• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
slni aka romantika ze medzi kvietky vygrckala :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa z jedla dogrcala raz v zivote.. - z melona a nemohla som ho ani vidiet tusim asi 5 rokov ak nie viac dokonca ked som zatila melonovu zuvacku tak ma zacalo nadrapovat jak žabu :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich archív poznám, len som mala pocit, že majú všetko v rámci videopučovny :grinning:
Musím to pozrieť, lebo dosť častí mi ušlo a celkom je to milé. Bola som zvedavá, ako zvládnu prvý retro seriál a hoci to má slabšie miesta, celkovo je to znesiteľné.

Tak medzi kvietky? Milé :grinning: :grinning: Ja som mala brutlne trénovaný žalúdok, so starým otcom sme v kuchyni hocikedy o pol desiatej krájali len tak niečo "do huby", čiže slaninu, cibuľu, domáci chlieb... No ale som z toho vyrástla, tak teraz len keď sa mi veľmi zažiada, to si teda fakt neodopriem. Len keď už ani tá slanina nie je to, čo bývala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zatila = zacitila (poznamka autora) :grinning:
nell tie tvoje hlasky, ja sa pocikam..len ono to strasne boli ked sa smejem :confounded: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, Nell ja som ta odhalila, to bola normalne pasca na Siou :slight_smile:
No ja som este spucila na tie hraolky Knoppers a mam dost,.. daco fajne na pitie by sa zislo - taky ananasovy dzusik - mnam :slight_smile: ale kedze nemam, staci aj cista voda, vsakze :slight_smile:
siou ja som dnes mala presne taku slaninu co kedysi byvala..fakt :grinning: :grinning: :grinning:
ja som zapijala rajcom pampeliškovym... :grinning:
to je kombinacia slanina zapijana pupavou :grinning: :grinning:

vavi ty kombinujes tiez ako ja.. sladke, slane vsetko jedno :grinning: :grinning: ked si telo ziada tak co - hadam si neodoprieme... :grinning:

anax - prepac.. :sweat_smile:
9. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, pošliiii, neondi sa... :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my mame naozajstnu slaninu doma, potencialny svokor robi nenormalnu :slight_smile: ale ja niesom moc slaninova :confounded: maximalne tak poprazit na bryndzaky :wink:
9. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning:
nebodaj som tebe takej chodiacej reklame na zdravu vyzivu chutky narobila.. :grinning: :grinning:
ja dnes fakt N E Z A S P I M :grinning: :grinning: :grinning:
(pisem do kalendara cervenou - siou dnes mala chut na slaninu :grinning: :grinning: )
9. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aj ty pošli... Ja som slaninu nemala strašne dávno. raz som kúpila taký grc, anglickú, ale vôbec som ju nespoznávala :grinning: :grinning:
Na bryndzáky ja dávama veľa, veľa ale fakt strašne veľa opečenej zlatej cibulky. Dá sa ich zjesť potom asi 5 x toľko ako so slaninou :grinning:
9. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete kedy som najviac slaninovo trpela,???
moja starka mavala vzdy genialnu slaninu a ona bola krestanka do spiku kosti takze u nich v piatok nehrozilo jest meso a mne vzdy akurat ten piatok nenormalne chutila a ona mi nedalaaaaaaaaaa.. :grinning: :grinning:
vzdy ma odfajcila nejakou bezmesitou chujačinou :grinning: :grinning:
ona ma raz zbila ked som jedla peppies - ak si ich pametate take tie slaninove krekry lebo sm ich jedla v piatok a ona ma fakt zbila.. :sweat_smile: :sweat_smile: pritom to okolo slaniny ani nechodilo :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hej, vam sa to zda romatikus..ale vtedu to sranda nebola :grinning:
..ja som ako 17 rocna prvy krat vypila asi 3,5dcl bieleho vina, grckala som ako by mi za to platili a dalsich 10 rokov som nemohla citit ani Vineu :grinning: v tom sme rovnake Neliie..len ty nepijes :wink:
..mne sa celkom Vypravej paci, taky oddychovy mily serial...ale v CT archive sa daju najst pekne dokumenty
9. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no mojho by si na svoje brydzaky nenalakala :grinning: nelubi cibulu v akejkolvek podobe :wink: ale o tom sme sa uz tusim bavili.... Uz 4 roky mam bezcibulovu kuchynu - doslova :wink:
9. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel :grinning: :grinning: tak ale mne to zdravé chutí, čo mám robiť? To je podľa mňa tým vývojom od detstva. šak by som bola už mŕtvola pri takom životnom štýle, akým so začínala :grinning: :grinning: Ale keď mám chuť, dám si a potom má zase pár rokov pokoj.

Si tu nebola pred Vianocami? Som písala, že sme dovliekli od starej mamy klobásy, a sme ich sfúkli za dva večery. Teda ja, lebo m. som z ideologických dôvodov (aby nebol tlstý ako prasa) krotila a tka mi ostalo viac :grinning: :grinning: Joj, ale to boli domáce... dobréééé. Len som na tie prasiatka nemohla myslieť :grinning:
9. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z jedla grcala len parkrat v zivote, ale uz si nepamatam z coho, nemavam potom averziu na dane jedlo... Aj z pijatiky som uz grcala, sa musim priznat, a tiez mi potom nezostala averzia :grinning: :grinning: asi som nepoucitelna
9. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, jasné, aj mne celkom, preto ho pozerávam. A dokumenty na čt 2 pravidelne (keď práve nesmolím prácu) tiež :wink: .

vavi, bez cesnaku, vez cibule :confused: :confused: chúdence, moje :frowning2: :grinning:
9. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nemusis ma lutovat, vobec mi nechyba :wink:
9. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja by som bez cibule zomrela.. :sweat_smile: najviac ju mam rada ked peciem nejake masko a nan dat kopec cibule a bez cesnaku detto... :sweat_smile:
ale moja teta je taka ako tvoj drahy vavi tiez nemoze cibulu ani citit - hned ju natahuje :grinning:

inak bryndzaky neda do huby ani MM to je tusim jedine co nemusi... :sweat_smile:
9. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no mne ked je z niecoho zle uz to nezjem ani nevypijem...urcitu dobu som mala velmi zuzeny vyber alkoholu xixi ale to je tym, ze mne je blbo aj po poldeci vodky hehe
..teraz vyzeram ako domaci alkoholik :sunglasses: ale nie som..faaakt nie xixi
..bez cibule a cesnaku sa neda varit :wink:
9. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho nell :wink:

normalne mi ostal notebook cierny, vypol sa potvora...asik mu dnes davam moc zabrat, naposledy takto fical..hm no asik pri poslednej pn pred dvoma mesiacmi:slight_smile:))

slaninu mam aj ja rada ale po piatej vecer, mi uz nerobi dobre, najlepsia je v sobotu ci nedelu na ranajky aj s kuskom klobasky:slight_smile:)) ale vianocka s maslom a kakaukom (pipi :wink: ) je ovela lepsia basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nell my sme tiez doma v piatok dodrziavali bez masity post a tiez som mala na maso chut vzdy zo zasady v piatok:slight_smile:) teraz sa smejem, ze by sme mali v piatok maso mali povinne, kedze mu moc nedame :grinning:
9. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni :grinning: :grinning: ver ze sa da verit aj bez cibule a cesnaku, som toho zivy priklad :wink:
9. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja poznám pár ľudí, ale neviem si to predstaviť. a jarná cibuľka... je pravda, že asi smrdím ako besná sviňa, ale aké je to dobré. A cesnak, bez neho by môj život nemal zmysel :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym ja napisem jeden prispevok vy jak tetky na trhu skoro celu stranu napisete:slight_smile:))

ja som z jedla tiez nikdy nevracala aspon si nepamatam, ja som ale ako decko vracala ked som bola hladna alebo potom speci vec, rybycky v caji co su kusky z citrona, neznaaaaaaaaaaaasam to v caji...este tak vo vode:slight_smile:))
9. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hm, zaujimave slovne spojenie...besna svina :grinning: :grinning: :grinning:
..manzo miluje jarnu cibulku, teda este okrem mna :grinning:
9. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som grcala asi ako desaťročná z pečenej klobásy, presne deň pred Vianocami, normálne sme museli ísť na pohotovosť. Celé vianoce som preležala a nič poriadne nezjedla. Klobásu som jedla u susedov a potom ďalších 15 rokov ani vidieť :grinning:
9. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave ze vacsina z vas grckala z takych mastnych jedal, ktora ste z nejakeho salatu??? my sme mali raz spenat, prvy a posledny krat...jedli sme ho s bratmi nasilu :grinning: :grinning: ale negrckali sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, nikdy :grinning: :grinning:
mne ešte bývalo zle z arašídov a takýchto olejnatých vecí, to mi naši veľmi nedávali. Za to slaninu som trávila ako starý chlap :grinning:
Inak, klasický mrazený špenát, resp. prívarok síce zjem, ale tiež sa nejdem za ním utlouct :grinning:
9. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda neviem, ako to, že som pri tejto téme vyhladla... ale musela som si ísť spraviť chlebík so syrom :grinning:
9. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja mam zauzivanu - divu svinu :grinning: :grinning:

anax to ake dobre, ze z kuskov citrona sa povracat :grinning: :grinning: :grinning:
to som este nepocula.. :grinning: :grinning:

mna viete co dokaze strasne napinat???
1. ked v umyvadle zostanu take tie biele natahovacie obrezky zo suroveho kurata
2. z kozky na zohriatom mlieku
3. ked zacitim dazdovky po dazdi povyliezane...

to su moje top 3 co ma zarucene napne z nich :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok