• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Siou, tak potom je secko ok :wink: Lebo, ja som si hned predstavila toho mojho blazna a este dalsich nejakych hafkacov a takmer mi doslo zle...ale tak to je iny pripad :slight_smile:

Nellie, no ja by som sa celkom rada isla lyzovat, aj hned :wink: A kam sa isiel?
5. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi :slight_smile:

nellie, šup do vane a zohriať sa :grinning: a potom teplé do bruška :grinning:
5. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
..tak ja som v noci zbuchala porovy salat a bol aj na veceru a prave som ho aj doranajkovala :slight_smile:

a varit asi budem kapustnicu a grenadir asi :wink: ale dala by som si bryndzaky ci paaana,ale bojim bojim listeeerie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vydrzim este chvilu...
5. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi hello...pocuj a to aj tvoj manzel ma spolu s tebou takyto obrateny rezim? :slight_smile:
5. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ako tehu by si asik bryndzu nemala papat...pre istotu :pensive:

ja by som sa sla tiez lyzovat keby bol riadny kopec a dobra vyzbroj teda vystroj :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on siel na Bezovec, ale kde to je to sa ma nepytajte, lebo nemam šajn :grinning: :grinning: :grinning:

siou nechce sa mi kupat, chystam sa vysavat a upratovat tak sa zahrejem.. teraz logam hruskovy cajik tak uz je to lepsie :slight_smile: :slight_smile:

pipi aj my mame grenadir.. sice bezlepkovy ale je super, ja mam uz tie ryzove cestoviny radsej ako klasicke :dizzy_face:
5. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel a ja som ti chcela dopriať relax :grinning: ale tak pri športe zvanom upratovanie sa zahreješ až-až :grinning:
5. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa prave tak kosim nahlaaaaaaaas... :grinning: :grinning: :grinning:

kamoske som sa stazovala ako ma priserne oziabu stehna a co mi zapotila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ze keby teraz prevadzkujeme urcity druh sexu tak moj drahy dostane zapal stredneho ucha zo mna :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezovec je niekde pri Piestanoch, ale neviem uplne kde presne... :sweat_smile:

A hruskovy cajik mozem, mnam :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ano ano niekde tam :slight_smile:

toto mam teekane hruskovy ale pickwick ma na moje pocudovanie ovela lepsi - on ma aj s citronom a vanilkou ale nemozem ho nikde zohnat ten pickwickacky... :unamused:
5. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi,on chodi spat vetsinou o hodinku skor,niekedy spolu, ale vstava vetsinou skor,ked musi,ale ked nemusi,tak sa po tolkych rokoch mucenia naucil spat tak do jedenastej :slight_smile:
len s tym ze on ma este plus ine opacne naviky,prvy krat je az okolo piatej siestej vecer a potom pokracuje do noci a potom spi chvilu a potom sa este zoparkrat zobudi aby sa cez noc najedol,no horor :wink:

anax,sak to,ved preto pisem,ze este vydrzim :wink: aj ja by som sla lyzovat aj ked som to nikdy nerobila :sweat_smile:
5. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso dobre som v tej vani potiahla :slight_smile: :slight_smile:
Ja dufam ze popraceme spolu s hercom - aj ked on nerad tieto aktivity... Ale tak uz nevladzem secko sama...
Pipi hlasim - uz som ta dobehla - mam + 10 kg :grinning: som sa sama zo seba musela smiat, ked som sa skusala postavit vo vani :grinning: :grinning:

A si predstavujem Nel ako cuci pred monitorom a hlada draheho :grinning: :grinning:

Pipi kto sa boji nechodi do lesa :grinning: ja som mala uz asi 3x bryndzaky - aj tie plnene zemiaky bryndzove.... Chvala bohu mna nenapadne na take mysliet :wink: Ale tak co ja viem, tepelnou upravou sa aj pripadny nejaky neduh zabije.....
5. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :grinning: :grinning:

ja mam tiez ten teekane a o pickwicku som este nepocula, to je akoze spolu, ze citron, vanilka a hruska, alebo kazde zvlast? :confused:
5. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy nepila hruskovy caj,skusim ho ale,lebo moze byt dobryy :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning:
aj ma rozmocene bruska na prstoch??? :grinning: :grinning:
inak aj svagrina sa mi stazovala ze uz ma +10kg ona je v 25tt ...
5. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave nedobehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. :grinning: :grinning: ja som uz plus 11 :sweat_smile: :sunglasses:
5. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.nakupydodomu.cz/resize/domain/nakupydodomu/files/foto/skl-0594.jpg

toto je on baby.... a fakt je to uplne bozska chut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vrele odporucam.... :slight_smile: ale neviem ho nikde v obchode najst... :angry:

ja som ho mala v takejto skatuli http://www.ascsro.sk/library/images/Sk_8_hygiena_potraviny_nabytok/Sk_821_napoje/pw_sara_9_chuti_ovocne.jpg
5. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak ja lyzovat viem, aspon teda tak ze nespadnem po kazdej zakrute:slight_smile:))

ja mam tiez vyborny cajik navareny, karibsky od liptonu ztejnovej serie, a vonia super, pripomina mi punc z viedenskych vianocnych trhov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Devy :grinning: tak ja sa zatial s vami lucim (nevylucujem, ze sa este neskor opat pridam), ale momentalne idem domov :slight_smile: A ked budem mat cas, tak som tu ako na modrom koni :wink:
5. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi :grinning: ..tak cauko kakaukooo
5. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi jasneee, rozmocene vankusiky musia byt :slight_smile:

My dnes asi pojdeme pozriet nase dobre anjelky :slight_smile: (kosicky basket) hraju o 18:00....
5. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aj mm ide :grinning:
5. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to, zacina vikend, co? :wink:
Som hladna :rolling_eyes: a tu sosovicovu som zatial nerobila, ked ze nemam nic udene doma a do obchodu som nakoniec nesla :frowning2:
5. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aj ja som stale hladna... :sweat_smile:
a to som mala teda trojchodovy obed aj s dezertom.. :grinning: :grinning:

prave som vytiahla maslo z chladnicky nech zmekne a pojdem asi urobit tuniakovu pomazanku a ku nej urobim citronovy cajik a bude.. :slight_smile: :slight_smile:

vavi my robievame sosovicu bez udeneho.. :wink: udene davame do fazule na kyslo a sosovicu robime bez masa
5. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja som udene nevadala, len cibulu a zemiaky :slight_smile: idem von, papaa***
5. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nel uz ste ma ukecali, uz som postavila cocku, idem nacistit zemiaky :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a pockaj aka bude fajna... :wink: :slight_smile:
to ides na sladko ci na kyslo robit?
do sladkej my davame aj mrkvu a zeler - mnam.. :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som na gauči s dvoma kráskami, tretí kus leží vo svojom peliešku :grinning: Sme sa vyjašili v záhrade, tak sú všetci teraz grogy :grinning: :grinning: akurát ten náš truhlík potíšku haluzí, píska, že nemôže ďalej baliť mladšiu kamošku. :grinning:
Ja toho dnes teda napíšem... :unamused: :grinning: Ale snáď aspoň niečo.
Vavi, predvčerom som šošovicovú dojedla, ale nepoviem, že by som si nedala znova :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou dalsiu sosovicu a potom tie "vesmírne prdy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok