• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavi - radsej to neries a uzivaj si to :grinning: :grinning: :grinning:
ja som uz treti vikend sama... :frowning2: dufam ze aspon buduci bude MM doma a konecne budeme spolu... :sweat_smile:

jedine pozitivum z toho je, ze si mozem bez hundrania pozerat moje "lasky kvety" ako on vola romanticke filmy :grinning: :grinning:

mnam a zboznujem knoppers :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa tesim ze si dam poobede esička som si vcera po dlhej dobe kupila :dizzy_face:
7. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ńell, Fly, mate pravdu, radsej nepatram :grinning: :grinning:
Kokso esicka, vcera som na nich pozerala, ale odolala som... Ja by som zozrala krabicu na posedenie :slight_smile:
7. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaam aj ja by som si dala nejaku sladkost..ale prave teraz som sa fajne napapla takze si dam oddych od jedla aspon hodinku a potom sa vrhnem na babovku a mozno este aj na nieco ine :slight_smile:
7. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav tak toto teda bol diel.. som sa narehotala :grinning: :grinning: :grinning:
niektore hlasky su tam fakt 100-bodove :grinning: :grinning:
jooj ale ako mi vadi ked Ivana vola serialovu Julku - Jula... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vzdy ma az hegne ked ju tak oslovi :grinning:

no ja som sa tak prejedla ze esicka zatial odkladam na nedohladno :grinning: :grinning:
teraz idem vytravit pri umyvanie dlaziek a potom sa postavim ku prkinku a budem zehlit :sweat_smile:
7. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, neuveritelne, ale ja som doma! :grinning:
vcera som dosla na pohotovost - ved ma len ukludnia a pustia domov, nie? dali ma na monitor a sestricka hovori, ze no veru, nie je to dobre, je tam nejaky selest - a tvarila sa smutne :confounded: :confounded: :confounded: bola som hotova, viete si predstavit.
potom ale doniesla novsi pristroj, ten zaznamenaval secko na papier a srdiecko som pekne pocula. len k zaznamu mi nepovedali nic. doktor povedal, ze musim byt hospitalizovana, ale ze len na kratko, max. na tyzden :grinning: :unamused: isla som za MM, ze mi ma doniest pobalenu tasku a neubranila som sa slzickam :frowning2: MM biely ako stena :unamused:
az ked som sa vratila k Dr. a opytala, ze preco vlastne, a ze ci monitor nebol ok, tak doktor povedal, ze pan profesor tak prikazal. a ze nieeee, ze monitor mam ukazkovy! :grinning: velmi mi odlahlo, ale zaroven som nepochopila, ze preco si ma tam teda nechavaju.
este mi spravil vysetrenie zo spodu a UZV (Teo ma 1300g a TP o tyzden skor).

tak som sa isla ubytovat, rano odbery - krv, moc, vyter. a hotovo. pytam sa sestricky, ze ako ma budu dalej pozorovat? ze nijak. :angry: :angry: :angry: tak som si povedala, ze lezat mozem aj doma, nie? od rana som si pocitala pohyby a ked ich asi za 4 hodiny bolo 9, tak som bola rozhodnuta ist za Dr. a vypytat sa domov.

a tak som tuuu!! :dizzy_face:
7. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar tak sa tesime tesime, ze si uz doma :slight_smile:
Tak mas zazitok aspon :sweat_smile: a vies ze Teo je ok... Jeeej, 1300g, to uz je pekna hmotnost, to uz je hotove babatko :sweat_smile: no a si sa aj pytala preco ho teraz citis menej, ako predtym?
7. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar super ze si doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vau a Teo je fakt riadny chlapisko.. ze 1300g ty ozaj potom tusim porodis na moje narodky :wink: :grinning:
ale vcera ste si isto uzili svoje... :frowning2: ale hlavne ze uz to je za vami :dizzy_face: :dizzy_face:
a dnes teda kope o 106 - vycitil ze sa maminka pre neho vylakala :wink: :slight_smile: :sunglasses:
7. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pytala, ale jedine, co povedali, bolo ze mozno mam viac plodovej vody. alebo ma dorazili vetou "ved aj babatko niekedy spi!" :unamused:
hlavne ze som musela podpisat, ze idem domov na vlastne ziadost a ze som poucena, ake rizika z toho vyplyvaju... sice mi ziadne nepovedali, ale kaslat na to.
7. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej a my dnes s Vandou zurujeme, ma sviatok :grinning:
7. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav a fakt... dnes ma nulte meniny :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujemeeeeeee :dizzy_face: :grinning:
7. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahooj shaari som rada ze sa mate ok.a ze ta aj pustili domov :grinning: a 1300g je fakt ze pekna vaha :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar ja som ten papier podpisovala pri oboch odchodoch z pohotovosti, co som zo zaciatku absolvovala, to len aby sa oni chranili... Rizika niesu ziadne :wink:
7. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vavi ja som presne pred chvilkou pozerala do kalendara a tiez ma hned napadla tvoja Vandicka :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a presne ako pise vavenka ziadne rizika pri tvojom stave nie su...ale oni ta nemohli pustit bez reverzu..skratka musia sa chranit..
7. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no faaaaakt super :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves baby :slight_smile:

shaarka vitaj doma :dizzy_face: ...som rada,ze je Teo v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mala som pocit,ze si isla na pohotovost,ked si zrazu zmizla,ale teda oni vedia riadne nastrasit :unamused:

..mna tak v saci na pohotovosti v 9 tt ze je to diskutabilnee,ale babatku asi nebije srdiecko..a potom ma zobrala na novsi stroj,este som musela 10 min.cakat kym sa zapne...
a internista v novej nemocnici v 7tt kukol do karty,ze ,,smola,,,a ja ze aka?a on ze ,,ved potracate,,takmer som skolabovala...este sa ho chystam navstivit :grinning:..kcem mu za to dat jednu po za ucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

vave,vsetko naj naj vanduske aby bola zdrava atd :dizzy_face: :grinning:
neviem ci si kukla kociky,lebo tieto sa vetsinou predavaju ako sportovy a dokupuje sa k nemu vanicka :wink:
posnazim sa hodit obrazky :wink:
jooj a boldera neviem kde najdem na ukazku ...ty si ho aj omakala ci len videla?

ja dnes nevarim nic,vari svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona vari dobre :dizzy_face:

vcera ma mm pichol,on normalne,tuk tuk tuk,lepsie picha jak sestra :grinning: a akurat drobec kopal a kopol mu,ale len do dlane..ale co som pocula tak koza je hruba :sweat_smile:
nellie,nie koza ale koza :grinning:
7. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi bolder som len videla, neomakala :slight_smile: mi prisiel dost drahy na to, ze vyzeral tak obycajne..... Teda nebol na pohlad velky rozdiel medzi nim a kociarmi o 100 eur lacnejsimi..... Ale to je len moj skromny nazor :sweat_smile:

Co dnes este mate v plane? Ja som si myslela ze prelezim celu nedelu, ale nejak mam moc energie, rozmyslam ze sa pojdeme aspon prejst... Len neviem ci herca vytiahnem :sweat_smile:
7. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,podla mna ho vytiahnes,ved ta teraz poslucha :grinning: ..to je moj tip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi nespravny tip - kamosi ho prave vytiahli na futbal... :grinning:
Nevadi, aj tak by trebalo urobit poriadok v papieroch, asi sa do toho dam.....
7. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tak to som nepredpokladala :grinning: jooj aj mne treba porobit poriadky v papieroch,ale nebudeme predsa robit obe to istee :grinning: takze ja dnes oddychujem a tak a potom by som kcela skocit do tesca..
7. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi a co v Tescu? Mne sa tiez nejak nechce do tych papierov.....
7. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,v tescu na nakup na fajnotky aa kuknut ci im nieco nove nedoslo pre drobca aaa vymenit ciapocku za mensiu,ked budu kciet ovsem :wink:
ked sa ti nechce chod nieco napiect :grinning:
7. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no piect isto nie :slight_smile: herec sa rozhodol ze ide drzat dietu, lebo mu vraj rastie brucho :slight_smile: som mu vravela ze to je normalny jav, ze je so mnou solidarny, ze to aj vyskumy potvrdili ze partneri tehotnych zien zvyknu pocas tehotenstva priberat s nimi :grinning: :grinning:
A dajak sa mi asi nechce nic... Idem sa zvalit pred telku :wink:
7. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj jak som sa prezrala!

Tu roladu co mam v chladnicke, co mi nechutila, som porezala, medzito nakrajala banan a poliala kyslou smotanou vymiesanou s vanilkovym cukrom.... Bolo to super a ja sa teraz neviem pohnut !!! Bleee :sweat_smile: :sweat_smile:
Zajtra si musim dat nejaky light den, toto neni mozne :slight_smile:
7. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a nebol ten kolac uz po zaruke :grinning: od kedy som tehu riesim secko po sto krat ci nieje pokazenee :sunglasses:
7. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi nie nebol. to su tie piskotove rolady, co maju trvanlivost polroka :grinning:
7. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak dobre potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja nemam rada kolace,ale posledne dni sa mi ziada zakusok po dobrom obede...take nove pre mna,aspon konecne mozem povedat ze mam tehotenske chute :grinning:
idem kukat hokej o pol siestej,mojmu sa ist nekcelo,dak bude kukat so mnou doma :slight_smile:
7. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi to mas super, ja som hrozne na sladke, aj teraz v tehotenstve, aj predtym..... Este ked som byvala doma, to sme si s tatom furt davali kavu a kolac :slight_smile: a to mi ostalo, ku kave milujem nieco sladke :wink:

Joj v telke nic nejde, sa zacinam nudit, asi sa predsalen pustim do tych papierov :rolling_eyes:
7. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skor na kyslee ,ale vcerajsia kapustnica skoncila v zachode :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes budem mat pecene masko a zemiaky v rure a k tomu si dam kyslu kapustu,musim si dat davku :grinning:
fuj papiere,moje este pockaju..
7. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok