od pupku.ked si polozis dlan,tak v tej oblasti,no presne v tej oblasti tu riasu neviem urobit,za to sestricka ano,nasilu,ale boli to jak fras,no hruza :fearful: takze to mozes pichat skoro do boku??

shaar,no ani na klucik nieje zle,no na baterku je to praktickejsie :wink: ..ten v poradi druhy je fajn,a ked bol ten nakup ze 39e tak mozno je aj na baterku..prezisti a skus sa dohodnut na 15 e :wink:
4. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni a ty si sestricka?
4. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi pichat to mozes kdekolvek, aj do stehna, aj do ramena, kde ti je lepsie....
Ale mne bolo najlepsie tak ako pises ty - okolo pupku... TEraz si tam uz faldu nespravim a teda isto si to nebudem nasilu stlacat, takze idem do bokov..... Je to uplne v pohode... Tam ide len o to, aby sa latka dostala pod kozu.....

Slni :slight_smile: by si neverila coho vsetkeho si schopna :wink: aj ked uznavam, ja fobiu z ihiel nemam a nikdy mi to nerobilo problem.....
4. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja sa ihiel celkom bojim, preto som si ani epiduralkou nie na 100% ista...ale ta bolest bude pravdepodobne vacsia ako strach z ihiel :grinning:
..tu nejde o bolest z vpichu, ale mam nevysvetlitelny strach..logicky nezdovoditelny :zipper_mouth:
..a aky mate na zajtra plan?
4. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni no sak jasne, ja mam zas uzasny strach z pavukov, aj ked viem ze mi nic taky pavucik nespravi, proste idem zinfarktovat... Aj z hmyzu - strasne sa bojim ze by ma postipala vcela/osa, bzuciace a sustiace pohyblive tvory ma privadzaju do sialenstva, a pritom si poviem, no ved co, alergicka niesom, co tam jedno pichnutie... Ale proste ked okolo mna nieco preleti, tak konec.... A to sa chystam byvat v dome a mat zahradu :grinning: :grinning:

Zajtra? K dvojickovej a inak nic :slight_smile: jaj, sosovicovu polievku navarit :wink:
4. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak sa zase ''vyradis'' pri dvojickach :grinning: aspon potrenujes :grinning:
..ja mozno zajtra pojdem k znamej a pojdeme opat vencit pesa, ale nejak sa mi nechce...este uvidim
..asi si zajtra pustim nejaky filmik, alebo skocim do mesta
4. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a kde zmizli ostatne?
4. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni,spat a papkat,netovat a malu prechadzku absolvovat :slight_smile:

vavi,a to ti dr.povedala?pytala si sa?..lebo mne dorazne povedali,ze len tam okolo pupku sa ,,musi,,videla ako ma to boli ale ze sa tam musi,nie do boku...a potom este tie stehna a ramena,ale zevraj sa tam robia modriny..
4. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi nevymyslela by som si to :wink: Jasne ze mi to povedala lekarka... A ked sa na to pozres logicky - ked sa moze do ramena, tak preco by sa nemohlo do boku? :wink: No otec teraz lezal 2 tyzdne v nemocnici a heparin mu pichali do ramena a nemal ani jednu modrinu.... Asi to zavisi aku mas kozku... A modrina sa mi spravila aj na bruchu, ked sa mi podarilo nejaku zilku trafit.... Tomu sa nie vzdy vyhnes :confounded:
4. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ja som myslela,ze si si mozno sama myslela,ze sa to moze :sweat_smile: ja som v tom nova,takze poslucham na slovo :wink: ale spytam sa na to najblizsie,ze preco nemozem do boku...lebo to je fakt velmi bolestive,urobit si riasu pri pupku..
4. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Pipi, Vave ma pravdu s tym miestom vpichu...vygoogli si :wink:
..ak ti to nejde dobre do bruska skus inam
..a co dobre si papkala?
4. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi uz ako ty chces :slight_smile: a vobec, sak okolo pupku mi tam zasrana hockedy zadok vystrci, sak by som sa uz aj bala tam pichat :grinning: nie fakt.... Mozes si to pichnut aj pod lopatku alebo do lytka, kebyze ti je tak dobre a bezbolestne, ide len o to, aby sa to dostalo pod kozu, o nic ine.....
4. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka slniecko ale ja sa ,,fakt,, nehadam :grinning: ved aj mne to viac vyhovuje do boku,ale viete,no,radsej sa spytam este dr :wink:

slniecko,dnes ti nepoviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale nic zaumyvaveee,len rezniky morcacie a zemiacky,a ktomu calamadu,akurat si idem vygooglit,co za salat si pojdem spravit :slight_smile:
a ty co ides jest? :grinning:
4. feb 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa idem vycikat,toi len aby ste o mne vedeli secko :grinning:
4. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..xixi Pipi, mnaam ale morcaci reznik by som si veru dala..aj calamadu
..ja som tlacila posledne sisky a tu polievku..a teraz pijem zeleny cajik
4. feb 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda pipi, som chcela napisat :slight_smile:
4. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mne sa nemali, ja take eeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..idem sa aj ja tulit :dizzy_face:
..see ya tomorrow
4. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ale ved bok tam nieje znazorneny :sweat_smile: ale do zadku by som brala..
tak bru nocku :sunglasses:

slniecko,urcite ides aj ty,takze aj tebe :sunglasses: ja si idem urobit ten salat a potom ho zjest a potom sa sprchnut a to mam tak akurat do tej druhej :sunglasses:
4. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, ja sa ospravedlnujem za vcerajsie nahle zmiznutie - isla som si lahnut ku MM a psovi a zaspala... a jasne, ze ako som sa isla umyt, tak som bola schopna iba vypnut pocitac :slight_smile:

aj ja by som sa bala pichat okolo pupka... ved to uz ide rovno do maternice, nie? :sweat_smile:

inak sosovku som navarila uz vcera, lebo ten moj je taky hlados, ze o desiatej padla prva miska :grinning: :grinning:

a jella v noci zas buntosila - bud sa jej nieco snivalo, alebo fakt niekde nideco buchotalo :unamused: MM mal nervy, ako vzdy. tak som vstala, posalila sa s nou, porozpravala, ulozila a dufala, ze vydrzi v pelechu. a dnes rano mi MM na moju ziadost/prikaz slubil, ze nabuduce mi ukze, aky je dobry, a ze vstane z postele a konecne prvykrat urobi to, co ja. a nebude len z postele zurit... :angry: :angry: :angry:
5. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tym som ti len chcela naznacit, ze brucho nieje jedine miesto kde sa picha...
Tebe povedala sestricka/doktorka ze LEN na dlan od pupka, maximalne tak stehno a rameno...
Na tom obrazku vidis ze je to v okoli celeho pupku az pomaly k bokom + zadok..... A tam sa pise ze to su odporucane, nie prikazane miesta :wink:
Ale necham to na teba, nechcem ta presviedcat, pichaj si to ako chces, hlavne aby si ty bola spokojna.....

Shaari mas odpustene :grinning:
Joj ja mam tiez posledne noci zajaci spanok, a furt sa zobudim na to, ze herec je smadny, ma pri posteli umelohmotnu flasu a ked pije tak to puka - teda vydava zvuk, na ktory som uz normalne alergicka!

No Shaari tak potom daj vediet, ci TM splnil prikaz :wink:
5. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok