• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
tini, jake carovne hrnce mas?
6. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka take čo v nich na plameni varis par minut a potom vypnes a to sa samo dovari :slight_smile:
6. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka mne sa tiez občas podari dosnivat :slight_smile: a neboj, v poslednych mesaicoch budes vdacna ze tak nekope :slight_smile: a bude aspon kludnučky, to ocenis ked sa narodi a vyduvance som ja mala az po 30 alebo este neskor takze trpezlivost sharka trpezlivosst
6. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nie je nebezpecne zakladat ohen v byte? :grinning:
6. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, no hej, snazim sa, len mam paranoju, ze je nieco nedobre, vies? :unamused: vsade sa pise, ze ked sa dietatko podozrivo malo hybe, alebo menej ako obvykle, tak treba ist do nemocnice. a ze pohyby by mali s kazdym tt silniet :confounded: a to sa u mna nedeje :pensive: tak preto som z toho taka nervozna a musim na to kazdy den cely den mysliet :pensive:
6. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka sak na plynaku hihi
neboj shaarka vsetko je ok len je kludnejsi
6. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini a s cim robite tarhonu? :wink:

Shaari tak nech vyjde oslava, my dnes nemame ziaden program :confounded: ten moj sa teraz!! zobudil, presunul sa zo spalne do obyvacky a zjedol ranajky.... To znamena ze ja som doteraz cumela na telku, aby som ho nezobudila...
A vyzera to tak ze idem cumiet dalej....

Shaari - dnes mam vynimocne aj ja potrebu urobit nieco uzitocne, len ma nenapada, ze co :grinning:

S tymi pohybmi - takto: ak by si mala cele dni byt nervozna ze sa nehybe, tak skoc v pondelok za mikulicou, urcite to pochopi, povies jej ze si necitila pohyby VOBEC (aby to bolo akoze odovodnene) tak si sa vylakala...
A budes aspon kludna...Moja zas naopak, od rana nenormalne co robi, cele brucho mi lieta zlava do prava, az ma to miestami boli :grinning:
6. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave spanielskeho vtačika alebo pečenu krkovičku
6. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v utorok ideme na 3D, tak dovtedy vydrzim :unamused: hadam keby bolo nieco v neporiadku, tak mi povedia tam, nie? :confused:
6. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari aha, to som nevedela... K Dankovcikovi idete? No jasne, tak do utorka uz vydrzis......

Tini fiiha, tak pre mna je na celom jedle furt najlepsia tarhona namocena v omacke, inak sa mi to nerata :slight_smile: :slight_smile:
Ani maso by mi netrebalo :grinning:
6. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chlebicky hotove :slight_smile:
hej, k dankovcikovi. sestricka slubila, ze ak by zas nebolo nic vidno, ze nemusime nic platit. :slight_smile: tak ale aspon ma kukne 2D, ze ci je secko ok, ked sa mu postazujem, ze je nejaky pokojny :unamused:
a nevies, kto zvykne robit 3D/4D?

inak kamoska mi pise minule na skype, ze ide na avatara s ockom, lebo mal meniny a ze chce zazit 3D kino :slight_smile: a ze ci sme my s MM uz boli alebo ci ideme. a ja jej pisem, ze hej, na 3D ideme v utorok, ale ze je to ku....rva drahe (67€) :grinning: a ona sa cudovala, nechapala, ze na aky film a kam ideme :grinning: tak som ju trosku natahovala a potom ze na Tea ideme :grinning: :grinning: :grinning: heheheee
6. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co varite?
zajtra sa chystam francuzske zemiaky alebo zemiaky s kapustou? neviem este :slight_smile:
6. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave no tak ten vtačik ma aj stavu
sharka francuzske zemiaky, brokolicovu polievku a na tyzden kuracie strogano
6. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

ja som prave dorobila pizza rozky ako to tu rozvoniava ked sa peču... a na obed mame faširku so zemiakovou kasou a zeleninovu polievku :sunglasses: :sunglasses:

ale som zvedava na tie pizza rozky - pri robeni plnky sa mi hodil svokrin darcek na ktory som nadavala :sweat_smile: :sweat_smile:
taky elektricky krajac - uplne na jemno mi nakrajal sunku, sampinony, olivy aj tehlu syr...super plnka z toho zostala... :sunglasses: :sunglasses: takze beriem spet ked som nadavala ze to je nepotrebna kravina ten krajac :grinning: :grinning:

Shaar to pojdete na super 3D v utorok :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a neboj, mozno ma len Teo teraz troska kludnejsie obdobie a nechce sa mu nejak extra vystrajat... :wink:
ale hej behla by som ako ti Vave radi ku doktorke pre istotu sa utvrdit ze je vsetko v najsamlepsom poriadku :wink:
6. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi takze sosovica s grilovacim korenim?? si vynaliezava ako McGyver :grinning: :grinning:
ale ved to nemuselo byt zle - nove chute nikdy nie su na zahodenie :sunglasses:

a inak ja som tiez milovala v skôlke bracovy perkelt s tarhonou :dizzy_face: :dizzy_face:
tarhonu som asi od skolskych cias vôbec nejedla... :sweat_smile:

no teraz pojdem vychystat draheho a ked odide tak ma caka upratovanie, lebo som dnes stravila pol dna v kuchni zatial iba....
6. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte kocky...vidim ze tu mate novinky...rozhodovanie sa o sposobe porodu..a aj porodnice... :slight_smile:
uz aj ja by som chcela takto vyberat ale ja si este nato pockam :slight_smile:
shaari pocitujes slabe pohyby?a ako dlho?
6. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ak môžem tak sa pridávam, pretože ked som si prečítala úvod. bolo mi jasné, že je to o mne. Máme jednu dcéru a už rok sa s manželom snažíme a snažíme o dalšie dieťa a nič. Bohužiaľ. Ale tak nejak som si vytvorila podobné zásady, ako načrtla shaarka na zaciatku. Najhoršie sa však dodržiavajú v ten den D, resp. v den M - teda mrchy menštruácie. A taký den som mala včera, prerevala som dve hodiny a uz sa zasa snazím najst vnutorný pokoj. Tak dufam, ze mi to s vami pojde lepsie.
6. feb 2010 o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini ok, tak vy robite s tarohonou vtaka, a my perkelt, moze byt? Nevadi? :grinning:

Aale Nel, sak to to korenie tam ani nebolo citit, som vam mala co napisat :slight_smile: normalna sosovicova jednoducha polievka, ziadne nove chute :sweat_smile:

Cau fly, de sa flakas? :wink: ako sa mas? Ako sa ti dari? :slight_smile:

Emma vitaj, drzime palce, aby sa vam to co najskor podarilo, a na uvod nam prezrad, co mate na obed :grinning: :sweat_smile:

Nel kedy sa ti zas vrati polovica? Daj potom vediet ako dopadli pizza rozky, by som aj chcela skusit... Mozno :slight_smile:
6. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Emma - vitaj medzi nami :wink: :slight_smile:

vavi no neverim, ze to grilovacie tej polievke nedodalo inu chut... :grinning: :grinning: :grinning:

pizza rozky su uzasne.. drahy ze nech mu ich vsetky nabalim, ze ine ani nemusi jest :grinning: :grinning: :grinning:

cesto: 600 g hladkej múky, 300 ml mlieka, 50 g kvasníc, 1 lyžička kryšt. cukru, 150 ml oleja, 1/2 lyžice vegety, 1 lyžička oregana
plna: sunka, olivy, sampinony, nastruhany eidam, oregano, cesnak, bambino - nabuduce dam aj kukuricu

tymto receptom som sa inspirovala http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=486
ale ja som nerozkladala hentak tu sunku ale zarobila som si plnku a tu som davala na cesto potrete kecupom ale urobila som par aj s cestom potretym horčicou a aj tie su super...
6. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka noo flakam sa väcsinou vzdy v robote alebo vzdy hladam nieco do bytu..ako podlahy,nabytok a tak :grinning:
ja som dnes mala kur.prsia na prirodny sposob a k tomu zemiakovu kasu...a zelerovu polievocku...skratka je to rychly a pre mna aj chutny obedik :wink:
6. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a polovica sa mi vrati v stredu :frowning2: :frowning2:

teraz este vonku si dava veci do auta, este sa dojde najest a pojde... ja potom budem musiet ist povysavat a vyprontovat a vecer asi zehlit, ale neviem ci sa mi bude chciet, dnes som mala nejak moc nabity den.... :sweat_smile:
varit obed a este aj piect.. inokedy mi helfne mamina ale ta je chora a lezi...
6. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nel som si pre istotu dala za tanier sosovicovej, ale fakt, podla mna je taka jak furt :slight_smile: ale tak mozno mam pokazene chutove bunky, neviem :wink: Takze do stredy si slamena vdova :confounded: tak jedine pozitivum je, za nas budes mat viac casu :sweat_smile:

Fly mnamky, zelerova polievka... Inak ja som taka trupka, ja zbozujem polievky vsetky (okrem drzkovej) a maloco varim, a pritom to je takej rychle a jednoduche, budem to musiet zmenit.....

Moj herec ma prekvapil - ja som si troska zdriemla, kedze som bola skoro rano hore, a ked som otvorila oko (pred hodinkou) tak mal v ruke Cif a chystal sa do kupelky s nim :slight_smile: normalne ze vycistil vanu, wcko, povysaval, ustlal a pyta sa ma ci este treba nieco :slight_smile: to sa uz davno nestalo :grinning: teraz si napustil vanu s mojim olejom pre tehotne :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som akurat poutierala prach na skrinke pod telkou a rozmrazuje sa mi hovadzie kare.... Asi skocime na nakup, ta tarhona mi od rana mata hlavou :grinning:
6. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi taaak tebe sa zije..ked drahy taak pekne upratal...a ten kupel :grinning: fiiiha.... :grinning: ja som sa teraz rozhodla ze idem upiect citronovu bábovku...nech sa ten moj tesi ked pride z roboty...uz aj minule mi v kuse rozpraval o babovke co videl v telke...takze musim mu ju upiect lebo nebudem mat dovtedy pokoja :grinning:
6. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den spoluobcanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja som ranajkovala 3 chleby s mladou cibulkou a maslom,k tomu balkansky slany syr a dve paradajky a k tomu antioxidantovy dzus,aby sa to vsetko zoxidovalo tak jak sa ma :grinning:

musim sa priznat,ze prvy krat nemam chut na moju vcerajsiu kapustnicu..mm sa zdala riedka,ako tu vodu mysli,tak urobila zasmazku ci zaprasku a zahustila som ju...a teraz je hustaaa :unamused: no des..co teraz?babo rad :sunglasses:

shaarka,takto pozitivne som to nebrala,ze to je vlastne zamena za sex :grinning: a mam to dokonca kazdy den :grinning:
..ja som citala a pocula,ze dovod na paniku je az vtedy,ked ho vobec necitis dlhsi cas,ako si zviknutaa..
ale ako sa poznam,tiez by som bola nervnaa :unamused:
aaa inac ty kotuha,si sa pytala na rady co krsnatu a ja som ti prva radila odrazadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

no a tie pizzove rozky ma zaujali :dizzy_face:...len som lenivaaaa :rolling_eyes:
6. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja by som si tiez dala mladu cibulku...mnaaam..ja kapustnicu vobec nemusim...a ani kapustu..strasne ma nafukuje...a potom so ako balon..moja babovka sa uz pecie..jupiii :grinning:
6. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,fiha,ja by som sa v kapuste topila :sweat_smile: ...a ja zas kolace nemusim,sem tam,ale maximum jeden kusok ked si odkrojim :wink:
6. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly no to sa mam, len skoda ze nie castejsie je taky aktivny :slight_smile:
Ideme pozriet na stavbu a potom asi do optimy na nakup... Tak pekne sobotnajsie poobedie prajem, fly nech sa babovka vydari :wink:

Inak som nevedela co je to odrazadlo, som si normalne musela vygooglit, a sak to je normalne ze autocko na vlastny pohon alebo mini bicykel :grinning:
6. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ani ja nemam rada zakusky a torty ja skor zo sladkych mam rada tiramisu a chladene kolaciky z piskot kyslej smotany a ovocia...ostatne nemusim...a babovku peciem len kvoli drahemu :slight_smile: ja kapustu ako taku mam rada len mi robi sarapatu v zaludku takze ju nemozem velmi konzumovat..ale inac je velmi zdrava a hlavne kysla kapusta cista vitaminova bomba :grinning:
vavi dufam ze sa mi vydari..a ak nie aj tak ju strcim drahemu pod nos..ze chcel si ju..tak ju mas :grinning: :grinning:
tak si uzi nakupy my sme vcera boli v Optime a v Salse som si kupila krasnucke saty...za 39eur....take sexi satocky :grinning:
6. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,gratulujem k satockam,potesi :dizzy_face: ...som zvedava,kedy si ja na seba kupim sexi saty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
presne aj ja som na take piskoty a ovocie :slight_smile:

vavi,to srandujes? :grinning: .,..odrazadlo nieje na vlastny pohon :sweat_smile: odrazadlo je ked sa odrazas noskami a moze to byt zvieratko auticko motorka :wink:
tak si uzi nakup ja dnes zbehnem do kiki :slight_smile:
6. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok