• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak ja som nakoniec od 16,30 mala na starosti u nas Tobika, svagrovci sli kupovat kocik.. a pred ôsmou si po neho prisli.. takze celkom fajn den.. predtym som si pozehlila a akurat ked som sa chcela volne pohodit na gauc tak mi priniesli to male šidlo :grinning: :grinning: ale perfektny je, hlavne ako mi vysvetluje o dusu a ja mu nechapem ani prd niekedy.. :grinning: :grinning: a bol bombovy ako ma pred odchodom vyboškaval jak taku tekvicu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak papiere potriedene, bola to fuska, ale mam to za sebou :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda o svojom pise :grinning: vave,gratulujem :slight_smile: nellie,super den :slight_smile:
shaarka,sa zas vytratila :confused:

a ja som bola v tescu a ked sme prisli domov zistila som,ze moj mm si kupil viac fajnotky jak ja :grinning: :grinning: a ciapocku mi vymenili,ale nic nove som nekupila pre drobca..
7. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :grinning:

pipi to my sme s Vave len tak do plena hodili ze aby ste vedeli co porabame :grinning: :grinning:

ja uz som v kancli, uvarila som si zeleny jasminovy caj a pojdem pomaly zacat s vyrobou tabuliek....
mam toho viac nez dost... :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
pipi, ja som vcera riesila na nete zavinovacky a tak. no a slubila som MM, ze budem viac oddychovat, aby som si mala kedy uvedomit, ze teo kope. lebo ked vkuse niekam pobehujem, necudo, ze ho nemam ani kedy zachytit a potom sa mi zda, ze malo (slabo) kope. ze vraj... :rolling_eyes:

a co mame dnes na plane? nellie tabulky - k nim si mozes hodit nejake ozajstne, uz vyrobene tabulky, hnedej farby a sledkej chuti :wink:

ja mam stretko s kamoskou (ejasmeja) a o druhej sa ideme pozriet na dulu, ze co a ako :sunglasses:
8. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :grinning:
Dlho som tu nebola, tak som vas prisla pozriet. Jej Shaarka uz mas konecny verdikt na meno? Teo je pekne meno, zaujimave :slight_smile:
Nestiham vsetko docitat kym som tu nebola, tak mi aspon povedzte ci nepribudli nejaka tehulky.
Vavenka, Shaarka, Pipimiska krasne vam tie tt pribudaju, co chvila to budete mat za sebou :grinning:
8. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Shaari super prispevok, ze "slubila som mm ze budem oddychovat" a o 2 riadky nizsie .. Mam stretko, pootm idem za dulou :grinning: potom isto sa este pomotate po meste, na kolacik, do obchodu, s jellou a po oddychu ani slychu :sweat_smile: Tak len sa setri, TM ma pravdu, treba sa viac setrit....

Ja netusim co dnes - asi si skocim na danovy po tlacivo a chcem uvarit brokolicovu... A to je asi vsetko :sweat_smile:
8. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to mi fakt vobec nedoslo :unamused: a teraz este upratujem :confounded: ale tak co uz, oddychovat budem vecer :slight_smile:
8. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :slight_smile: no uz ty musis vediet....
Idem od mesta, adios :wink:
8. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: mne je z toho normalne spatne,ze som tak skoro hore :sweat_smile:

shaar :grinning: ,ja som si to neuvedomila ale vava ti dobre dala :grinning: :grinning:

lenuska,tak co viem zatial nepribudli nove tehule, ale uz je pravy cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam trocha pauzu... :sunglasses:
shaar - no veru super setrenie... :grinning: :grinning: :grinning:
ale taky hyperaktivny clovek ako ty sa asi nedokaze len tak niekde volne pohadzovat a nic nerobit, co? :wink:

aj ja sa chystam do mesta ale az cestou z prace.. idem si kupit pyzamko, take pekne maju na figurine vo vyklade, ze na mna zmurka uz asi tyzden... :grinning: :grinning: take kockovane nohavice na snurku (vypadaju ako teplaky) a vrch je k tomu strasne chutný - take dve korytnacky v srdiecku.. no mile to je.. :sunglasses: :sunglasses:

sice asi by som si mala kupit nejake sexi čipkovane pyzamko, kedze sa valentin blizi ale to ja take nemusim :sweat_smile:
dneska si prave kolegyna cez net objednavala a vyletela na mna ze som sucharka ked sa k nej nechcem pridat.. :grinning: ale naco taky prepych.. len by mi riťka prechladla v takom :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ja som tu po dlhsej dobe, ale zaciatky mesiacov su pre mna uplne strasne, ze nestiham sem ani kliknut, nieto este citat a prispievat. Kto mi zhrnie, co tu mame nove???
8. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubliiiiiiiiiiiiii ja som si ta telepaticky privolala.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prave dnes som sa ti chystala poslat IP ze co je s tebou.. uz cez vikend som na teba intenzivne myslela, nemala si štikutku?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Shaar videla som ze si pridala foto do albumu.. ta modra dekova zavinovacka s tou kapuckou je kraaaaaaaaasna.. :slight_smile: :dizzy_face: (neviem ako to mam presne nazvat :sweat_smile: )
8. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vidis nasa "vyrabacka reportov" to tu nejak flaka v poslednej dobe... :confused: :confused:
siou si nejaka vytazena... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Nellie ty si zlata...krasne privitanie, dakujem! Ja som mala "len" pracovne povinnosti, inak som O.K. a vsetko mam po starom :slight_smile: Ty ako pokracujes, co sa tehu tyka? Ci stale neriesis???
8. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli pokracujem tak, ze uz treti mesiac sme sa nestrafili od ovu... :sweat_smile:
takze aspon ziadne stresy poovulačné... :grinning: :grinning: :grinning:

a ty ako???

joooj mna tu prave kamoska provokuje linkom na moj oblubeny parfem v akcii ale nemozem - som si vycerpala limit objednavkou Mary Kay kozmetiky a keramickych nozov... :grinning: :grinning:
takze sa teraz musim zahrat na budhistku, prilozim si prsty na spanky a budem si opakovat - "teraz tu vonavku nepotrebujem" ummmmmmmmmmm ummmmmmmm :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :slight_smile: :slight_smile: ako ti ide meditacia? :wink:

Som sa vratila z mesta, fuj to VKVcko, kurna.... Som riadne vymrzla... Ale mam tlacovo na danove, takze mozem sa ist bavkat :grinning: a tlacim sosovicovu, kua uz mi pomalicky zacina liezt krkom, aj ked je kazdym dnom lepsie a lepsia, dufam ze dnes ju uz dorazim :sweat_smile:
8. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave tomu sa hovori "šošovicová pomsta" :grinning: :grinning: :grinning:
co to je VKVcko? :confused: :sweat_smile:

a meditacia - asi zabrala uz som na tu vonavku aj zabudla :grinning: :grinning:
ja som si bola zohrievat mojho pangasiusa so zemiackami :dizzy_face: :dizzy_face: teraz pojdem vylovit nejaky dezertik v šufliku :grinning: a uz sa mi nic nechce... :rolling_eyes:

asi budem musie skusit zas meditaciu nech ma chyti pracovny elan :grinning: :grinning: ummmmmm
8. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell to je velmi znama kosicka skratka - Vydrbany Kosicky Vietor :grinning: :grinning: - miesto slova vydrbany sa zvykne pouzit aj hrubsie :wink:

A polievku som dorazilaaa :slight_smile: :slight_smile:

Mam v chladnicke 2 brokolice a uz ich treba zlikvidovat... TEraz neviem ci polievku, ci cestoviny, ci co :confused: prosim o radu + idem daco pogooglit :wink:
8. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobreeeee to VKV :grinning: :grinning: :grinning:
ja tu skratku poznam - česky serial na prime... :grinning: :grinning: vekávečka :grinning: :grinning:

ja mam rada brokolicu zapecenu so zemiakmi.. a zaliate klasika - slahackovou smotanou s mliekom a surovymi vajickami ako na francuzske.. :dizzy_face: :dizzy_face: a ja este do toho dam vegetu a oregano a je to super... :sunglasses:
cestoviny som este nerobila a polievku brokolicovu zboznujem.. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VKV? :grinning: :grinning: :grinning: poznám a nenávidím :angry: :grinning:
8. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie vidis, ta brokolica so zemiakmi ma nenapadla! Ja robievam vzdy zvlast zapekanu brokolicu a zvlast zemiaky, ale toto moze byt fajn. A zemiaky tam davas v šupke varene alebo surove? Brokolica sa nerozvari v tom?
8. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No halo, kde ste vsetky?

Ja som nakoniec zapiekla brokolicu s cestovinami a nivou... Fajne :slight_smile: len zas to budeme jest aspon 2 dni, plnu misu som zapiekla :grinning:
8. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste sa teda moc nevyznamenali :sweat_smile:
som sem dosla s horalkou v ruke ze si idem citat a nemam co :grinning: :grinning: :grinning:
ts ts ts - flakate to teda jak sa patri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Bubli ja to robievam tak ze brokolicu dam vzdy troska uvarit a potom ju dam na bud surove alebo uvarene zemiaky, podla toho ako sa mi momentalne chce a vzdy je to fajn :slight_smile:

vavi ty vzdy varis jak pre cely regiment :grinning: :grinning: teraz vystrieda sosovicu brokolicova pomsta... :grinning: :grinning:
ale mnam dala by som si - s tou nivou to moze byt super :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

ja som dosla domov a sprasila som 3 rozky s pastekou, na to som si dala extra palivy kecup a sviezu uhorku... PMS je svina.. ja to stale hovorim.. inak by ma ani nenapadlo jest pasteku a v takej kombinacii ze so stiplavym kecupom uz vobec nie :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie len aby si z toho PMS o osem mesiacov nerodila :grinning:

No hej, poslednu dobu nemam mierku ci co :grinning: Ako bolo v praci? Tabulecky porobene? :wink:
8. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ale hej v praci som postihala co som si na dnes naplanovala... :sunglasses:
takze pohodicka... :slight_smile:

a ty ako - uzivala si si sladke nic nerobenie :wink: :slight_smile:
a z tej mierky si nerob hlavu - ja tiez vacsinou vsetko presvihnem a varim ako keby nas tu byva 10 :grinning: :grinning:

a to by musel by iny Coperfield aby som o 8 mesiacov porodila.. ale akoze nebranim sa tomu :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak bola u nas prave sesternica mojej mamy (50 rocna stara dievka) a dojde ku nam raz za 2 roky, vzdy ked jej skonci pausal a berie si novy mobil... :grinning: :grinning:
dosla sem lebo ze na sim karte nema kontakty a otrcila mi papier s asi 70 menami a cislami ze aby som jej to tam dala lebo mne to pojde rychlejsie... nastastie mala aj stary mobil tak som len skopirovala z neho tie kontakty bolo :grinning: :grinning: ale poviem vam ze zazitok ju sledovat ako s tym mobilom robila :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :grinning: :grinning: nasi su na tom uz o trochu lepsie, ale zo zaciatku - kokso, to bolo utrpenie im daco ohladom mobilu vysvetlovat :slight_smile: inak si neviem predstavit ze na mna raz moje deti budu pozerat ako na polodementa, ked uz nebudem stihat s technickymi novinkami.... Sak ani teraz uz nestiham, ale sa to este da akotak kamuflovat :sweat_smile:

Ja som bola dnes v meste, na danovom po tlacivo, pomotala som sa po meste, takze doobedu v podstate nabity program :grinning: potom som varila, v obchode bola pre tu nivu, a normalne som citila jak mi zasrana tlaci na susku, uz asi nemozem dlho chodit... Dnes som dost pochodila... Tak som si pre istotu lahla :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :grinning: ja flákam, lebo pracujem ako divá, celý deň :grinning: V stredu odovzdávam...

a inak, brokolicu robím aj ja podobne - naparím, potom dám za piecť s rajčinkami, bazalkou a kyslou smotanou s vajkom. Robím do misy z jenského skla a ešte do strednej zapekacej misky. Tak ale u nás sa bežne robí všetkého veeeeeľa. :grinning:

A musela som znova spraviť fazuľovú polievku, m. si rozkázal z hnedej, ale teda nemám čas robiť na sladko so zeleninou, tak som spravila zase kyslú. Spakoval dve misky (objem asi pol litra), farba mu je očividne ukradnutá :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok