• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ja som naposledy grcala z parkov hydinovych a predtym z acidka :slight_smile: zo salatu by sa mi to podarilo len vtedy, ked by som si k nemu dala liter vina :slight_smile:))))))))
9. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, dážďovky :grinning: :grinning:

ale kožu na mlieku nezvožňujem ani ja :grinning:
9. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi tie parky si pametam co ti nesadli :sweat_smile:

no ja mam strasne silny zaludok ja mozem pokombinovat aj svateho a nic mi neni../klop klop klop na drevo/
ja som len raz z toho melona a potom pri brusnej chripke inak nikdy..
9. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ved to smrdi priserne... (grcajuuuuuuuuuuuci smajl)
minule som dosla do kanclu z totalne cervenymi ocami rano co ma tak vynatahovalo a mna ked napne tak ja rucim ako jelen ked ma ruju - ale nedokazem to ovladnut :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš nejaký moc citlivý čuch :grinning:
9. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ved ja tiez nakombinujem kadeco a som OK
..len ta slanina vtedy nejak nesadla, ale kvietky prezili :sunglasses:
..smrad z dazdoviek nemusim ani ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: kozka na mlieku, no krasne skolkarske spomienky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..to mame temu :grinning:
9. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, ale napriek tomu mi chutí :grinning: :grinning:

Mne by bolo teraz zle už asi len keby som zjedla niečo veľmi z chuťou. čemer, či čo to je...
9. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis nel, niekoho aj z citronu natahuje...ale uz som to davno nemala pod nosom, tak mozno by som uz teraz bola odolna:slight_smile:)))

z kozky namlieku natahovalo mojho brata...a mamina to zas miluje, ta si ju vzdy setrila pre seba :grinning:

nell s tymi dazdovkami tedaaa...to som este nepocula..to mas aky tenky nos

ale inak ja neznasam pach zmoknuteho psa a este v bytovkach sa to nekonecne dokaze nakoncentrovat, to vtedy len zadrzim dych a rychlo bezim otvarat dvere a sup do bytu...vy co mate psy netusim ako to mozete zvladat... :confused:
9. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate facebook? nemozem si vas pridat?? hodte mi do ip udaje, prosiim :grinning: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj pes nádherne vonia :dizzy_face: :grinning: je fakt, že keď zmokne, tak trochu inak, ale nie je to smrad.
Ja mám teóriu a podľa všetkého vôbec nie zcestnú, že psy smrdia (okrem toho, ak sú zanedbaný), podľa toho, čo žerú. No čo im môže ísť pokožkou von, ak žerú čistú chémiu? :wink:
Jaj ale zmeňme tému, lebo ma nezastavíte :grinning: :grinning:
a ja popri vás aj stíham písať vážne veci... :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pach zmoknuteho psa :grinning: :grinning: :grinning:
..to fakt nikomu okrem mna a nellie nevadi smrad z dazdoviek? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..mne byva zle z cestovania autom a vtedy mi vadi pach benzinu na pumpe...tenn fakt neznasam
..ked sme chodili k babke cca 200km, oco iba zastal, ja som otvorila dvere na aute a grckala som do priekopy :sweat_smile:
9. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanedbaný :astonished: :astonished: (anča, anča :grinning: ) = zanedbané (psy)/zanedbaní (psi) :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé, slni, aj ja som mávala kinetózu. A strašnú. Každú cestu som grcala. A keď boli serpentíny, už to zo mňa lietalo na všetky strany :grinning: Našťastie som z toho vyrástla, teraz nemám, iba keď po ceste čítam :grinning:
9. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja to teraz mavam tiez len obcas, hlavne ked ide po sebe viac kruhovych objazdov..tu v UK je ich pozehnane :grinning:
..na kratke trasy mi nie je zle, na stredne dlhe ano a ked ideme z UK domov tak mi zle nebyva..takze dlhe trasy su OK pre mna
9. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pes akykolvek mne smrdi nenormalne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja mam asi fakt nejaky citlivy cuh ale pes moze byt akokolvek vykupany aj tak smrdi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
preto by som ja v byte hafana nezniesla....

ale akoze nic proti nim je to krasne na pohlad, sem tam to pohladkam ale inak nic pre mna... :sweat_smile:

Slni ale som fakt rada ze aj ty to citis.. a este aj moja segra neznasa smrad dazdoviek...
9. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja milujeem smrad na benzinke, vzdy doslova nasvam :sweat_smile: a nie nie som ziadna fetacka :grinning:
9. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nie, iba v detstve. Teraz mi vadí akurát to čítanie, čo je pre mňa dosť utrpenie, nečítať na dlhých cestách...

anax, ja fb odolávam :wink:
9. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnesna tema sa mi paci... :grinning: :grinning:
normalne aj uchylky vyplavali na povrch.. - anax a benzin :grinning:

to nemusim ani ja to mi smrdi.. mne nenormalne vonia ked sa škrtne zapalka tak ta spalena sira..eňo ňuňo
9. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej nellie aj mneeee :sunglasses:
9. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mám tiež rada, celkovo aj vôňu páleného dreva... :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie zmokute psy nieje bohvieco, ale tak nieje to najhorsia vec na svete :slight_smile:
Mna napina ked vidim ako niekto pluva, porpipade si tak fajne stiahne z nosa vsetok bordel do hrdla :slight_smile: a este ked si nevsimnem a dam do pusy mastne maso a kusnem do neho, pomoooooc (grcajuci smajl)

A milujem cestovanie, ked som bola mala, mamka i vravela ze len co som zacula vrcat motor, uz som spala :slight_smile: to mi aj ostalo, niesom moc dobry spolujazdec, furt hned zalomim :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell aj nafta moze byt a kludne aj olej z afta a vazelina..proste cokolvek a viete co sme s bratmi milovali ako decka? ked natahovali novu asfaltku, to sme cele dni pri cestaroch presedeli a cuchali tu cerstvu aroomu :grinning:

siou ja som tiez dlho odolavala, ale na poslednej pn som uz neodolala od nudy :grinning:
9. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne strasne vonia "pach" mora - ten slany horuci vzduch s poprepletanymi vonami opalovacich kremov :slight_smile:
Ach jaaaajjjj, bohvie kedy sa ja k moru dostanem :confounded:
9. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, to ja z poloprofesionálnych dôvodov. Trochu sa tomu venujem aj v rámci štúdia a mám na to trošku iný pohľad ako väčšina bežných použíbvateľov :wink:

Ale nebudem sa trepať a tvrdiť, že si cez m.profil nepošmírujem u koho potrebujem :grinning: :grinning: Len sama sa registrovať určite nebudem. Potrebovala som byť na linked in, tak som, ale to je všetko. No a kôň, aj keď tomu som odolávala vyše dva roky :grinning: :grinning: len život ma donútil :unamused: :grinning:
9. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, vôňa mora je najkrajšia na svete, teda okrem vône bábätka... (a musím napísať, že aj môjho voňavého peska, nie že ma zbijete :grinning: )
9. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Siou, mna tiez dotiahla na facebook kamoska....ale som tam arz za par mesiaco..teraz trosku castejsie, lebo pisem s kamoskou ktoru som nevidela roky, ale asi presedlame na maily a FB zrusim
..skus trosku objasnit tvoj profi pohlad na FB..nebud stale tajomna :sunglasses:
9. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio aj na tychto sietach sa da zverejnit len to co chces, a ostatne udaje si ten kto veeelmi chce zisti a nic mu nebude stat v ceste,vsakze? :wink:
9. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi anoooo to je moj stvrty bod to chriachanieeeeeeeeee a chriachance na chodniku.... fuj

inak baby prave som si nabrala kapustnicu - su v nej aj susene hribiky.. to sa neda nedat si :grinning: :grinning: :grinning:

joooj vona moraaaaa to milujem.... (ale nemoze ku mne zaviat rybacina inak vete co nasleduje - no predsa napinačka story) :grinning:
9. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja mam rada vonu mojho chlapa :sunglasses: ale fakt, neprehanam
..a este vonu mora, vonu jari..vonu hor...a este vonu pracich praskov supermarkete :grinning:
9. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zboznujem vônu cerstvo upeceneho peciva v obchode a kolacov doma ked sa pecu :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok