• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
:grinning:
Shaarka nekuknes mi na grafik...mam tam opat nejake nezrovnalosti... :wink:
9. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, neviete, nemate skusenosti - ako je to s menami pre narodene babatka? ze ci matriky uznavaju ako zdroj wikipediu.
som napisala na dve matriky, ale este neodpisali, tak som v strese, ze ci s tym nebude problem...
9. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuknem, len daj.

nellie, ja mam PC od otca z roboty, takze oni to tam asi mali pekne prisne :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari nepredkokladam ze ti niekto odpise, skor by som si tam zavolala respektive skocila tam osobne.....
9. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Shaarka v tomto ti veru neporadim :confounded: asi bude najlepsie skocit osobne
..FF ukazal ovulu na 20DC, ale predtym mi ukazoval na 18DC..ked vymazem odtial watery hlien..tak zase prebehne na 18DC, ja som z toho fakt jelen :sweat_smile:
..ale tesim sa, ze ovula bola..aj ked predchadzajuce dva cykly bola na 13DC
..http://www.fertilityfriend.com/home/2866aa
..aky je vas nazor?
9. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni mne sa to celkom pozdava na ten 20DC .....
9. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja suhlasim teraz s FF tiez som za ten 20C... inak krasna ovu :wink:
9. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za nazory dievcata :slight_smile: asi to tak budem, posledne tri dni ma pobolievalo podbrusko
..snad mi FF uz ovulu neposunie :grinning: uvidime ci nieco z toho vylezie, ale vidim to skepticky
9. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len na skok...
shaari, ak si chceš byť úplne istá (a na matrike by ti nbodaj tvrdili nejaké bludy), pozri zákon o mene a priezvisko (myslím 300/1993) a vlani bola tuším novela. Pokiaľ sa dokázateľne dá potrdiť zdroj (aj webový), a meno spĺňa ostatné veci v zákone (nie je hanlivé a pod.), nemal by byť problém. Skús si nájsť prípadne alšie zdroje na nete, ktoré meno obsahujú. :wink:
9. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, pekne si to napisala, len ja som tatar, nechapem.
posli mi link, prosim...

dlni, ja suhlasim s FF, max. 21.DC nad ranom :wink:
9. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napísala som to všelijak, nejaké tie nevyskoloňované podstatné mená tam vidím, chýbajúce písmenká... :grinning: :grinning:

tu je link na zákon
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?PredpisCislo=300&Rocnik=1993

ak by ti to nešlo, na zbierka.sk si dole v pravo zadaj 300/1993 a nájde ti ten zákon.

Potom si eštš vygoogli novela zákona o mene a priezvisku (obsahuje nejaké zmeny a doplňujúce informácie).

A k tým mojim vetám na konci - pre istotu si nájdi ešte zopár ďalších zdrojov, ktoré obsahujú meno Teo (nejaké zahraničné kalendáre mien, je ich dosť), aby si bola na tety na matrike pripravená :slight_smile:
9. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ty sa inak vyznas :wink:

ja som prave upratovala pocitac a musim vam ukazat tuto foto :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3787254&vReferer=

je spred 3 rokov ked mala segra promocie a normalne som v soku ze ako mi kedysi trcali bedrove kosti.. :grinning: :grinning:
to musim zarchivovat ked raz budem totalne tucna aby som mala dôkaz ze to tak vzdy nebolo :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy tu akurat nie ste a ja tu takto odhalujem moju identitu :grinning: :grinning: :grinning:
este pockam chvilu a potom to mazem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: peknéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stihlaa :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nel, super vtip (aj ten s bičom nad ním :grinning: :grinning: )
9. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano stihli ste :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vazte, ja sa casto neodhalujem :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den tety :wink: a neuhadnete co zas mna postihlo :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, som na teba dnes myslela (mám orav. nite :slight_smile:)). čo ťa postihlo? :unamused:
9. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ahoj, co sa deje? :confused:
9. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak no, zas som na pn s cim? no s chrbatom, o nervy..este ani dva mesiace riadne nepresli a som zas tam kde som bol pred vianocami, s rozdielom ze nedostavam injekcie..ja uz nechapem :rolling_eyes:

vy sa tu ako mate?
9. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :frowning2: Ja sa tiež chystám na masáže, stále som neminula ani jednu poukážku z vianočných darčekov a chrbát začínam cítiť. Zatiaľ iba trochu, ale musím chodiť pravidelne, inak to nemá zmysel :unamused:
9. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax... do kelu zasa ten chrbat... :frowning2:
to co s nim mas?? nejake stavce zaseknute alebo co?? :confused:
9. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mna sa vzdy lekarka pyta ked tam pridem ze ci nemavam bolesti chrbta, ked som taka vysoka, ze vtedy to tak zvykne.. ale musim zaklopat ze nastastie nie... :sweat_smile:

ale ked sme v lete boli na welness pobyte a tam mi robili masaz - tak hned zistili ze som "kancelarska krysa" lebo ze som ho mala riadne stuhnuty... :sweat_smile:
9. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kostami to moc nema co, to je skor koli svalom resp. slachom, aj ked podla posledneho rengenu je to nieco ako zacinajuca sklerotizacia kosti nad panvovou oblastou

masaze by mi asi nepomohli, mala som chodit na rehabilitacie ale koli ostatnym navstevam lekarov, hlavne gyneklogicky som uz nechce na rehabilitacie aby som nechybala vela v robote a tu ho mas...no co asi mam kaslat na ostatne a sustredit sa v prvom rade na zdravie, aj ked to sa lahko povie horsie uskutocni :fearful:

siou odkial boli nite? obchodne? ci z nejakeho stanku? :slight_smile:
9. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, tak to je iné... jasné :frowning2: ja mám klasické stuhnuté miesta, tomu pomôže iba pravidelné cvičenie a masáže (teta sa na mne namaká :grinning: ).
nite obchodné, ale aspoň echt oravské, vákuovo balené a nepresolené. neviem, čo na nich tak šlapem, asi sme dlho neboli hore :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky snažilky aj tehuľky, prosím Vás o radu....Mám 35 rokov, jedno už takmer 7 ročné dievčatko a túžime po druhom a už niekoľko rokov sa nám nedarí, príčina neznáma....Tento cyklus sme stimulovali s clostylbegytom a potom mi bol aj pichnutý pregnyl, boli aj foliky a aj praskli a aj sme snažilkovali, po pichnutí sa dostavili dosť nepríjemné bolesti v podbrušku počas cca 2 dní, ale potom sa to ukľudnilo. MS by mi mala prísť v sobotu-nedeľu 13.-14.2.2010 a ja mám už teraz brucho ako balón tesne pred prasknutím. Okrem tejto stimulácie už niekoľko mesiacov užívam vitamín E a čistú kyselinu listovú...Máte niektorá skúsenosti s týmito stimulkami? Pomohlo to niektorej z Vás pri otehotnení???Vďaka za radu..... :wink:
9. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len strasne bojim, ze az raz otehotniem ze to nebudem koli tomuto mojmu problemu zvladat, taka mala nocna mora:frowning2:( ale aspon ma to kope do toho aby som zacala co najpravidelnejsie cvicit nie len raz do tyzdna plavaren a trochu fit lopty

no ale staci z mojich problemov...

siou, no aj tak teraz su tie syry a korbaciky ci nite robene aj tak z takeho menej kvalitneho mliecka, ked sa kravy nemozu ist napast..najlepsie su od jari do jesene, ako vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasné :grinning:
tak, tak, aspoň sa na to nevykašleš zodpovedne to budeš riešiť :wink: drž sa...

tinuš, s týmto nemám skúsenosti (ale zopár vecí máme spoločných :wink: :grinning: )
9. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok